Dileğim anne olmak diyenler buyrun burda dertleşelim

Bebeğini kaybeden anne adayı için üzüldüm ama hayırlısını diledikten sonra Allah'ın hikmetine saygı duymak lazım. Yazmak kolay, yaşamak zor, sabırlar olsun ona.

Anatolia iyi dileklerin ve duaların için teşekkürler arkadaşım. Allah herkese sağlıklı bebekler nasip etsin.:)
çok metanetliydi maşallah,gece 2 de doğurmuş,5 te bana mesaj atmış,sabah aradım,iyiydi,ALLAHTAN GELDİ,üzülmüyorum dedi,inşallah içide aynısını söylüyodur
evet hatırladık kaç haftalık geriydi ve ne kadarlık doğdu bebek bilgin varmı üzüldük ama hayırlısı buymuş demek

amin canım allah razıolsun emrecik sünnetmi oldu ay maşalah canım yaaaaa desene göktuğ abisini geçti :nazar:

çıkmadık candan ümit kesilmez canım ümidini hiçbir zaman yitirme

:KK43::KK43:
ay çok zor bir durum yaaa . ay çok acı çok kötü oldum .rabbim sabrların en büyüğünü versin

30 haftalık olması lazımmış bu hafta ama 22 haftalıktan hiç büyümemiş birsencim,bizim gittiğimizde 27 haftalıktı sanırım ve 22 görünüyodu,yani o günden bu güne hiç ilerlememiş bebek.

Son düzenleme:
ececim öncelikle çok güldüm yaa maşallah nekadar kalabalık gitmişsiniz iyi hastaneden kovmadılar sizi :KK1:
neyse sonuçların güzel çıkmasına çok sevindim hadi gözünaydın canım ALLAHIM hep mutlu etsin seni inşallah sorunsuz bir 9 ay geçirirsin
az önceki yazdığımda yazdım sanıyodum sana sonradan farkettim yazmadığımı neyse telafi ettim .seni öpüyorum canım

ewet canım tesadüf aslında ben kaynanamla gidecektim kayınpederim sonradan geldi annem bana süpriz yapacakmış evime gelecekmiş ben hastaneye gideceğim deyince oda hastaneye gelmiş eşimde işden zora izin almış valla doğru diyorsun iiki kovmadılar amin canım inş sorunsuz gecirmek nasip olur inş tez vakitte sizlerde yaşarsınız bu mutluluğu doğrusunu söylemek gerekirse sen bana yazmamışsın sandım ilk okuduğumda üzüldüm küsmüyüz acaba dedim:63: ama sonra bu yazını görünce bende senin gibi okuyunca güldüm doğru söze nedenir nasılsın tatlım seni sormadım hiç hep kendimden bahsettim sanırım

kızlar öncelikle ne olur kusura bakmayın ebrar ablam hariç kimseden alıntı yapmadım aslında hiç alıntı yapmadan yazacaktım ama ablamın yazdıklarına güldüm ve bunu yazmak istedim eğer ağrım birazda bulantım olmasa oturup uzun uzun alıntı yapıp yazacaktım ama inanın hiç rahatım yok bugün karnında biraz ağrım var vede belimde e bide buna bulantı eklenince ayakta duramıyorum bana güzel dileklerde bulunmuşsunuz çok çok çok tskler iiki sizler gibi bi arkadaslarım varmış buradaki destek bana çok moral oluyor iiki varsınız bu arada kac gündür gelemiyorum neden derseniz cumartesi pazara gittik gezdik eşimle bebek arbalarının fiyatlarına baktık almadık bişi ama hesap kitap ona göre olacak ya bi fikrimiz olsun dedik ya bayaaa varmış zaten şimdi almayacağımız için net karar vermedik zaten önce cinsiyeti öğrenelim diyoruz pazarda eşimin amcasının torunu hastaneden geldi yavrum yazık çok hastalanmıştı ağzı filan yara olmuş ateşli hastalık gecirdiği için 1 hafta yatırdı dr aksamda misafirliğe gittik bugünde teyze kızına gittik öğlen yemeğine çağırıyordu ne zamandır onu görmeye gittik anca şimdi geldim ama ağrım var akşam yemeğinde basladı onun için fazla kalamayacağim yarında çok işimiz var ama ağrım olursa kılımı kıpırdatmam tarhana yapacağızda onun için hazırlık yaptık neyse kızlar çok uzatmışım sanırım benden böyle şimdide sizler anlatın bakalım öptüm hepinizi :KK54:

kızlar hani bi arkadaşımla dr a gitmiştik,bebekte gelişim geriliği vardı,hatırlar mısınız bilmem?
işte o arkadaşım ölü doğum yaptı dün gece,rabbim yardımcısı olsun.

