Dileğim anne olmak diyenler buyrun burda dertleşelim

çok metanetliydi maşallah,gece 2 de doğurmuş,5 te bana mesaj atmış,sabah aradım,iyiydi,ALLAHTAN GELDİ,üzülmüyorum dedi,inşallah içide aynısını söylüyodur

30 haftalık olması lazımmış bu hafta ama 22 haftalıktan hiç büyümemiş birsencim,bizim gittiğimizde 27 haftalıktı sanırım ve 22 görünüyodu,yani o günden bu güne hiç ilerlememiş bebek.

Son düzenleme:

ewet canım tesadüf aslında ben kaynanamla gidecektim kayınpederim sonradan geldi annem bana süpriz yapacakmış evime gelecekmiş ben hastaneye gideceğim deyince oda hastaneye gelmiş eşimde işden zora izin almış valla doğru diyorsun iiki kovmadılar amin canım inş sorunsuz gecirmek nasip olur inş tez vakitte sizlerde yaşarsınız bu mutluluğu doğrusunu söylemek gerekirse sen bana yazmamışsın sandım ilk okuduğumda üzüldüm küsmüyüz acaba dedim ama sonra bu yazını görünce bende senin gibi okuyunca güldüm doğru söze nedenir nasılsın tatlım seni sormadım hiç hep kendimden bahsettim sanırım

kızlar öncelikle ne olur kusura bakmayın ebrar ablam hariç kimseden alıntı yapmadım aslında hiç alıntı yapmadan yazacaktım ama ablamın yazdıklarına güldüm ve bunu yazmak istedim eğer ağrım birazda bulantım olmasa oturup uzun uzun alıntı yapıp yazacaktım ama inanın hiç rahatım yok bugün karnında biraz ağrım var vede belimde e bide buna bulantı eklenince ayakta duramıyorum bana güzel dileklerde bulunmuşsunuz çok çok çok tskler iiki sizler gibi bi arkadaslarım varmış buradaki destek bana çok moral oluyor iiki varsınız bu arada kac gündür gelemiyorum neden derseniz cumartesi pazara gittik gezdik eşimle bebek arbalarının fiyatlarına baktık almadık bişi ama hesap kitap ona göre olacak ya bi fikrimiz olsun dedik ya bayaaa varmış zaten şimdi almayacağımız için net karar vermedik zaten önce cinsiyeti öğrenelim diyoruz pazarda eşimin amcasının torunu hastaneden geldi yavrum yazık çok hastalanmıştı ağzı filan yara olmuş ateşli hastalık gecirdiği için 1 hafta yatırdı dr aksamda misafirliğe gittik bugünde teyze kızına gittik öğlen yemeğine çağırıyordu ne zamandır onu görmeye gittik anca şimdi geldim ama ağrım var akşam yemeğinde basladı onun için fazla kalamayacağim yarında çok işimiz var ama ağrım olursa kılımı kıpırdatmam tarhana yapacağızda onun için hazırlık yaptık neyse kızlar çok uzatmışım sanırım benden böyle şimdide sizler anlatın bakalım öptüm hepinizi

kızlar hani bi arkadaşımla dr a gitmiştik,bebekte gelişim geriliği vardı,hatırlar mısınız bilmem?
işte o arkadaşım ölü doğum yaptı dün gece,rabbim yardımcısı olsun.

ay canım benim ya çok üzüldüm allah sabır versin allah kimseyi evladıyla sınamasın inş yeni gördüm ve çok üzüldüm allah güç kuvvet versin dayanması çok zor

Sanırım herkesı kacırdım.neyse.apar topar cıkmak zorunda kaldım sızle konusurken kızlar.esım geldı,hemen annelerıne gelmemız gerekıyodu.araba asagıda beklıyodu.smdı ben kayınvalıdedeyım.esın kardesıyle köye gıttı sabah kaynımın askerlık islemlerını halledıp gelecekler kısmetse..of ilk defa esım olmadan burda kalıyorum.evde kalırım dedım bırakmadı of.

Semracm tamda sana senı ruyamda gördugumu yazacktm cıktm o esnada cnm...hayır olsn ruyamda msnde kalabalık konusuyoruz snra ben bı eve gırıyorum 3-5 kız var.bırı cok uzun saclı.bu kım dıyorum semra dımı dıyorum bsy demıyolar.öpuyorm snra senı.kızlarla kısmetse bu hafta bulusucaz ya ondan etkılendım heralde:)

kardelosum ya,Allah arkadasına sabır versın.bayada tasımıs kıyamamcok gecmıs olsun.

