Dileğim anne olmak diyenler buyrun burda dertleşelim

yorum yazıp yazmamak arasında kararsızım ama hiç yazmamak ta bana göre değil.
ben kendi adıma bişey yazmadım çünkü sen sadece ankaralı bi arkadaşa selam verdin.
ayrıca sen ne kadar ince düşünsende,ifadelerin pek ince değil,en azından bikaç mesajın öyle,insanların elbetteki tepki yapma hakları var,sen tepkini kelimelerle dile getiriyosun,başkaları susarak dile getiriyodur,kimseyi yargılamakta,gel,yada gelme demekte bizim haddimize değil.
ama hiç şık bi cümle olmadı hamilelerin neden gittiğini anlıyorum demen
biz herkezin hamileliğine çok seviniyoruz ama kendimizde hamile olsak diye düşünüp hüzünleniyoz,hamile arkadaşlarımız geçmişteki üzüntülerini hatırlarlarsa ne demek istediğimi anlarlar heralde.
herkeze sevgiler.

Hayırlı akşamlar arkadaşlar geçmişe biraz bakabildim aklımda kaldığı kadarıyla yazıyım.
Sevcancım ikizler geliyomuş ne güzel bi haber.Bende ikiz isterim hep herkes çok zor falan diyo ama olsun bi kerede iki tane ne güzel bi nimet
Derincim işten ayrılmışsın hayırlısı olsun inşallah daha rahat edeceğin bi iş bulursun
Boncuğum arı sütüne başlamışsın inşallah vesile olsun bende hurma poleni aldım ordan önümüzdeki ay başlıycaz inşallah bu ay biraz kendimize gelelimde

Hayırlı akşamlar arkadaşlar geçmişe biraz bakabildim aklımda kaldığı kadarıyla yazıyım.
Sevcancım ikizler geliyomuş ne güzel bi haber.Bende ikiz isterim hep herkes çok zor falan diyo ama olsun bi kerede iki tane ne güzel bi nimet
Derincim işten ayrılmışsın hayırlısı olsun inşallah daha rahat edeceğin bi iş bulursun
Boncuğum arı sütüne başlamışsın inşallah vesile olsun bende hurma poleni aldım ordan önümüzdeki ay başlıycaz inşallah bu ay biraz kendimize gelelimde
ewet cnm kısmetse ınşallah yawrularım ikiz.allahım sana ve tum arkadaşlarıma da nasıp etsın tekrar o guzel yerlerde bıze de dua ettıgın ıcın allah razı olsun senden.ben cıkıyorum sımıdbelım agrıdı bugun oturdum cok ya ondandır.hepınızı opuyorum.muckkk

Ay kıslar burdasınız ama pek yazamyorm.yemek yapyorm,yarın eyüp sultana götürcez yegenımı,ordanda eve gelıp esyalarımı alcam aksamıda ablama kalıya.o yüzden kocişe yemekler yapıp dolaba koyaym dedm.3 gun kendı yıcek...yatmadanda ütülerı yaparım gömlek tisört ne varsa hazır olsun.

Kardelenlerım,sevcanım az önce cok garıp bsy oldu yav,kasıklar degılde karnımın alt boşlugu nasıl ama nasıll pıt pıt pıt diye attı süreklı anlatamam.aha simdıde oluyo ay bu ne ya.5 aylık oldumda gızlenıyomu benımkı:KK60:neresı atıyo anladınız demi:)

Kardelenlerım,sevcanım az önce cok garıp bsy oldu yav,kasıklar degılde karnımın alt boşlugu nasıl ama nasıll pıt pıt pıt diye attı süreklı anlatamam.aha simdıde oluyo ay bu ne ya.5 aylık oldumda gızlenıyomu benımkı:KK60:neresı atıyo anladınız demi:)

Allah iyiliğini versin senin,anladım da bebek olsa ordan hareket etmez sanırım,daha yukarılarda olur pıt pıtlar.

hanimlar nasilsinizz.. hep giriyorum ama okuyordum malum bebekten vazgecmistim iyice olgunlasalim demistimm..

yaa size bir sey diyecem ben hamileyim:KK49::KK49::KK49::KK49::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::KK64::KK64: galiba adettim gecti gelmedi bi türlü bende test yaptim hic ummadigim anada geldi yarin dr gidecem bakalim benim icin dua edinde bu sefer bos gebelik olsun melegim benimle olsun umudugu kestigim an geldi bana dualariniza cok ihtiyacim var canlar..

