Dileğim anne olmak diyenler buyrun burda dertleşelim

ayy cnm çok geçmiş olsun yanık zor olur yaa inş iyileşir hemen ...RABİM seni ve meleğini korusun inş...

cnm arkadaşına çok üzüldüm ALLAHIM büyük sabır wersin ...

geçmiş olsun cnm ...inş geçer bir an önce sağlığına kawuşursun ...
Sağol ranacım teşekkürler.
canım çokk geçmiş olsun inşallah birşeyin yoktur .inşallah gelirsin canımm çabuk iyi oll
Sağol canım inşallah iyi olurum.
Canlar ben geldim...

Ya of ebuşum gelmemıs aramam şart oldu bırazdan araym barı.
Selınacım sagol cnm hayırlı gunler sanada.evet ıyıce meraklandm he.
Kardeloşum,tecil işlemı icin gittiler.aslnda cocuk askere gtmek ıstıyodu ama evdekıler tecıl ettr dedı,liseyı bitırcek yarım kalmıstı,okuckms..inş abisi gibi olmaz.
Banucum ya gercekten dun gece cıkarken aklmdaydn hep yazmadan ckmısım demek hastasın kıyamam ya.sen ıyıleste gelemesen bıle bıdaha görusuruz cnm...kız ne dıcem,hcg baktrsaydn ya bısey olmaya.
Ranacım ay noluyo ya herkeste bsyler.anlattn ya içim cızladı cok gecmıs olsun cnm benım.Allah korusun bebısıde senıde.
Kızlar bugun kociş evde ben annesınde hic uyumadım.sabah 8gıbı eve geldık uyuduk.snrada malum gec kalktk.kahvaltı ettk anca.mutfaga gdyım.sonrada süpürüp slcem.öptm.
Sağol derincim doktorda giderken dedi ama 50 lira kanda gebelik acilde bakmıyolarmış çok ya şimdi o kadar para zaten yoktur biliyorum ama yarın hasekiye gidicem ya onuda söylerim doktora tabi çıkarsada kötü ilaçlı tomagrafi normal filmler ilaçlar Allah korusun bişey olur naparım.İnşallah gelmeye çalışacağım çok heyecanlıyım bende gelemezsem çokk üzülücem
Ebrar nerdeki acaba derin arayınca banada haber ver merak ettim bak.

Banumm cnm cok gecmıs olsun ya..mıdenı mı usuttn kı acaba.ama ateşte varmıs.bugun gttnmı hasekiye?
Yarın sabah için aldım randevumu gidicem midem gene çok kötü şükür ateşim düştü.İlk defa bayılmışım derin korkunçtu ölüyorum sandım ödüm koptu valla.

tünaydın hanımlar 2 gündür acildeydim mide bulantısı kusma ve ateş şikayetiyle gittim dün öğlen eve geldim hiç halim yok yazmaya ama merak etmeyin dedim hiçbir teşhis konmadı yarın hasekiden randevu aldım oraya gidicem inşallah cumaya kadar iyi olup gelicem eğer zaten gelemezsem çokk çokk ama çok üzülücem.

geçmiş olsun canım ya,Allahım acil şifalar versin inşallah.yarın içinde güzel haberler gelir belki inş bu rahatsızlığın gebeliktendir canım ya.

pelincim altta görüyorum seni.naptın dün doktordan gelince bişey yazmamışsın?iyimisin canım.kistlerin gitmişmii.?

Dogru banum ya smdı bı tahlıl ıcın 50vercen.ay Allah korusun tomografımı cektıler dun.keske gebelık süphesı var deseydn. Sagol cnm yegenımın sünnetıde görduk şükür..ya ebuşu aradım şimdi de uzun caldırdım baya ama açmadı dönmedı de.uyuyomu acaba.dahada merak ettm şimdi.

geçmiş olsun canım ya,Allahım acil şifalar versin inşallah.yarın içinde güzel haberler gelir belki inş bu rahatsızlığın gebeliktendir canım ya.

pelincim altta görüyorum seni.naptın dün doktordan gelince bişey yazmamışsın?iyimisin canım.kistlerin gitmişmii.?
Hayırlısı artık selinacım sende yeni bir yola çıkıyosun hadi bakalım hayırlısı olsun.
Pelin sanırım geçmiştesin.

