Dileğim anne olmak diyenler buyrun burda dertleşelim

canım tsklr e gerek yok biz ii gün dostu olmak demi dualrım sizinle canım

amin canım bu defa çıktım artık

Canım benım ya,ınş ebusum.valla öyle gecırdım icimden ins dogru cıkar.

Semra cok gecmıs olsun cnm ya

semracım çok geçmiş olsun evladına,rabbim görünür görünmez kazalardan korusun herkezi.

selam garibim,hoş geldin
naber derinim nasılsın balım

hoşgeldin kardelenim nasılsın canım

selam derdacım.nasıl gidiyo hayat?

Sohbete, orta yerinden katılmış oldum gerçi ama herkese merhaba. Çocuk sahibi olmak başlığını görünce damladım. Ümit verecek güzel şeyler okumaya ihtiyacım var. Kisti olup da çocuk sahibi olmayı düşünen var mı aramızda?

Semra hosgeldn cnm.oglun nasıl oldu?tekrar gecmıs olsun üzüldük ya..

hoşbuldm canım çok şükür daha iyi ama her an başına birşey gelicek diye hastalık hatası oldum .rabbim korusun inşallah çok sağ olasınınız canım allah hepinizden razı olsun

Semra hosgeldn cnm.oglun nasıl oldu?tekrar gecmıs olsun üzüldük ya..

hoşbuldm canım çok şükür daha iyi ama her an başına birşey gelicek diye hastalık hatası oldum .rabbim korusun inşallah çok sağ olasınınız canım allah hepinizden razı olsun

bende iyiyim berrincim,adet olmussun sanirim,uzme kendini vakti zamani degilmis demek ki,dilerim bir daha ki ay bebisin gelir..

hosbulduk derdam,iyiyim hamdolsun canim.sen nasilsin?esma nasil?buyumustur artik dimi
bende iyiym canım saol esma şükür mevlama büyüyo yavaş yavaş
selam garibim,hoş geldin

selam derdacım.nasıl gidiyo hayat?
nasıl gitsin canım aynı işte koşturmaca devam ediyo şükrü mevlama

# derdanur
# semraozsoy
# elifahsen
# kardelen5233+
# Doei
# berrin1985
# zeyno1982 biz geldik semroş canım geçmiş olsun oğluşuna yeni okudum nasıl şimdi kızlar sizlerde iyisiniz inşallah hep öyle kalırsınız

hosbulduk anatoliam,nasilsin canim?

Garibim sağol cnm çok şükür iyiyim..

Hoşgeldin doei,kisti olupta hamile olan bi arkadaşımız var topicte kistinle alakalı bi durum aslında doktora gidiyorsan eğer bilgi verir sana zaten...

hoşgeldinizzzzz canımmmmmmm sağol canım çok zor günler geçirdik ama şimdi daha iyi rabbim bu günlerimizi aratmasın inşallah kuzucukların gözlerinden kocaman kocaman öpüyorum canım allah emanet olsunlar

Son düzenleme:
ben çıkıyorum kızlar çok uykum geldi görüşürüz inş yine hepinizi çok ama çok seviyorum dularım sizinle canlarım mutlu huzurlu bie gece diliyorum hepinize

Hoşgeldin doei,kisti olupta hamile olan bi arkadaşımız var topicte kistinle alakalı bi durum aslında doktora gidiyorsan eğer bilgi verir sana zaten...

Teşekkür ederim. Anatolia, bu bile ümit verici bir haber. Umarım Allah sağlıkla çocuğunun kucağına almayı nasip etsin tüm anne adaylarına.

Semracım geçmiş olsun ben görmedim kusura bakma,senin oğlana nazar mı değiyor acaba ya?

teşkkürler canım herkez öyle söylüyor sürekli okuyoruz ama nebileyim .fotorafçının camında kocaman bir resmi var bu hafta ilk işim gidip o resimi camdan kaldırtmak .inşallah kaldırır

bende iyiyim berrincim,adet olmussun sanirim,uzme kendini vakti zamani degilmis demek ki,dilerim bir daha ki ay bebisin gelir..

hosbulduk derdam,iyiyim hamdolsun canim.sen nasilsin?esma nasil?buyumustur artik dimi

sağol canım allah razı olsun rabbim kimseyi boş bırakmasınn

bende iyiym canım saol esma şükür mevlama büyüyo yavaş yavaş

nasıl gitsin canım aynı işte koşturmaca devam ediyo şükrü mevlama

allah daha iyi etsin canim,esmayida öp benim icin..
[

QUOTE=birsen29;20868873]# derdanur
# semraozsoy
# elifahsen
# kardelen5233+
# Doei
# berrin1985
# zeyno1982 biz geldik semroş canım geçmiş olsun oğluşuna yeni okudum nasıl şimdi kızlar sizlerde iyisiniz inşallah hep öyle kalırsınız[/QUOTE]

hosgeldin birsencim,nasilsin?emrecik nasil?

allah daha iyi etsin canim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…