Ebuşum gelmemıs daha...of cnm sıkılıyo.herkes yattı.bende takılıym öyle.

kızlar hani bi arkadaşımla dr a gitmiştik,bebekte gelişim geriliği vardı,hatırlar mısınız bilmem?
Allah sabır versin.İnşallah en yakın zamanda sağlıkla kucağına alacağı bi bebeği olsun.Senin telefonda hayırlı olsun canım güle güle kullan

hala gelen giden var dahada olcak.Bide perşembe 15-20 kişilik yemekli bi erkek grubu var düşünüyorum nasıl altından kalkıcam diye:44:Güzel haberlerinizi bekliyoruz senin ve bütün hamişlerin canım

Ebuşum cok merakta kaldım ugramadn hıc cnm ya.saatte gec arayamyorm.neyse ıns ıyısndır bıtanem.öptm.

günaydın kızlar hayırlı sabahlarr.
Kardelenim alıntıda gördüm tlfn hayırlı olsun.arkadaşının durumuna da çok üzüldüm allahım sabır versin dayanma gücü versin inşallah.Rabbim tekrar anne olmayı nasip etsin inş.
Ebrar abla uğramamış derincim sen yazınca bende merak ettim şimdi iyidir inş
kardelencim misafirlerin bugun herhalde kolay gelsin canım öptm

sağolun kızlar ancak bukadar alıntı yapabildim
dün konturole gittim sonra eve geldim göbişime 1bardak çay döküldü
ne cok ağladım canım naıl yandı cokta korktum
yanık cok zor kocaman bir iz kaldı göbişimde samyeli:ALLAH analı babalı büyütsün
kardeloşum sen nasılsın?
derin,sarı şekerim,garibim,ececim,birsencim,ranacım,pelinimm işte aklımda kalanlar bunlar hekezi öpüyorum

Son düzenleme:
kızlar hepinize çok teşekkürler sabır dilekleriniz için.
bu ebroş niye uğramamış bu gece acaba?
kız derin kaynın askere giderse,o gelene kadar kocan gitmek istemezse gitmez askere

tünaydın hanımlar 2 gündür acildeydim mide bulantısı kusma ve ateş şikayetiyle gittim dün öğlen eve geldim hiç halim yok yazmaya ama merak etmeyin dedim hiçbir teşhis konmadı yarın hasekiden randevu aldım oraya gidicem inşallah cumaya kadar iyi olup gelicem eğer zaten gelemezsem çokk çokk ama çok üzülücem.

banucum çok çok geçmiş olsun canım,rabbim şifa versin
bende merak ediyodum nerde bu hatun diye,hatta rüyamda gördüm,bu benim tlfn numaram diye çok enterasan bi yolla no yazmışın bana,güa evde posta kutusu şeklinde bi yer varmış ve sen artık taaaa istanbuldan,kablolardan mı girdin nedir oraya,kağıda yazıp bıraktın no yu

Sağol canım teşekkürler hayır olsun demek geldim demek ruhen kalpler bir canım.

canım ne güzel faliyetli geçiyo günler sen iyi olda canım alıntıyı sonrada yaparsınn inşallah gecer bulantılarınn

canım çokk geçmiş olsun inşallah birşeyin yoktur .inşallah gelirsin canımm çabuk iyi oll

ayy cnm çok geçmiş olsun yanık zor olur yaa inş iyileşir hemen ...RABİM seni ve meleğini korusun inş...
kızlar hepinize çok teşekkürler sabır dilekleriniz için.
bu ebroş niye uğramamış bu gece acaba?
kız derin kaynın askere giderse,o gelene kadar kocan gitmek istemezse gitmez askere
cnm arkadaşına çok üzüldüm ALLAHIM büyük sabır wersin ...

geçmiş olsun cnm ...inş geçer bir an önce sağlığına kawuşursun ...

Canlar ben geldim...

Ya of ebuşum gelmemıs aramam şart oldu bırazdan araym barı.
Selınacım sagol cnm hayırlı gunler sanada.evet ıyıce meraklandm he.
Kardeloşum,tecil işlemı icin gittiler.aslnda cocuk askere gtmek ıstıyodu ama evdekıler tecıl ettr dedı,liseyı bitırcek yarım kalmıstı,okuckms..inş abisi gibi olmaz.
Banucum ya gercekten dun gece cıkarken aklmdaydn hep yazmadan ckmısım demek hastasın kıyamam ya.sen ıyıleste gelemesen bıle bıdaha görusuruz cnm...kız ne dıcem,hcg baktrsaydn ya bısey olmaya.
Ranacım ay noluyo ya herkeste bsyler.anlattn ya içim cızladı cok gecmıs olsun cnm benım.Allah korusun bebısıde senıde.
Kızlar bugun kociş evde ben annesınde hic uyumadım.sabah 8gıbı eve geldık uyuduk.snrada malum gec kalktk.kahvaltı ettk anca.mutfaga gdyım.sonrada süpürüp slcem.öptm.

Allah yardımcı olsun söylenicek ne söz varki.
Canım ben bayağa bir rahatsızlandım sanırım yaşadığım stresler fazla geldi bebişimiz çok iyi maşallah bugün eko çekilicek inşallah onunda sonuçları iyi çıkarda bir oh deriz.İnşallah sende güzel haberlerle gel.
Canım gerçekten istifra etmek çok zor Allah yardımcın olsun inan hastahanede istifra ettim aklıma geldin bu kız nasıl dayanıyor günde kaç kere diye aman annende iyiysen orda kal kendine dikkat et.
Bu arada sana mesaj gelmiş beni telfonun tuşkilidi tuhaf habire ya birilerini arıyor yada mesaj çekiyor yani özelliği olan bir mesaj değil tekrar dönemedim o arada tel bende değil eşimdeydi bende acilde yatıyordum kusura bakma canım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…