Dileğim anne olmak diyenler buyrun burda dertleşelim

merhaba arkadaşlar..Daha öncede yazdım ama bir kişi sadece yakın davranıp benimle konuştu,bende aranıza katıldım ve benimde gebelikle ilgili problemlerim var daha doğrusu sorun yok ama bebeğimiz olmuyor çok üzülüyoruz allahım isteyen dileyen herkese nasip etsin inş.

Sevcanım smdı senıde dusunuyorm aslnda o halınle zor olcak ya.bakırkôy sorun olmazdı dıyom ya sznle gorısymde yer farketmez ama mecbur eşimede uymam gerekıyo yoksa braz daha kurcalarsam hc gondermıcek...neyse konusurz yıne.ablama gdınce ordan msn acarm gecelerı.smdı kactm cnm benım kusuruma bkma.hadı sende oturma fazla grsrz bebemg
cnm ya benım yatma duurmlarım war ya ben planı bozmıyım zaten esımın de gonderecegı malum hastasın dıycek aklım kalıor dıycek.ya da bırdahakıne ben de katılırım bı ıyıleseyım de npıyımmm :KK43:

merhaba arkadaşlar..Daha öncede yazdım ama bir kişi sadece yakın davranıp benimle konuştu,bende aranıza katıldım ve benimde gebelikle ilgili problemlerim var daha doğrusu sorun yok ama bebeğimiz olmuyor çok üzülüyoruz allahım isteyen dileyen herkese nasip etsin inş.
hgeldın cnm bu aralar ben ğek gıremıyorum da gormedım senı.aramıa hgeldın.sorunun fılan war mı ne kdrlık ewlısınız bıraz bahsedermısın

beni alırmısınız aranıza.ben 1yıllık evliyim.4.5 aydır korunmuyorum bende istiyorum...çift rahmim var.dr problem yok diyor ama endişelerim var...:KK50:

başlamaz sanmıyorum..
saol cnm selına alıntı yaptım sen cıkmamıssın haklısın walla cnm yaaa burdan konusmamak lazım :)))))))

bugun daha ıyı cnm şükür dıyeyım.olcak o kdar nazlansın yawrucuklar :))))
senın nasıl gecıyor ınsallah ılerkı gunlerde baslamaz mıde bulantıların

hoşgeldin.. sağol Rabbim isteyen herkese versin..
o smıle nerden çıkmış haberim yok bu arada.Ebrarım doğru tahmin gelen giden olmaya başladı bi taraftan çamaşır ütü derken koşturuyorum nete giremiyorum bazen açıyorum tam misafir geliyo açık kalıyo yazdıysanızda göremedim.
Lagrima ve ece hamileymişsiniz tebrikler Rabbim sağlıkla tamamına erdirsin.
Ebrarım buluşuyormuşsunuz bu arada ne güzel hemde İstanbul'da.Ne çok ne güzel mekanlar var ne güzel bi şehir şanslısınız.
Hoşgeldin diyen arkadaşlarım teşekkürler Allah hepinizede nasip etsin

ben anladım anlayacagımı.. sağolun gerçekten hepiniz.
Lagrıma bu arada sana küs kalınacak bı konu yok ortada ama kendı sahsım adına durust olmam gerekırse senın o yazdklarından sonra icimden samimi bi sekılde bsyler yazmak gelmıyor.senın ıcınde kolay olmaz zaten,konustkca laflarına dıkkat etmen gerekecek üzülmeyelım dıye(senın deyişinle yani sana göre böyle).sen kendı kendıne ortada bsy yokken istemezsenız sizi üzüyosam gelmem gibi laflar ettn.kimse bsy demedi aksine hamileler gdnce uzuldgmuzu belirttgmiz halde yine kendi kendine bsyler dıyosn küstünüzmü falan...sahiden dedigin gibi aşırı ince düsünmüşsün ve bunu bize aktararakta hem kendını hem bızı gereksz yere uzdun.sen rahat ol istedgn zamam gir,girme yaz yazma sorun yok.

başlamaz sanmıyorum..

hoşgeldin.. sağol Rabbim isteyen herkese versin..

ben anladım anlayacagımı.. sağolun gerçekten hepiniz.

inşallah ama ben de başlamaz bende olmaz dıyordum bellı olmaz yanıı olsun yawruların cilveleri bunlar.umarım başlamaz.