Hayırlısı artık selinacım sende yeni bir yola çıkıyosun hadi bakalım hayırlısı olsun.
Pelin sanırım geçmiştesin.

amin canım cümlemiz için hayırlısı olsun canım.şimdi nasıl oldun ateşin geçmiş ama mide bulantın nasıl?

derincim geçen gece 3 e kadar uyuyamadı acaba şimdi uyuyormu ki.yada internetinde pc de bi sorun var sanırım yoksa uğrardı.:26:

Dogru banum ya smdı bı tahlıl ıcın 50vercen.ay Allah korusun tomografımı cektıler dun.keske gebelık süphesı var deseydn. Sagol cnm yegenımın sünnetıde görduk şükür..ya ebuşu aradım şimdi de uzun caldırdım baya ama açmadı dönmedı de.uyuyomu acaba.dahada merak ettm şimdi.
Onlarda söylediler ama yokmuş mecburende çektiler aslında acilde olması lazım dimi ama önemli şeyler 50 lirada az değil şimdi devlette olsa hasatahanede zaten harcanıyor birde yok biliyorum ama yarın hasekide yaptırıcam artık.
Allah Allah nerde bu kız ya canıda sıkkındı belki açılmak için bir yerlere gitmiştir.Haberin alınca banada haber ver meraktayım.

Neyse kızlar benım cıkmam gerek cok işim var öptum hepınızı.arada is yaparken bakıcam.
Kolay gelsin derincim.
amin canım cümlemiz için hayırlısı olsun canım.şimdi nasıl oldun ateşin geçmiş ama mide bulantın nasıl?

derincim geçen gece 3 e kadar uyuyamadı acaba şimdi uyuyormu ki.yada internetinde pc de bi sorun var sanırım yoksa uğrardı.:26:
Midem hala berbat şimdi bir tane mide ilacı iştim hişbirşey yiyemiyorum berbet yani.Kesin gezmelkerde bizim kız hep berabaer seslenelimlsin hadi bir iki üç EBRARRRRRR

Neyse kızlar benım cıkmam gerek cok işim var öptum hepınızı.arada is yaparken bakıcam.
Kolay gelsin derincim.

Midem hala berbat şimdi bir tane mide ilacı iştim hişbirşey yiyemiyorum berbet yani.Kesin gezmelkerde bizim kız hep berabaer seslenelimlsin hadi bir iki üç EBRARRRRRR.

peloşum yarın hayılı haberler al inşallah canım
kistin erimiştir umarım dualarım seninle canım

cano dönmüşsün kocişine kavuştun demek negüzel
buarada resimlerini gördüm çok hoş olmuşsun canım maşallah pembiş pembiş:))
inşallah kucaklaşıcaz canom inşallah

yaaa o bendim canım :))neyse biara görüşürüz buarada adet nezamandı senin azcık bilgi ver yaa
telefonunda hayırlı olsun demek samsung hee :))bende nedense hep samsung kullanırım dizaynı daha çok hoşuma gidiyo

derdam saol canım biz iyiyiz sen nasılsın

birsoş bee gerçekten bende duygulandım negünlerdi canım ama hepsi geçti gitti
bazen duanın bizi bir arada tuttuğunu düşünmüyor değilim neyse hayırlısı olsun herkes yerinde mutlu olsun gelmiyenler inşallah kavuşmuştur bebişlerine nediyim canım .tamam kuzum öptüm seni görüşürüz inşallah
ebrarım sagol canım duaların icin kistim tam erimemiş ama kücülmüş şükürler olsun doktor yine dogum knt hapı yazdı bu sefer tamamen eriyip gider dedi inş...kan tahlili verdim ama onlarda biraz gec cıkıyomuş cıkınca arıycaklar beni bir ay sonra knt var inş her şey yolunda gider hayırlısıyla...
günaydın kızlar hayırlı sabahlar,mutlu haftalar olsun ınşallah.tlfndan yazıyorum birsencim allah kabul etsin emrenın mevlüdünü evlendiği günleride görmek nasip etsin inş.
Kızlar ben şlfayı kapmışım cumartesl akşamdan beri yatıyorum grip nezle boğazlar felaket bugunde sabahı zor ettim bogazım kuruyo nefes bile alamıyorum su içmeden.hoşçakalın kızlar
canım cok gecmişş olsun rabbim şifa versin dikkat et kendine...
kızlar hepinize merhaba;