ay canım benim ya çok üzüldüm allah sabır versin allah kimseyi evladıyla sınamasın inş yeni gördüm ve çok üzüldüm allah güç kuvvet versin dayanması çok zor :KK43:

Sanırım herkesı kacırdım.neyse.apar topar cıkmak zorunda kaldım sızle konusurken kızlar.esım geldı,hemen annelerıne gelmemız gerekıyodu.araba asagıda beklıyodu.smdı ben kayınvalıdedeyım.esın kardesıyle köye gıttı sabah kaynımın askerlık islemlerını halledıp gelecekler kısmetse..of ilk defa esım olmadan burda kalıyorum.evde kalırım dedım bırakmadı of.

Semracm tamda sana senı ruyamda gördugumu yazacktm cıktm o esnada cnm...hayır olsn ruyamda msnde kalabalık konusuyoruz snra ben bı eve gırıyorum 3-5 kız var.bırı cok uzun saclı.bu kım dıyorum semra dımı dıyorum bsy demıyolar.öpuyorm snra senı.kızlarla kısmetse bu hafta bulusucaz ya ondan etkılendım heralde:)

kardelosum ya,Allah arkadasına sabır versın.bayada tasımıs kıyamam:KK43:cok gecmıs olsun.

Ebuşum gelmemıs daha...of cnm sıkılıyo.herkes yattı.bende takılıym öyle.

kızlar hani bi arkadaşımla dr a gitmiştik,bebekte gelişim geriliği vardı,hatırlar mısınız bilmem?
Allah sabır versin.İnşallah en yakın zamanda sağlıkla kucağına alacağı bi bebeği olsun.Senin telefonda hayırlı olsun canım güle güle kullan
Ayyy mesajı yazdım yazdım ama sayfa dondu yazdıklarımın hiçbiri çıkmadı cıkscıkscıkss....

Ranam sağol cnm inşaallah,sende bebişte iyisiniz inşaallah...
Selinam,elifcim takibe başlamışsın hayırlı olsun inşaallah bebişleriniz gelir canlar...
Eboşum ağrılarım o kadar sık değil de cnm karşıda buluşma olacak ya ondan dolayı ilk konusu geçtiğinde eşim bırakırım demişti ama malum işler başladı maalesef oyuzden gelemiyorum tek başıma yollamıyor:)Sen napıyorsun nasılsın?
Birsenim çok şükür iyiyiz cnm,emrecik nasıl var mı yeni fotoları annesi?
Pelinm sen nasılsın cnm gittin mi doktora kistin erimiştir inşaallah cnm bu konuyla ilgili bişey yazdıgını göremedim gözümden kaçmış olabilir...
Derinim tekrar hayırlı olsun cnm yorulmuşsun ama değdi dimi insan çok mutlu oluyor akrabalarıyla birlikteyken:)
Garipcim sen nasılsın?
Kardeloş yeni tlf almışsın hayırlı olsun güle güle kullan cnm...
Sevcanım cnm Rabbim yardımcın olsun cnm inşaallah tez zamanda hiçteyse azalır bulantıların falan...
Banucum sen nasılsın?Bebiş nasıl teyzesi?
Kardelen49 sen nasılsın kuzum gelen giden var mı hala?

Kızlar aklımda kalanları yazabildim unuttuklarım vardır muhtemelen kusura bakmayın ne olur,bu arada cicilii nerde çok sık gelmiyor sanırım...
Teyzeleri nasipse yarın bizzde doktora gidicez,inşaallah hayırlı hbrler alırız...Allah'a emanet olun şimdilik ben topicleri dolanıyım kimse yok burda :KK43:

hala gelen giden var dahada olcak.Bide perşembe 15-20 kişilik yemekli bi erkek grubu var düşünüyorum nasıl altından kalkıcam diye:44:Güzel haberlerinizi bekliyoruz senin ve bütün hamişlerin canım

Ebuşum cok merakta kaldım ugramadn hıc cnm ya.saatte gec arayamyorm.neyse ıns ıyısndır bıtanem.öptm.