cnm ya benım yatma duurmlarım war ya ben planı bozmıyım zaten esımın de gonderecegı malum hastasın dıycek aklım kalıor dıycek.ya da bırdahakıne ben de katılırım bı ıyıleseyım de npıyımmm :KK43:

hgeldın cnm bu aralar ben ğek gıremıyorum da gormedım senı.aramıa hgeldın.sorunun fılan war mı ne kdrlık ewlısınız bıraz bahsedermısın

h.buldun :) memnun oldum.Ben 2 yıllık evliyim ve dr. gitmemiştik hiç ve korunmadık 2 yıl boyunca 3 ay önce gidelim artık neden olmuyor die gittiğimizde guatır var sende dedi jin.dr. guatırı olanın bebeği olmaz dedi boğazımdan parçalar alındı tesler yapıldı,guatırda yok kısırlıkta yok yumurtlamamda oluyor.Eşiminde bir sorunu yok.Aynı ijn. eşimede sperm sayın düşük dedi olmaz dedi üroloğa gittik oda bu alanın uzmanı benim bu sayı ile çocuk olur dedi hatta aklın takılı kalmasın dedi ve proxeddplus sperm güçlendirici ilaç verdi yine olmadı :KK43: Şimdide artık iyice kovaladık bebek meselesini başka hastane buldum dr. güzel oda sorun yok senin açından dedi bu hafta tekrar gidicem eşimin sonuçlarını alıp bakalım ona ne dicekler.. Allah isteyen herkese nasip etsin inş. :KK43:

beni alırmısınız aranıza.ben 1yıllık evliyim.4.5 aydır korunmuyorum bende istiyorum...çift rahmim var.dr problem yok diyor ama endişelerim var...:KK50:
h.geldın cnm bu topıkte herkese yer war buyur...allah en kısa zamanda nasıp etsın

h.buldun :) memnun oldum.Ben 2 yıllık evliyim ve dr. gitmemiştik hiç ve korunmadık 2 yıl boyunca 3 ay önce gidelim artık neden olmuyor die gittiğimizde guatır var sende dedi jin.dr. guatırı olanın bebeği olmaz dedi boğazımdan parçalar alındı tesler yapıldı,guatırda yok kısırlıkta yok yumurtlamamda oluyor.Eşiminde bir sorunu yok.Aynı ijn. eşimede sperm sayın düşük dedi olmaz dedi üroloğa gittik oda bu alanın uzmanı benim bu sayı ile çocuk olur dedi hatta aklın takılı kalmasın dedi ve proxeddplus sperm güçlendirici ilaç verdi yine olmadı :KK43: Şimdide artık iyice kovaladık bebek meselesini başka hastane buldum dr. güzel oda sorun yok senin açından dedi bu hafta tekrar gidicem eşimin sonuçlarını alıp bakalım ona ne dicekler.. Allah isteyen herkese nasip etsin inş. :KK43:

cnm her dr senın kafanı oldukca karıstırmıs yahuuu bu ne???? ınsan bunları duyunca yıkılır zaten olacagı warsa da takar we olmaz.belkı de ondan olmuyordur.sen stres yapma bence cok takılma.allah ne zaman hayrlıysa werır zaten.ben de neler atlattım ama stres yapmadım bır zamandan sonra allahıma şükür yawrularım göbişimde.ısteyen herkese nasıp etsın rabbım sakın streslenme tek dıyecegım bu

ben sadece iyi niyetimle ebrar ablanın çok üzülmesine istinaden yazdım ama herkes başka birşey anlayıp karşılık verdi.. ebrar ablaya ve kardelen ablaya yazdım ama ikisi hariç herkesin bir fikri vardı.. bende karşılık verince aa senden beklemezdik ne ayıp şok oldum gibi şeyler yazıldı.. şimdide içimizden seninle konusmak gelmiyor diyorsunuz.. iyi siz bilirsiniz içinizden konuşmak gelmiyorsa konuşmayalım.. hamileler neden hamile kaldıklarında gidiyor şimdi daha iyi anladım..
ben kimseyi kırmadım! siz beni kırdınız! beni yargılamadan önce kendinize bir bakın.. bir sürü laf dediniz iki satır yazdım kötü ben oldum.. ayrıca kırılmak yazdıgım iki satırla olmaz.. kırıcı konuşsaydım şayet kendinize gelemezdiniz..
herkese söylemiyorum bunları üstüne alınan alınabilir..
hı beni istemiyormuş sunuz burada eyvallah bir daha girmem. bilahire helalleşiriz..