Evett sonunda bebeğime kavuştum... Hiç birşeye değilmeyecek mutlulukmuş.... Allahım herkese nasip etsin... Cuma sabahı hastanaye yattım.Giriş işlemlerim yapıldı. Sonda takıldı, benim heyecan dorukta. Heyecandan büyük abdestim geldi. Neyse zmanı gelince beni ameliyathaneye aldılar. Ben ameliyathaneye girerken eşim,annem, kayınvaldem ve kız kardeşim vardı. Narkozdan önce dikiş alınacak dedi doktorum ama ben çok heyecanlanınca ve ağlamaya başlayınca narkoz verildi öylelikle dikiş alındı. Kendime geldiğimde yoğun bakımdaydım. Odama götürürler ken hep oğlumu ve eşimi sayıklamışım.... Sonra Oğlumu getirdiler ve dayanamayıp başladım ağlamaya, 9 aydır o da bende çok sıkıntılı günler atlattık. Çok acılar çektik ama sonunda büyük mutluluğa kavuştuk..... İnanılmaz tarif edilemeyen bir duygu...
Sezeryana acım çok fazla.... Böyle olacağını bilmiyordum, bilseydim normal doğum isterdim...dün eve çıktık. bugün 4. gün ama hala birinin desteği olmadan kalkamıyorum. Umarım en kısa zamanda geçer...Şuan Eymen babası ve halası ile birlikte hastaneye gittiler, çünkü yüzü çok sarı geldi bize. ilk 3 gün sütüm hiç gelmedi. Bugün yavaş yavaş gelmeye başladı....Şimdi onları bekliyorum sabırsızlıkla.....
Tekrar girip yazacağım kızlar. Hepinizi öpüyorum....
canım tekrar tebrik ederim rabbim analı babalı buyutsun maşallah ogluşuna allaha emanet olun öptüm ikinizide...
AMİNNNN,
daha ilk bebeğimiz cnm RABBİM hangisini hayırlı kıldıysa o olsun ben hep böyle dua ettim...

bizde iyiyiz ablacım çok saol...
ewet teyze erkek olur dedi...
bnm göbeğim ortada yanlarım boş kalçam falan hiç değişmedi arkadan bakınca anlaşılmıyor yani sanırım buna bakarak öyle dedi çünkü arkan çıkmamış kesin erkek senin dedi ...
sizlerinde yorumlarını alayım o zman...

cnm bnm inş kistin geçmiştir...hayırlısıyla meleğine kawuşursun inş en kısa zamanda....

yok cnm ben ANKARADAYIM...
aslında bizde ankarada olanlarla toplaşsak yaa....

cnm bnm tekrar gözün aydın o duygu tarifsizdir tahmin edebiliyorum RABBİM burdaki bütün arkadaşlarımıza yaşatsın...
inş ağrıların hemen geçerde keyfini çıkartarak sewersin oğluşunu....
amin canım cok sagol tam erimemiş ama kücülmiüş şükürler olsun...
Ayyy mesajı yazdım yazdım ama sayfa dondu yazdıklarımın hiçbiri çıkmadı cıkscıkscıkss....

Ranam sağol cnm inşaallah,sende bebişte iyisiniz inşaallah...
Selinam,elifcim takibe başlamışsın hayırlı olsun inşaallah bebişleriniz gelir canlar...
Eboşum ağrılarım o kadar sık değil de cnm karşıda buluşma olacak ya ondan dolayı ilk konusu geçtiğinde eşim bırakırım demişti ama malum işler başladı maalesef oyuzden gelemiyorum tek başıma yollamıyor:)Sen napıyorsun nasılsın?
Birsenim çok şükür iyiyiz cnm,emrecik nasıl var mı yeni fotoları annesi?
Pelinm sen nasılsın cnm gittin mi doktora kistin erimiştir inşaallah cnm bu konuyla ilgili bişey yazdıgını göremedim gözümden kaçmış olabilir...
Derinim tekrar hayırlı olsun cnm yorulmuşsun ama değdi dimi insan çok mutlu oluyor akrabalarıyla birlikteyken:)
Garipcim sen nasılsın?
Kardeloş yeni tlf almışsın hayırlı olsun güle güle kullan cnm...
Sevcanım cnm Rabbim yardımcın olsun cnm inşaallah tez zamanda hiçteyse azalır bulantıların falan...
Banucum sen nasılsın?Bebiş nasıl teyzesi?
Kardelen49 sen nasılsın kuzum gelen giden var mı hala?