Son düzenleme:
Ay egall cok hayırlı olsun cnmm,Allah tamamına erdırsın ıns cnm ya.MAAŞALLAH.ben dun falandı galıba bı hamıle haberı alıcaz demıstm şükür dogru cıktı.ama bu sefer boş gebelık olsun derken?baska bsy yazcktn heralde yanlıs oldu.

o smıle nerden çıkmış haberim yok bu arada.Ebrarım doğru tahmin gelen giden olmaya başladı bi taraftan çamaşır ütü derken koşturuyorum nete giremiyorum bazen açıyorum tam misafir geliyo açık kalıyo yazdıysanızda göremedim.
Lagrima ve ece hamileymişsiniz tebrikler Rabbim sağlıkla tamamına erdirsin.
Ebrarım buluşuyormuşsunuz bu arada ne güzel hemde İstanbul'da.Ne çok ne güzel mekanlar var ne güzel bi şehir şanslısınız.
Hoşgeldin diyen arkadaşlarım teşekkürler Allah hepinizede nasip etsin
canım konuştuk zaten ALLAHIM kolaylık nasip etsin tatlı yorgunluk bunlar .keşke bende gelebilseydim :KK43:(
herkese selamlar...geçmişi okudum ama alıntı yapamadım kızlar kusura bakmayın yatıyorum sureklı...dun buraya yazdıktan sonra daha da kotu oldu 7-8 kez lavaboya taşındım.eşim işten gelınce aldı benı gıttık hastaneye.nöbetçi kadın doğumcu da wardı.anlattık çıkartmaları fılan...3 saat suren vıtamın ve mıde bulantısı ıcın olan medpamıd katkılı serum werıldı.dedık ıdrar we kan tahlılı de yaptıralım.kansız çıktım.we idrar yolunda bol lokasıt warmış yok yok yanı...ılac yazdı ıdrar yolu ıltıhabı ıcın ve mıde bulantısı ıcın.kullanacağım bakalım.serum takılıyken bıle cıkarttım.çok fenaydım dun yanı.sımdı yataktan kalkıp da yazıyorum.
kızlar okudum da cewahırde karar kılmışsınız.bana bırazz uzak ama olsun guvenılır bı korsanımız war onla gelırım sorun olmaz.ama eşime henuz soylemedım.inşallah göndermemezlık yapmaz.normalde tek yollamaz derınınkı gıbı de korsan tanıdık ya onla gıdecegım yere gıdebılıyorum.ama şimdi bu bulantıdan yatıyorum ya inşallah bunu sorun yapmaz.bakalım konuşacağım.ya kızlar aslında cewahır ok de orada kapalı yerde oturcaz.banunun da dedıgı gıbı bakırkoydekı yerın bahcesı war acık hava daha ıyı olmaz mıydı kı???alışweriş merkezlerınde sureklı oturma olayı olmuyor kı kahvenı iç kalk oluyor genelde uzun oturmak abes kaçar yanı bence de acık hava cafe tarzı daha mantıklı olur.aşağı ınerken bkoyden acık bı çay bahcesı de war hıc gıtmedım ama uzun surelı oturulan bıryere gıdelım cewahırde dedığım gıbı ya yemek alanları ya da kahvenı ıcıp kalkacagın cafeler war...yanlış mıyım???? boşuna gıtmış olmayalım yanı.mantıklı olan bu bence.
sevcanım çok geçmiş olsun canım baya etkiledi bu minişler seni olsun geçicek inşallah canım onlar iyi olsun sağlıkla büyüsünlerde .
buarada benim için farketmez ama taksim olmaz yani oraya gelemem eşimde izin vermez zaten neyse konuşuruz ogüne çok var daha kuzum
canım vardır herşeyde bi hayır belki bebişin o zaman gelecektir üzme kendini ok

canım öncelikle hsg benimde bi düşüğüm var ama ben 7 8 ayda hamile kaldım inş senin cabuk gelmiştir minişin

aminnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn

canlarım hepineze ayrı ayrı tskler desteğiniz ve verdiğiniz moral için çok çok tskler hepiniz merak etmişsiniz neden düşük riski var dediğini şöyle diyeyim ben şikayetlerimi söylemeden önce ultrasonda baktık herşey gayet ii ve güzeldi dr her hangi bi şikayetimin olup olmadığını sordu bende adet ağrısı gibi bi ağrım ve bel ağrım var dedim tam dedi ve biraz baktıktan sonra riskli dedi ama devamlı yat hiç kalma demediğine göre sadece benim şikayetlerden olsa gerek dinlen yorulma dedi ama inanın bu dediğini hiç takmıyorum tamam dinleniyorum ama üzülmüyorum stres yapmıyorum çünkü çok mutlu oldum onu öle görünce kalbini kafasını filan inanın herşeyi unuttum sanki dünyaya yeniden gelmiş gibi oldum hele dr bebeğin canlanmış kalp atışı var deyince o an bişi deseler ağlayacaktım biliyorsunuzki ben düşükten sonra bidaha bu duyguyu tadamayacağımı düşünüyordum hatta ultrasona girerken o kadar çok korktum ki ya testler yanılttıysa ya adetim başka bi sebepten geciktiyse diye sonra dr karnıma koydu anda ekranda kese belirde ve daha dr söylemeden için rahatladı ve çok mutlu oldum hemen gülümsedim sonra dr iyice yaklaştırdı ve bebeğin görünen yerlerini söyledi ve gösterdi inanın dünden beri hala kendimde değilim allahım inş bu duyguyu herkese özellikle bebek hasreti ile yanıp tutuşan herkese nasip etsin bu mutluluk sarhoşluluğunu hepiniz yaşayın inşşşş ben şimdi çıkıyorum biraz daha yatayım kizlar gecmiş baya uzundu kusura bakmayım bi kaç sayfadan alıntı yaptım sadece kib aeo öp by bu arada teyzeleri benim miniş 7 hafta 4 günlük olmuş artık 2 aylık olmak üzereyiz hayırlısıyla şu 5 hafta kazasız belasız gecerse riskimizde geciyor inşşşşş
ececim galiba bir düşüğün olduğundan doktorda temkinli konuşmuş yan dikkat et demesinin sebebi odur çok şükür gözüken bir problem yokmuş inşallah sağlıkla 3 ayı bitirirsiniz .hep böyle pozitif düşün inşallah herşey iyi olucak canım .
Selam kızlar suanda amcamın gelınındeyız caya cagırdı kacamak yaptm bende..
Sevcanım gecmıs olsn cnm ya uzuldm cok zor geccek galıba.saglıkları ıyı olsnda minişlerın..okudum hayatm yazını,cok mantklı dedgn tabıkı.ama ben cevahır derken orda oturalm dıye demedm.orası kolay bulusmak ıcın herkesn bıldgı byer dıye cnm anladn mı.ordan buluruz guzel bıyer.yada ben oraya bayadr gtmıyorum belkı ust katında acık hava cafeterıası vardır forumdakı gıbı.sıgara yasagndan sonra heryer yaptı bılıyosun.ınanın mekan benım ıcın farketmez ama hepımıze kolay olsn dıye ne bılım...bu arada selınam sende ıst degılmıydın kıss unuttm bakım profıle:)haklısın msnde daha ıyı olcak ama benım msn yok:KK43:
ohhh sefan olsun cano gezmelerdeydin demek bugün aradım seni açmadın teli cano ?
valla iki yer benim için imkansız forum istanbul ve taksim diğer yerlere okeyim ben cano buluşmayıda sabırsızlıkla bekliyorum inanki
ne güzel sohbetler var burda takipteyim güzel şeyler öğreniyorum sizden...ne güzel buluşuyormuşsunuz
sizde katılın aramıza eğer isterseniz herkese açık topiğimiz
beni alırmısınız aranıza.ben 1yıllık evliyim.4.5 aydır korunmuyorum bende istiyorum...çift rahmim var.dr problem yok diyor ama endişelerim var...:KK50:
hoşgeldiniz inşallah daha fazla beklemeden gelir minişin sağlıkla
Kızlar kaçıyorum kardeşimdeyim şimdi kaka temizledim biraz oynaşalım şimdide.
ay ay sevsinler yaa benim içinde kuzuyu koklarmısın öpmek yasak daha çok minnacık :nazar:
kuzu benim adet olacağım zaman rahimimde kasılma oluyo belkide adetin geliyordur
hanimlar nasilsinizz.. hep giriyorum ama okuyordum malum bebekten vazgecmistim iyice olgunlasalim demistimm..

yaa size bir sey diyecem ben hamileyim:KK49::KK49::KK49::KK49::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::KK64::KK64: galiba adettim gecti gelmedi bi türlü bende test yaptim hic ummadigim anada geldi yarin dr gidecem bakalim benim icin dua edinde bu sefer bos gebelik olsun melegim benimle olsun umudugu kestigim an geldi bana dualariniza cok ihtiyacim var canlar..

ayyyy süper bir haber bu canım yaaa nasıl sevindim hayırlısı olsun inaşllah boşgebelik değildir ozaman şimdi çok az halay çekelim yarın inşallah topicimiz i coştururuz canım :KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK19::KK19::KK19::KK19::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:

Nasılsınız canlar ben iyiyim şükür
benim koca asker uğurlamaya gitti bende size bakıyım dedim

Toplam 5 kullanıcı konuyu okuyor. (4 üye ve 1 ziyaretçi)

ebrar_53 DerinSu+ derdanur+ banu145145+

selam hanımlar napıyosunuz bakalım
müjde var çok sevindim derinim pazartesi filan diyodun iki gün rötarlıda olsa tuttu cano :KK9:benide bilirmisin nezaman gelcek benim sıpa :KK49:

:))))
görüşürüz cnm kolay gelsın ıyı kaka temızlemeler,oynaşmalar :KK1::emir_bebek::emir_bebek::nazar::nazar:
Darısı sana canım arkadanda hepimize.
yorum yazıp yazmamak arasında kararsızım ama hiç yazmamak ta bana göre değil.
ben kendi adıma bişey yazmadım çünkü sen sadece ankaralı bi arkadaşa selam verdin.
ayrıca sen ne kadar ince düşünsende,ifadelerin pek ince değil,en azından bikaç mesajın öyle,insanların elbetteki tepki yapma hakları var,sen tepkini kelimelerle dile getiriyosun,başkaları susarak dile getiriyodur,kimseyi yargılamakta,gel,yada gelme demekte bizim haddimize değil.
ama hiç şık bi cümle olmadı hamilelerin neden gittiğini anlıyorum demen
biz herkezin hamileliğine çok seviniyoruz ama kendimizde hamile olsak diye düşünüp hüzünleniyoz,hamile arkadaşlarımız geçmişteki üzüntülerini hatırlarlarsa ne demek istediğimi anlarlar heralde.
herkeze sevgiler.
Bravooooooooooooo kardelennnnnnnnnnn
o kadar külfetin,sefasını sürmek gerek,bizim yerimize de oynaş.
Oynaştım teyzesi hepiniz için kokladım boncukumu.
Ay kıslar burdasınız ama pek yazamyorm.yemek yapyorm,yarın eyüp sultana götürcez yegenımı,ordanda eve gelıp esyalarımı alcam aksamıda ablama kalıya.o yüzden kocişe yemekler yapıp dolaba koyaym dedm.3 gun kendı yıcek...yatmadanda ütülerı yaparım gömlek tisört ne varsa hazır olsun.
Kolay gelsin canım.Allah kabul etsin bizlerede dua et.

Hayırlı olsun canım inşallah doludur pıtpıtları duyarsın.

Ay egall cok hayırlı olsun cnmm,Allah tamamına erdırsın ıns cnm ya.MAAŞALLAH.ben dun falandı galıba bı hamıle haberı alıcaz demıstm şükür dogru cıktı.ama bu sefer boş gebelık olsun derken?baska bsy yazcktn heralde yanlıs oldu.
Derincimm bildin kızzzz bana ne olcak onuda bill :KK52::KK70: ::)))

hanimlar nasilsinizz.. Hep giriyorum ama okuyordum malum bebekten vazgecmistim iyice olgunlasalim demistimm..

Yaa size bir sey diyecem ben hamileyim:KK49::KK49::KK49::KK49::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::KK64::KK64: Galiba adettim gecti gelmedi bi türlü bende test yaptim hic ummadigim anada geldi yarin dr gidecem bakalim benim icin dua edinde bu sefer bos gebelik olsun melegim benimle olsun umudugu kestigim an geldi bana dualariniza cok ihtiyacim var canlar..

çok sevindim canım mevlşam tamamına erdirsin inş

Hosgeldın ebusum benım muckk..valla cnm ararken yoldaydm tam acıcam karsıdan yengemın geldıgını gordum amcamın karısı,acamadım o yüzden.acsaydım senı bekletmek zorunda kalacaktm cano.bulusmayı bende ıple cekıyorum cnm ya.

Toplam 5 kullanıcı konuyu okuyor. (4 üye ve 1 ziyaretçi)

ebrar_53 DerinSu+ derdanur+ banu145145+

selam hanımlar napıyosunuz bakalım
müjde var çok sevindim derinim pazartesi filan diyodun iki gün rötarlıda olsa tuttu cano :KK9:benide bilirmisin nezaman gelcek benim sıpa :KK49:
Naber canım ya ......................

Nasılsınız canlar ben iyiyim şükür
benim koca asker uğurlamaya gitti bende size bakıyım dedim

derdam selam kuzum bende iyiyim şükür işte .
demek asker uğurlamaya gitti ay bizim arka sokakdada asker gidiyo kıyamet koparıyolar ya davul zurna :))hayırlısıyla gidip gelsin hepsi inşallah
esma napıyo derdam nekadarlık oldu şimdi :nazar:

Hosgeldın ebusum benım muckk..valla cnm ararken yoldaydm tam acıcam karsıdan yengemın geldıgını gordum amcamın karısı,acamadım o yüzden.acsaydım senı bekletmek zorunda kalacaktm cano.bulusmayı bende ıple cekıyorum cnm ya.
hmm anladım cano olsun ya bende buluşmayla ilgili konuşalım demiştim neyse sonra konuşuruz
hayırlısıyla buluşuruız inşallah cano bende heyecanlıyım heme çoooooooooooook
Naber canım ya ......................

iyiyim banuşum sen nasılsın ?geldinmi evine

X