günaydın kızlar hayırlı sabahlarr.
Kardelenim alıntıda gördüm tlfn hayırlı olsun.arkadaşının durumuna da çok üzüldüm allahım sabır versin dayanma gücü versin inşallah.Rabbim tekrar anne olmayı nasip etsin inş.
Ebrar abla uğramamış derincim sen yazınca bende merak ettim şimdi iyidir inş
kardelencim misafirlerin bugun herhalde kolay gelsin canım öptm

sgl canım evet sonunda geldim ve sizleride çok özledim

derinim sünnetiniz hayırlı olsun canım emrecik ameliyat olduğunda zaten sünnetide oldu ama ramazan diye mevlütünü yapmamıştık onu yapacaz buyrun gelin bekleriz canlı canlı emreyi görürsünüz

kız sevcan gelmeyeli beni unuttunmu yoksam ikizler nasıl ay az kalsın kızçeler nasıl diyecektim Allah hayırlısını versin

selinam hadi hayırlısı inşallah bu sefer kendi gelir

kardeloşum nasılsın yok ya dinlenmek nerde bu seferde gidenlerin arkasından temizlik yaptık biber domates kurusu yaptık bide emreciğin sünnet mevlütü var ona hazırlanacaz canım buyur gel beklerim

seninle tanışmadım ama inşallah sağ salim bebeğini kucağına alırsın canım

pelinim darısı sizlere canım inşallah sizlerde bebişlerinizi hayırlısıyla kucağınıza alacaksınız

aanam nasıl kaçırdın kızlar buluşunca pelini arayıp konuşacaklarmış canım :KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::21::21::21::21::21::21::21::21::21::21::21::63::63::63::63::63::63::63::63::63::KK58::KK58::KK58::KK58::KK58::KK58::KK58::KK58::KK58::KK58::KK58::KK58::KK58:

günaydiiin,hayirli pazarlar kizlar:KK3::KK3::KK3::KK3::KK3:acilis bugun benden olsun:KK1:

selinam,sIKIntilarin varmis,rabbim yar ve yardicin olsun canim.:KK59:
ebrarim,ugramamis bir sorun yoktur insallah?:44:
kardelencim, dun gece gec saatlere kadar burdaymissin,masallah:nazar:
uebeslicim,halimi sormussun,iyiyim hamdolsun canim.sen nasilsin?
pelinim seninlede uzun zamandir karsilasamiyoruz canim ya:KK59:
boncugum gecen msn de seni gördum ama yazamadim canim,surekli netten dustum.kusuruma bakmayasin:KK34:
cicili aramiza tekrar hosgeldin,benim jeton gec dusuyor biraz:KK1::KK60:bebis nasil?
derinim hem yogun,hemde yorgundur simdi..neyse tatli yorgunluklar bunlar:KK61:
kardlen49,ugramamis.sanirim gelen giden yogun bu ara:KK61:
sevcanim bulantilar devam ediyormus,allah yardimcin olsun.kontrole gidecekmissin doktora,ins iyi haberle ile gelirsin canim:KK61:
birsencim mevlutun varmis,allah yardimcin olsun..kardelenimin dedigi gibi emrecigin yeni pozlarini bekliyoruz..:KK61:

rana,aleyna,banu, ve unutugum diger kizlar,hepiniz iyisiniz insallah...:44:

nasılsınız güzel hatunlarrr ...???

SEVCANIM,
dün kontrolün wardı inş iki meleğinde iyidir...haberleşemedik merak ettim sizi kuzularım....
EBRAR ABLAM,
sen nasılsın ???ne güzel bi buluşma planlıyorsunuz keşke bende ist olsaydım wallahi koşa koşa gelirdim ...
BİRSENCİM,
hoşgeldin cnm özlemiştik seni...müwlüt okutcakmışsın şimdiden ALLAHIM kabul etsin cnm ...paşamız iyi mi ???küçük erkeğimiz bizim...
SAMYELİM,
canım gözün aydın RABBİM hayırlı bi ewlat olmasını nasip etsin uzun uzun ömürler wersin minik EYMENİMİZE...hoşgeldi aramıza....
SELİNACIM,
sen nasılsın canım???biraz sıkıntıların warmış inş geçer cnm...
DERİNCİM,
bu fırsatı iyi değerlendir kuzum bütün stresini at bol bol oyna walla...iyi eğlenceler cnm...
GARİPCİM,
cnm sen nasılsın ???öpüyorum senide kuzum...
ECECİM,
kan sonuçların temiz çıkmış ...inş hep böyle güzel haberlerle dewam eder9ay...
EGALCİM,
inş sende bu hafta içinde görürsün meleğini...
CİCİM,
seninde waktin az kalmış cnm...RABBİM sağlıkla oğluşunı kucağına almayı nasip etsin inş...
ANATOLİACIM,
mide bulantıların hala dewam ediyormuş cnm RABBİM kolaylık wersin inş...bebeğinde iyidir inş...
KARDELENLERCİM,
sizler nasılsınız kızlar ???