Kızlar aklımda kalanları yazabildim unuttuklarım vardır muhtemelen kusura bakmayın ne olur,bu arada cicilii nerde çok sık gelmiyor sanırım...
Teyzeleri nasipse yarın bizzde doktora gidicez,inşaallah hayırlı hbrler alırız...Allah'a emanet olun şimdilik ben topicleri dolanıyım kimse yok burda :KK43:
yok tutişim bişey yazmamıştım...dün gittim doktora canım kıstim tamamen kaybolmamış ama kücülmüş şimdi yine ilac kullanıyorum bakalım hayırlısı...
Sevcanım güle güle bebem ya.inş annende daha ıyı olursun cok öptm senı.

Bırsoşum cancazım haklısın.nelerı bızı bıraktı. .hadı gırmeme nedenlerı olur tabıkı,anlarız.ama bsy demeden ortadan kaybolanlar yazık dedırtıyo.neyse saglık olsun..emrecikimi öp benım icin diloşuda tabı.öptm kuzum.

Sedda slm hoşgeldın.sen cok kafaya takıyosn galıba cnm rahat olmaya calıs...klomen ilk etapta beklenen etkıyı göstermeyebılır.doktorun muhtemelen sayıyı yanı dozu arttracaktr.bunlar daha ilk aşamalar.bak eşindede bşy yokmus korkma..ilacla yumurtlama saglanırsa ıns hemen kalırsn cnm.kanda hormonlara bakıldımı peki?

Peloşta gelmemıs ya ins guzel haberler getirir.

Kardelosum gttn sanırın canikom görüşürüz gece msnde.
Anatolişş sagol kuşum.evet bitirdık geldık.cok guzel gectı.inşallah yarın sende yavrunun güzel gelişim haberlerını alırsn taklım.öptm.

Kızlar bende üsüttm galıba.okadar cok vc ye taşınıyorm kı.idrar zorumu oldum acaba.kafam hep kazan gıbı.hep yatmak istıyorum...neyse yemek yapmadım daha.markete cıkmam gerek.bıraz acılırım belkı.öptmrahat olmaya calıs...klomen ilk etapta beklenen etkıyı göstermeyebılır.doktorun muhtemelen sayıyı yanı dozu arttracaktr.bunlar daha ilk aşamalar.bak eşindede bşy yokmus korkma..ilacla yumurtlama saglanırsa ıns hemen kalırsn cnm.kanda hormonlara bakıldımı peki?

Peloşta gelmemıs ya ins guzel haberler getirir.

Kardelosum gttn sanırın canikom görüşürüz gece msnde.
Anatolişş sagol kuşum.evet bitirdık geldık.cok guzel gectı.inşallah yarın sende yavrunun güzel gelişim haberlerını alırsn taklım.öptm.

Kızlar bende üsüttm galıba.okadar cok vc ye taşınıyorm kı.idrar zorumu oldum acaba.kafam hep kazan gıbı.hep yatmak istıyorum...neyse yemek yapmadım daha.markete cıkmam gerek.bıraz acılırım belkı.öptm
canım ya bende aynı senin gibiyim cok halsizim hep uyumak istiyorum havalardanmı acaba ne oluyo boyle bize...
selam kızlar.
dün size yazmayı unuttum,ntv de bir insanın yumurtadan başlayıp,nasıl geliştiğini izledim,çok harika ve çok mucizevi bişeydi.
bir yumurtaya çift sperm girerse yumurta yaşayamazmış,tek girmeliymiş,yumurta kendini koruyomuş ama acaba kalitesiz yumurtalar koruyamıyo da bizim ondan mı olmuyo demeye başladım
canım gercekten buyuk bir mucize bende int izlemiştim...bu arada arkadaşına allah sabır versin gercekten cok üzüldüm...
Çok geçmiş olsun canım Allahım görünen görünmeyen kazalardan korusun.

Bizde 3 kızız çok güzel oluyor dostun arkadaşın.

Yiğen arabayla getirecek ayarladım.

Napalım olsun eşinde haklı 3 canlısın üzülme canım.

Falcı gibi oldu derin eylül ayında hamile kalırsam yirim seni:::)))

OOOOOOOOOOOOOOO inşallahhhh :nazar::nazar::nazar:

Canımmmm inşallahhh.

selammmm ........çok şükür oğlum daha iyi ama benim piskolojim ne olacak onu bilmiyorum resmen panik atak oldum hepinizden allah razı olsun siteye pek sık giremiyorum ama aklım hepsizlerde iyiki varsınız hııııııııııııııııı bide sizlere birşey söylmek istiyorum çok ümitlenme istemiyorum ama bu gün lekelnmem oldu gerisi gelmedi normalde böyle birşey olmazdı.gelird devam ederdi .hayırlısı olsun inşallah .
bugün sabahtan doktora gittik. oğluşum 3.200 gr olmuş. kasılmaların 70 lere çıkmış. yarın sabah 7.30 da yatış yapıcaz. 9 da alacak sezeryana....
yol boyunca hep ağladım, Allahım sana şükürler olsun bugünleri gördüm. Oğlumuzu sağ salim elimize almayı da nasip et,
Çok güzel bir duygu, daha kucağımza almadan duygulandım.....
Kızlar hepinize söylüyorum HAKKINIZI HELAL EDİN, İyiki varsınız.. Bizi bizden başkası anlamaz..Rabbim herkese nasip etsin...

