Dileğim anne olmak diyenler buyrun burda dertleşelim

Kızlar ben hiç mecidiyeköye yalnızx gitmedim nasıl bulucam oraları ama genede gelicem yiğenime söylerim inşallah getirir getirmezse taksi tutar genede gelirim Allah kısmet ederse.
banu kız,çok kolay cevahir,ben sana tarif edim istersin:KK61:
Süper olucak sonunda galiba inşallah buluşuyoruz.
KARDELOŞ kız sakın samsung corbyy almada ne alırsan al çıldırtıyo bu telefon beni.
almam canım,nokıa dan şaşmam ben,biraz deli kızlık var bende,bi kere neye alıştıysam,onu değiştiremiyorum hiç bi konuda.:97:
Tamam kız kaybolursam Allahtan müge başadı bulursunuz beni::)))):KK1::KK1::KK1:
ben başvururum canım,arkadaşım kayboldu,yarı hemşirimdi,akraba sayılırız derim:KK52::KK52:
selam kızlar bende sızler gıbı bebek hasretı cekıorum ve senın duygularının aynısını bende yasıyorum esımın bana ıyı davranması bıle bazen kendımı kotu hıssettırıyor cunku esım ıstedıgım herseyi verıyor ama onun en ıstedıgı seyı ben ona veremıyorum bazen esım benı secmeseydı evlenmek ıcın su anda cocugu olacaktı bızle aynı zamanda evlenenlerın bır degıl bırkac cocugu var dıye aklımdan gecırıyorum ve o an ıpler kopuyor bunalım denızınde bogulurken buluyorum kendımı o ıse benı uzmemek ıcın ben senle mutluyum allah yazdıysa olur dyıp duruyor allahım bana sahıp olabılecegım en ıyı esı nasıp ettı bırde dualarımı kabul edıp evlat verır ınsallah dualarında benıde eksık etmeyın lutfennnn
o mesajını alıntıladığın arkadaş çoktaaaan bebeğini kucağına aldı ve unuttu bu acı dolu günlerini,dolayısıyla da bizi
yani o kadar yazılan içinden en az bi senelik mesajı bulman da ilginç geldi bana:44:
Tamam canım anladım ama dedim bu msnde mi acep benimki açılmıyor ne hikmetse.

Ya lütfen bu kadar üzülmeyin benim 11 sene bitiyor ama aklıma bunlar gelmiyor benim eşimin olmuyor ama asla onu bu sebebden bırakmam aklıma bile gelmez inan sizin eşlerinizde aynıdır alın yazısı bu senle değil başkasıylada evlenseydi olmıyacaktı Allah yazdıysa olur canım unutma.
ya arkadaşlar bu şekilde düşünmek yanlış zaten,neticede bu eşlerimizin de bizimde kaderimiz ki,birbirimizi bulmuşuz,eşim için üzülüyorum,yada sorun onda,ben çekiyorum gibi düşünmemeliyiz.
bizde hiç sorun yok,kim kime üzülsün madem.
banucum sen böyle düşünmüyosunda,benim cevap vereceğim mesajı almışın ya,senin üzerinden yazmış oldum.
Bırden tugcalın alıntılandıgını görunce noluyo dedım o gelırmıydı buralara:)
yok ebusum bılıyom cano uzak sana.olsun cevahır tamamdır cano.
Kızlar kk nın saatı 1saat gerı neden acep?