unuttuklarım warsa kusura bakmayın kızlar hepinizi öpüyorum...

bende bu hafta acayip yoğundum üst üste düğünler war...oynamak yasak eşim tarafından o yüzden gidip oturup oturup geliyorum ...
bu arada dün beni gören bi tane teyze bana senin oğlun olcak dedi :KK1:
ayy güldüm her gören erkek diyor acep bu cocuk yine erkek mi çıkacak ki yaa....:KK60:

cano negüzel işte yoğunmuşsun tadını çıkar ya herzaman olmuyo bu tarz toplaşmalar zorluğun yanında güzellikleride var .gerçi ben bunları yazarken siz çoktan düğünü bitirmişsinizdir :))hayırlı olsun tekrardan .
evet buara çok karışık kafam sanki dünya batmış ben altında kalmışım aslında sebebide yokda neden anlamıyorum eşim bile şikayet etmeye başladı çok alakasız olduğumdan .neyse geçer inşallah kuzum .öpüyorum seni

sevcanım iyiyim kuzum saol sen nasılsın ?kontrol nasıl geçti yazmamışsın ikizler nappıyo bakalım

evet tatlım eymen bebek hoşgeldi dünyaya
darısıda tüm hamile arkadaşlarımıza inşallah

selinam tedavin hayırlı olsun aslında şuanda başka mevzularla meşgul olduğundan yani üstüne düşmediğinden dolayı bebiş gelicek gibi geldi bana inşallah öyle olur .sıkıntılarınızda inşallah tez vakitte biter gider .ALLAHIM ferah kapıları açsın kuzum .sen iyi olda yazma canım sadece kendinden haber ver

evet dedimya cano cebe pek dokunamıyorum zorunlu haller dıında fırçayı yeyince :))
evden aradım hatta dünde aradım yine yoktun habire gez bakalım birsen bide bana gezekci der görsün seni :)))
demek sende keyifsizsin hayrolsun yaa galiba artık herşeyden sıkılır olduk :KK43:((

canım ya negüzel düşünüyosun çok saol
geçen biyerde bişey okudum çok hoşuma gitti ama unuttum buraya yazmayı çok isterdim bulursam yine yazıcam ama

peloşum canım ya güldüm inanki allahımda seni güldürsün .
sonrasında semoşu arayamadım oğluşuyla vakit geçirsin bakalım konuşursam iletirim tabiki canım

harbiden sen iyi değilsin cano ya bunu kaçırmazdın yoksa
birsoş açıklamış fazla söze hacet yok :))))

birsoş ALLAHIM kabul etsin canım paşayı çok öpüyorum tabi senide
ayrıca özledim gerçektende

kuzuş demek gelemiyosun kıyamam ağrınmı oluyo dikkat et kendine bitanem sen ve bebiş iyi olunda sorun değil .nsipse görüşürüz

banum daha iyiyim canım sen napıyosun bebiş nasıl?

elifim evet canım nasipse buluşuyoruz .iple çekiyorum cumayı :))
sen naaptın canım herşey yolunda inşallah

garibim saol canım sorun yok çok şükür dün azcık felekten gün çaldıkda geç gelincede giremedim canım
sen nasılsın herşey yolundamı

ranacım çok saol güzelim ben iyiyim sen nasılsın miniş nasıl
keşke imkan olsaydı canım bizde çok isterdik
demek teyze erkeğe benzetti peki karnın sivrimi yoksa yaygınmı ona göre bizde yorum yapalım :))