SİZLERİ SEVİYORUM......

ay canım ya belki geç kaldım ama olsun yazmadan geçemiyeceğim muhtemelen bebğin şu an kucağındadır rabbim analı babalı büyütsün inşallah eymenimiz oğlum olursa bendeadını eyme takıcam

egalcim çok sevindim canım rabbim hayırlısıyla tamamına erdirsin inşallah :nazar:
canım ogluşunun iyi olmasına sevindim...inş rabbim melegini göndermiştir hakkında hayırlısı olsun semracım...
Sohbete, orta yerinden katılmış oldum gerçi ama herkese merhaba. Çocuk sahibi olmak başlığını görünce damladım. Ümit verecek güzel şeyler okumaya ihtiyacım var. Kisti olup da çocuk sahibi olmayı düşünen var mı aramızda?
canım bende kist var ama doktor knt tedavi oluyorum bebişte istiyorum ama hayırlısı sende bir dkt git istersen....
ewet canım tesadüf aslında ben kaynanamla gidecektim kayınpederim sonradan geldi annem bana süpriz yapacakmış evime gelecekmiş ben hastaneye gideceğim deyince oda hastaneye gelmiş eşimde işden zora izin almış valla doğru diyorsun iiki kovmadılar amin canım inş sorunsuz gecirmek nasip olur inş tez vakitte sizlerde yaşarsınız bu mutluluğu doğrusunu söylemek gerekirse sen bana yazmamışsın sandım ilk okuduğumda üzüldüm küsmüyüz acaba dedim:63: ama sonra bu yazını görünce bende senin gibi okuyunca güldüm doğru söze nedenir nasılsın tatlım seni sormadım hiç hep kendimden bahsettim sanırım

kızlar öncelikle ne olur kusura bakmayın ebrar ablam hariç kimseden alıntı yapmadım aslında hiç alıntı yapmadan yazacaktım ama ablamın yazdıklarına güldüm ve bunu yazmak istedim eğer ağrım birazda bulantım olmasa oturup uzun uzun alıntı yapıp yazacaktım ama inanın hiç rahatım yok bugün karnında biraz ağrım var vede belimde e bide buna bulantı eklenince ayakta duramıyorum bana güzel dileklerde bulunmuşsunuz çok çok çok tskler iiki sizler gibi bi arkadaslarım varmış buradaki destek bana çok moral oluyor iiki varsınız bu arada kac gündür gelemiyorum neden derseniz cumartesi pazara gittik gezdik eşimle bebek arbalarının fiyatlarına baktık almadık bişi ama hesap kitap ona göre olacak ya bi fikrimiz olsun dedik ya bayaaa varmış zaten şimdi almayacağımız için net karar vermedik zaten önce cinsiyeti öğrenelim diyoruz pazarda eşimin amcasının torunu hastaneden geldi yavrum yazık çok hastalanmıştı ağzı filan yara olmuş ateşli hastalık gecirdiği için 1 hafta yatırdı dr aksamda misafirliğe gittik bugünde teyze kızına gittik öğlen yemeğine çağırıyordu ne zamandır onu görmeye gittik anca şimdi geldim ama ağrım var akşam yemeğinde basladı onun için fazla kalamayacağim yarında çok işimiz var ama ağrım olursa kılımı kıpırdatmam tarhana yapacağızda onun için hazırlık yaptık neyse kızlar çok uzatmışım sanırım benden böyle şimdide sizler anlatın bakalım öptüm hepinizi :KK54:
canım başladı demek bulantıların olsun gececek inş yeterki bebeişin hayırlısıyla saglıklı kucagına gelsin...kendine iyi bak öpüyorum seni....
sağolun kızlar ancak bukadar alıntı yapabildim
dün konturole gittim sonra eve geldim göbişime 1bardak çay döküldü:KK59:
ne cok ağladım canım naıl yandı cokta korktum:KK59::KK43:
yanık cok zor kocaman bir iz kaldı göbişimde :KK50: samyeli:ALLAH analı babalı büyütsün
kardeloşum sen nasılsın?:KK34:
derin,sarı şekerim,garibim,ececim,birsencim,ranacım,pelinimm işte aklımda kalanlar bunlar hekezi öpüyorum:KK54:
cok gecmiş olsun canım ya dikkat et kendine...rabbim seni ve melegini korusun...
tünaydın hanımlar 2 gündür acildeydim mide bulantısı kusma ve ateş şikayetiyle gittim dün öğlen eve geldim hiç halim yok yazmaya ama merak etmeyin dedim hiçbir teşhis konmadı yarın hasekiden randevu aldım oraya gidicem inşallah cumaya kadar iyi olup gelicem eğer zaten gelemezsem çokk çokk ama çok üzülücem.
ay canım ya sanada cok gecmiş olsun herkez hasta bu aralar dikkat et kendine öpüyorum eni...
Ay pelinim hoşgeldın cnm.naptn dun doktor ne dedı ugramadın?