Son düzenleme:
h.geldın cnm bu topıkte herkese yer war buyur...allah en kısa zamanda nasıp etsın

cnm her dr senın kafanı oldukca karıstırmıs yahuuu bu ne???? ınsan bunları duyunca yıkılır zaten olacagı warsa da takar we olmaz.belkı de ondan olmuyordur.sen stres yapma bence cok takılma.allah ne zaman hayrlıysa werır zaten.ben de neler atlattım ama stres yapmadım bır zamandan sonra allahıma şükür yawrularım göbişimde.ısteyen herkese nasıp etsın rabbım sakın streslenme tek dıyecegım bu

aynen canım ne streslere girdim şimdi okadar takmıyorum ama eşim çok takıntılı nie olmuyor nie olmuyor herkesin oluyor bizim nie olmuyor bakalım rabbimden hayırlısını diliyoruz artık inş. sevindirir bizi :emir_bebek:birde klomen hapının ne amaçla kullanıldığını bilen varmı dr. bana yumurtaların çatlıo dedi ama yinede yumurtalık tedaviisinde kullanılan ilacı verdi anlamadım ?

aynen canım ne streslere girdim şimdi okadar takmıyorum ama eşim çok takıntılı nie olmuyor nie olmuyor herkesin oluyor bizim nie olmuyor bakalım rabbimden hayırlısını diliyoruz artık inş. sevindirir bizi :emir_bebek:birde klomen hapının ne amaçla kullanıldığını bilen varmı dr. bana yumurtaların çatlıo dedi ama yinede yumurtalık tedaviisinde kullanılan ilacı verdi anlamadım ?

Allahım aratmadan inşallah...sizin de sağlıkla kucağınıza almak nasip etsin...

cnm eşinin de bunu yapmamsı gerek bazılarının sadece stresten olmuyor bak benım esım de oyleydı.stresı bıraktı hamıle kaldım ben.cnm ben de klomen kullandım benm adet duzensızlıgım wardı zaten yumurtalarım da gelışmıyordu çatlaması için degıl yumurta gelişmesı ıcın klomen werılıyor cnm

Allahım aratmadan inşallah...sizin de sağlıkla kucağınıza almak nasip etsin...
amın cnm hepımız ınsallah...

klomen yumurtlama gelişmesi içinmiydi ? Bilmiyorum bakalım ilaç bugün bitiyor canım c.tesi gidicem sorun yok dedi ama klomenide verdi bende anlamadım canım yaa eşimlede bu akşam bir konuşma yapmalıyım sanırım stres işi ile ilgili ama anlatamıyorum onada takıntılıyım ben nie olmuyor die endeksliyor elimde değil diyr canım bende şaşırdım artık rabbim yardım etsin bize :KK43: Bu arada yakınlığın için çok teşekür ederim swcn

klomen yumurtlama gelişmesi içinmiydi ? Bilmiyorum bakalım ilaç bugün bitiyor canım c.tesi gidicem sorun yok dedi ama klomenide verdi bende anlamadım canım yaa eşimlede bu akşam bir konuşma yapmalıyım sanırım stres işi ile ilgili ama anlatamıyorum onada takıntılıyım ben nie olmuyor die endeksliyor elimde değil diyr canım bende şaşırdım artık rabbim yardım etsin bize :KK43: Bu arada yakınlığın için çok teşekür ederim swcn

cnm erkeklere bıle werılıyor klomen...gelısm ıcın...elınızde degıl anlıyorum ama azaltıp bıtırın cnm ne demek her zaman soru sorabılırsın elınden geldıgınce arkadaşlarımla cewaplarızzz

banu cnm bekle emı baskasına ozelden gonderdım her 10 dakıkada 1 gonderılıyor ya sımdı sana gonderıcem ok

Lagrıma bu gune kadar sana ters konustugumu gordun mu sımdıde bsy demedm.senın kötu nıyetlı oldugunu da asla dusunmedım,ama kaş yapaym derken göz cıkarmak gıbı oldu o gun yazdıgın ben kırıldım da demedım ayrıca,ıcımden gelmeme nedenı senın cekımser olman dıkkat edıcem falan demen.benım kımseye gıt deme yetkım yok karar senın ben herkesın burda olmasndan memnunum.sızın ıyı haberlerınızı almaktanda...dıger hamılelere de hıcbı kötulugumuz olmadı sorabılırsın.herkesn kendı tercıhı.bu konuyuda kapayalm ben hıc yazmıcaktm aslnda gergınlık olmasn dıye ama küstünùzmü deynce yazmak ıstedım.vede ebrar ve kardelen vede dıger herkes olsun yazdgn farketmez,ıstemezsenız gelmem dıyerek hepımızı kastettıgını dusundum ondan yorum yaptm.

Son düzenleme:
Cevap yazmadım ama yok sen laf atıyosun zorla inan kavga tartışma tarzım değil lütfen yazıp uzatma kendin yazdın cevapladık bence yeter.

X