:KK19::KK19::KK19::KK19:
kardelenim niye misafirlere çay ikram etmedin yada zemzem bak nasıl toplaşırlardı :))
nasılsın canım

sağolun kızlar ancak bukadar alıntı yapabildim
dün konturole gittim sonra eve geldim göbişime 1bardak çay döküldü:KK59:
ne cok ağladım canım naıl yandı cokta korktum:KK59::KK43:
yanık cok zor kocaman bir iz kaldı göbişimde :KK50: samyeli:ALLAH analı babalı büyütsün
kardeloşum sen nasılsın?:KK34:
derin,sarı şekerim,garibim,ececim,birsencim,ranacım,pelinimm işte aklımda kalanlar bunlar hekezi öpüyorum:KK54:

Son düzenleme:
kızlar hepinize çok teşekkürler sabır dilekleriniz için.
bu ebroş niye uğramamış bu gece acaba?
kız derin kaynın askere giderse,o gelene kadar kocan gitmek istemezse gitmez askere

tünaydın hanımlar 2 gündür acildeydim mide bulantısı kusma ve ateş şikayetiyle gittim dün öğlen eve geldim hiç halim yok yazmaya ama merak etmeyin dedim hiçbir teşhis konmadı yarın hasekiden randevu aldım oraya gidicem inşallah cumaya kadar iyi olup gelicem eğer zaten gelemezsem çokk çokk ama çok üzülücem.

tünaydın hanımlar 2 gündür acildeydim mide bulantısı kusma ve ateş şikayetiyle gittim dün öğlen eve geldim hiç halim yok yazmaya ama merak etmeyin dedim hiçbir teşhis konmadı yarın hasekiden randevu aldım oraya gidicem inşallah cumaya kadar iyi olup gelicem eğer zaten gelemezsem çokk çokk ama çok üzülücem.

banucum çok çok geçmiş olsun canım,rabbim şifa versin
bende merak ediyodum nerde bu hatun diye,hatta rüyamda gördüm,bu benim tlfn numaram diye çok enterasan bi yolla no yazmışın bana,güa evde posta kutusu şeklinde bi yer varmış ve sen artık taaaa istanbuldan,kablolardan mı girdin nedir oraya,kağıda yazıp bıraktın no yu:KK52::KK52::KK52:

banucum çok çok geçmiş olsun canım,rabbim şifa versin
bende merak ediyodum nerde bu hatun diye,hatta rüyamda gördüm,bu benim tlfn numaram diye çok enterasan bi yolla no yazmışın bana,güa evde posta kutusu şeklinde bi yer varmış ve sen artık taaaa istanbuldan,kablolardan mı girdin nedir oraya,kağıda yazıp bıraktın no yu:KK52::KK52::KK52:
Sağol canım teşekkürler hayır olsun demek geldim demek ruhen kalpler bir canım.

ewet canım tesadüf aslında ben kaynanamla gidecektim kayınpederim sonradan geldi annem bana süpriz yapacakmış evime gelecekmiş ben hastaneye gideceğim deyince oda hastaneye gelmiş eşimde işden zora izin almış valla doğru diyorsun iiki kovmadılar amin canım inş sorunsuz gecirmek nasip olur inş tez vakitte sizlerde yaşarsınız bu mutluluğu doğrusunu söylemek gerekirse sen bana yazmamışsın sandım ilk okuduğumda üzüldüm küsmüyüz acaba dedim:63: ama sonra bu yazını görünce bende senin gibi okuyunca güldüm doğru söze nedenir nasılsın tatlım seni sormadım hiç hep kendimden bahsettim sanırım

kızlar öncelikle ne olur kusura bakmayın ebrar ablam hariç kimseden alıntı yapmadım aslında hiç alıntı yapmadan yazacaktım ama ablamın yazdıklarına güldüm ve bunu yazmak istedim eğer ağrım birazda bulantım olmasa oturup uzun uzun alıntı yapıp yazacaktım ama inanın hiç rahatım yok bugün karnında biraz ağrım var vede belimde e bide buna bulantı eklenince ayakta duramıyorum bana güzel dileklerde bulunmuşsunuz çok çok çok tskler iiki sizler gibi bi arkadaslarım varmış buradaki destek bana çok moral oluyor iiki varsınız bu arada kac gündür gelemiyorum neden derseniz cumartesi pazara gittik gezdik eşimle bebek arbalarının fiyatlarına baktık almadık bişi ama hesap kitap ona göre olacak ya bi fikrimiz olsun dedik ya bayaaa varmış zaten şimdi almayacağımız için net karar vermedik zaten önce cinsiyeti öğrenelim diyoruz pazarda eşimin amcasının torunu hastaneden geldi yavrum yazık çok hastalanmıştı ağzı filan yara olmuş ateşli hastalık gecirdiği için 1 hafta yatırdı dr aksamda misafirliğe gittik bugünde teyze kızına gittik öğlen yemeğine çağırıyordu ne zamandır onu görmeye gittik anca şimdi geldim ama ağrım var akşam yemeğinde basladı onun için fazla kalamayacağim yarında çok işimiz var ama ağrım olursa kılımı kıpırdatmam tarhana yapacağızda onun için hazırlık yaptık neyse kızlar çok uzatmışım sanırım benden böyle şimdide sizler anlatın bakalım öptüm hepinizi :KK54:

canım ne güzel faliyetli geçiyo günler sen iyi olda canım alıntıyı sonrada yaparsınn inşallah gecer bulantılarınn

canım çokk geçmiş olsun inşallah birşeyin yoktur .inşallah gelirsin canımm çabuk iyi oll

sağolun kızlar ancak bukadar alıntı yapabildim
dün konturole gittim sonra eve geldim göbişime 1bardak çay döküldü:KK59:
ne cok ağladım canım naıl yandı cokta korktum:KK59::KK43:
yanık cok zor kocaman bir iz kaldı göbişimde :KK50: samyeli:ALLAH analı babalı büyütsün
kardeloşum sen nasılsın?:KK34:
derin,sarı şekerim,garibim,ececim,birsencim,ranacım,pelinimm işte aklımda kalanlar bunlar hekezi öpüyorum:KK54:
ayy cnm çok geçmiş olsun yanık zor olur yaa inş iyileşir hemen ...RABİM seni ve meleğini korusun inş...
kızlar hepinize çok teşekkürler sabır dilekleriniz için.
bu ebroş niye uğramamış bu gece acaba?
kız derin kaynın askere giderse,o gelene kadar kocan gitmek istemezse gitmez askere
cnm arkadaşına çok üzüldüm ALLAHIM büyük sabır wersin ...

geçmiş olsun cnm ...inş geçer bir an önce sağlığına kawuşursun ...

Canlar ben geldim...

Ya of ebuşum gelmemıs aramam şart oldu bırazdan araym barı.
Selınacım sagol cnm hayırlı gunler sanada.evet ıyıce meraklandm he.
Kardeloşum,tecil işlemı icin gittiler.aslnda cocuk askere gtmek ıstıyodu ama evdekıler tecıl ettr dedı,liseyı bitırcek yarım kalmıstı,okuckms..inş abisi gibi olmaz.
Banucum ya gercekten dun gece cıkarken aklmdaydn hep yazmadan ckmısım demek hastasın kıyamam ya.sen ıyıleste gelemesen bıle bıdaha görusuruz cnm...kız ne dıcem,hcg baktrsaydn ya bısey olmaya.
Ranacım ay noluyo ya herkeste bsyler.anlattn ya içim cızladı cok gecmıs olsun cnm benım.Allah korusun bebısıde senıde.
Kızlar bugun kociş evde ben annesınde hic uyumadım.sabah 8gıbı eve geldık uyuduk.snrada malum gec kalktk.kahvaltı ettk anca.mutfaga gdyım.sonrada süpürüp slcem.öptm.

Allah yardımcı olsun söylenicek ne söz varki.
Ayyy mesajı yazdım yazdım ama sayfa dondu yazdıklarımın hiçbiri çıkmadı cıkscıkscıkss....

Ranam sağol cnm inşaallah,sende bebişte iyisiniz inşaallah...
Selinam,elifcim takibe başlamışsın hayırlı olsun inşaallah bebişleriniz gelir canlar...
Eboşum ağrılarım o kadar sık değil de cnm karşıda buluşma olacak ya ondan dolayı ilk konusu geçtiğinde eşim bırakırım demişti ama malum işler başladı maalesef oyuzden gelemiyorum tek başıma yollamıyor:)Sen napıyorsun nasılsın?
Birsenim çok şükür iyiyiz cnm,emrecik nasıl var mı yeni fotoları annesi?
Pelinm sen nasılsın cnm gittin mi doktora kistin erimiştir inşaallah cnm bu konuyla ilgili bişey yazdıgını göremedim gözümden kaçmış olabilir...
Derinim tekrar hayırlı olsun cnm yorulmuşsun ama değdi dimi insan çok mutlu oluyor akrabalarıyla birlikteyken:)
Garipcim sen nasılsın?
Kardeloş yeni tlf almışsın hayırlı olsun güle güle kullan cnm...
Sevcanım cnm Rabbim yardımcın olsun cnm inşaallah tez zamanda hiçteyse azalır bulantıların falan...
Banucum sen nasılsın?Bebiş nasıl teyzesi?
Kardelen49 sen nasılsın kuzum gelen giden var mı hala?