hoşbulduk derinim gecmişteydim kusura bakma gec oldu biraz...dün ugrayamadım annem bende biliyosun bugun onu yolcu ettim biraz moralim bozuldu hep bende kalsın istiyorum ama olmuyo işte...neyse ben konuya döneyim doktora gittim kistim kücülmüş cok şüür ama doktorum bir tane daha dogum knt hapı yazdı eriyip gitsin diye sanırım...baya bir tahliller verdi onlrı yaptırdım ama gec cıkcaklarmış cıkınca arıycaklar beni bir ay sonrada yine knt gitcem...bakalım hayırlısı sen nasılsın canım...

selam kızlar sizler nasılsınız...:KK16:

Bende uzanıyım dişerimde berbat durumda o kadar çok sıktımki kusmamak için şimdi nasıl sızlıyor pc açık arada bakarım öpüldünüz.

pelincim ilacın işe yaramasına sevindim canım.inş bu ay tertemiz olucak rahmin.ondan sonra gelsin sağlıkla bebişlerinn.tahliller ne içindi canım?düşüklerin yüzündenmi tahlil istedi?

cicili geçmiş olsun bu arada.Allah korumuş bebişte iyidir inşallah.yanık çok berbattır bide hassas yer göbiş.Acil şifalar.

Bende uzanıyım dişerimde berbat durumda o kadar çok sıktımki kusmamak için şimdi nasıl sızlıyor pc açık arada bakarım öpüldünüz.
canım tekrar gecmiş olsun yat dinlen sonra görüşürüz öptüm bende...
pelincim ilacın işe yaramasına sevindim canım.inş bu ay tertemiz olucak rahmin.ondan sonra gelsin sağlıkla bebişlerinn.tahliller ne içindi canım?düşüklerin yüzündenmi tahlil istedi?

cicili geçmiş olsun bu arada.Allah korumuş bebişte iyidir inşallah.yanık çok berbattır bide hassas yer göbiş.Acil şifalar.

cok sagol canım benim amin inş...evet canım düşüklerin nedenini araştıralım dedi inş bir sorun yoktur şimdi haycanla sonucları bekliyorum ama 20 tane test istedi bunların 8 tanesi ozelde yapılıyodu obur testleri devlet hastanesinde yaptırcam inş...

canım tekrar gecmiş olsun yat dinlen sonra görüşürüz öptüm bende...

cok sagol canım benim amin inş...evet canım düşüklerin nedenini araştıralım dedi inş bir sorun yoktur şimdi haycanla sonucları bekliyorum ama 20 tane test istedi bunların 8 tanesi ozelde yapılıyodu obur testleri devlet hastanesinde yaptırcam inş...

inşallah hepsi temiz çıkar canım.bayada çok test istemiş ya.Allahım dermansız dert vermesin tek.bana müsade canım biraz yatıcam ateş bastı hastayım ya yatim terliyeyim de atayım şu gribi.hoşçakal canım öptüm seni.:80:

inşallah hepsi temiz çıkar canım.bayada çok test istemiş ya.Allahım dermansız dert vermesin tek.bana müsade canım biraz yatıcam ateş bastı hastayım ya yatim terliyeyim de atayım şu gribi.hoşçakal canım öptüm seni.:80:

inş canım amin selinacım...tamam canım cok gecmiş olsun nane limon kaynatıp ic rabbim şifa versin görüşmek üzre bende cok öpüyorum...:KK16:

X