Kızlar aklımda kalanları yazabildim unuttuklarım vardır muhtemelen kusura bakmayın ne olur,bu arada cicilii nerde çok sık gelmiyor sanırım...
Teyzeleri nasipse yarın bizzde doktora gidicez,inşaallah hayırlı hbrler alırız...Allah'a emanet olun şimdilik ben topicleri dolanıyım kimse yok burda :KK43:
Canım ben bayağa bir rahatsızlandım sanırım yaşadığım stresler fazla geldi bebişimiz çok iyi maşallah bugün eko çekilicek inşallah onunda sonuçları iyi çıkarda bir oh deriz.İnşallah sende güzel haberlerle gel.
cnm inşallah tedavin güel haberlerle sonuçlanır.ama stres yapma hiçbirşeyı herşey boşa gider yoksa oluruna bırak hayatı takma cnm.opuyorum senıı

cnm yok olur mu unutmak ya kendımde değilim kı ben bu aralar mewlıtınız de hayrlı olsun cnmmm

cnm sağol altta yazacagım :KK66:)

aa ewet cnm düzgün bey dedı gecenlerde bır arkadaşın geldı senı konustuk dedi.eşim başka ısımler saydı ben de yok eliftır o dedım tedavı surecınde mı dedım ewet dedı tamam odur dedım...:)))

sağol cnm hyrlı haberler şükür olsun

ranam konustuk senle az once msnden zaten :KK66:)))
hayrlısı cnm bekle bakalım haftasonunu öğreneceksın.ne olursa olsun ama insan dr un dedıgıne kaptırıyor kendını

ablam şükür dıyeyım ikizler iyiler .ben fenayım şu anda zor yazıyorum ellerim titrıyor.aşağıda yazarım

cnm benım boğazlar da şişti gecmıs olsun dıkkat et kendıne

cnm allah bizlere de yaşatsın ve tüm isteyen arkadaşlarıma inşallah.allah sağlıkla büyütmenızı nasıp etsın yawrunuzu.geçmiş olsun sana da.ağrıların warmış :KK43:(

kızlar hepınıze merhba.ctesi dr a gıttık.şükür yawrularım gelişimleri güzel.kalp atışlarını dinledik.dr.umuz sewdı yawrularımı kafasını fılan gosterdı ''şunlara bak tipe bak ya'' diye :)))))
neyse ordan çıktık silivrıde dugun wardı oraya gıttık ordan da halamın yazlığa gezerken bişey yok.ewe geldık dun akşamdan berı kotuyum.başladık yıne çıkartmalara.bugün 12den beri 5 kez lavaboya gittim.içimde bişey yok artık tahrış oldu boğazlarım zaten şiş.ve midem acıyor zorlanıyor.bişey yesem gam yemiycem.neyse buna da şükür ama boyle olmayacak.tekrar serum yemek ıstemıyorum.annemde de ıyı oluyorum valız hazırlayacagım bırazdan.annemlerde kalacagım haftasonuna dek bakalım.ellerım su an nasıl tıtrıyo yıne gıttım lavaboya yeni.artık eşim ordan işe gidip gelecek başka çaremiz yok.ewde olmuyo anladık bunu.ordan gırebılır mıyım bılmıyorum...ben gelene dek hoşçakalın.allah' a emanet olun...hepınızı opuyorum
Canım gerçekten istifra etmek çok zor Allah yardımcın olsun inan hastahanede istifra ettim aklıma geldin bu kız nasıl dayanıyor günde kaç kere diye aman annende iyiysen orda kal kendine dikkat et.
Bu arada sana mesaj gelmiş beni telfonun tuşkilidi tuhaf habire ya birilerini arıyor yada mesaj çekiyor yani özelliği olan bir mesaj değil tekrar dönemedim o arada tel bende değil eşimdeydi bende acilde yatıyordum kusura bakma canım.

X