Ben yatıyorum canlar.hepınızı cok öptm Allaha emanet olun.ıyı geceler.
onu sen ayarlıyosun canım,saat ayarlarından.
saol tatlım ya sız bulusuyormusunuz ıstanbulda ne guzel valla bız ıc anadolunun bagrında konyada sıkıntıdan patlayalım sız bulusun banane ya ben nıye gelemıom ney se benım yerımede eglenın barı:KK33::KK76:

mende çok uzaktayım,mende buluşmak istiyorum,banane işte yaaaaaaaa

herkese selamlar...geçmişi okudum ama alıntı yapamadım kızlar kusura bakmayın yatıyorum sureklı...dun buraya yazdıktan sonra daha da kotu oldu 7-8 kez lavaboya taşındım.eşim işten gelınce aldı benı gıttık hastaneye.nöbetçi kadın doğumcu da wardı.anlattık çıkartmaları fılan...3 saat suren vıtamın ve mıde bulantısı ıcın olan medpamıd katkılı serum werıldı.dedık ıdrar we kan tahlılı de yaptıralım.kansız çıktım.we idrar yolunda bol lokasıt warmış yok yok yanı...ılac yazdı ıdrar yolu ıltıhabı ıcın ve mıde bulantısı ıcın.kullanacağım bakalım.serum takılıyken bıle cıkarttım.çok fenaydım dun yanı.sımdı yataktan kalkıp da yazıyorum.
kızlar okudum da cewahırde karar kılmışsınız.bana bırazz uzak ama olsun guvenılır bı korsanımız war onla gelırım sorun olmaz.ama eşime henuz soylemedım.inşallah göndermemezlık yapmaz.normalde tek yollamaz derınınkı gıbı de korsan tanıdık ya onla gıdecegım yere gıdebılıyorum.ama şimdi bu bulantıdan yatıyorum ya inşallah bunu sorun yapmaz.bakalım konuşacağım.ya kızlar aslında cewahır ok de orada kapalı yerde oturcaz.banunun da dedıgı gıbı bakırkoydekı yerın bahcesı war acık hava daha ıyı olmaz mıydı kı???alışweriş merkezlerınde sureklı oturma olayı olmuyor kı kahvenı iç kalk oluyor genelde uzun oturmak abes kaçar yanı bence de acık hava cafe tarzı daha mantıklı olur.aşağı ınerken bkoyden acık bı çay bahcesı de war hıc gıtmedım ama uzun surelı oturulan bıryere gıdelım cewahırde dedığım gıbı ya yemek alanları ya da kahvenı ıcıp kalkacagın cafeler war...yanlış mıyım???? boşuna gıtmış olmayalım yanı.mantıklı olan bu bence.

selam kızlar hoşgeldiniz.geçmiş olsun sevcanım şimdi iyimisin ?
kızlar bu arada buluşma fikrinizi yer belirleme konusunu bence ms n den yapın burda okuyan bir sürü insan ve ziyaretçi var.buluştuğunuz zamanda farklı ziyaretçileriniz olmasın :KK60::KK60::KK60:

kardelen selam cnm nasılsın???

selam canım,rabbim kolaylık versin,sıpalar annelerini pek bi yoruyolarmış.
bu arada madem şöyle yapın,selina nın dedeiğide doğru,yer,yada zamanı gizli ayarlayın ve buluşunca metro ile beş dk da taksimde olursunuz,açık hava yer bulursunuz,yoksa o orayı,o orayı bilmeyerek bu iş çözülmez.yada akşama kadar kapalı alanda oturursunuz.

selam merhabalarherkes sanırım istanbuldan dimi ankaradan olan yokmu ne güzel buluşmanız süper bişey inşallah buluşursunuz allah hepimize hayırlısını versin

geçmiş olsun bugün daha ii gibisin inşallahh..
herkese selamlar...geçmişi okudum ama alıntı yapamadım kızlar kusura bakmayın yatıyorum sureklı...dun buraya yazdıktan sonra daha da kotu oldu 7-8 kez lavaboya taşındım.eşim işten gelınce aldı benı gıttık hastaneye.nöbetçi kadın doğumcu da wardı.anlattık çıkartmaları fılan...3 saat suren vıtamın ve mıde bulantısı ıcın olan medpamıd katkılı serum werıldı.dedık ıdrar we kan tahlılı de yaptıralım.kansız çıktım.we idrar yolunda bol lokasıt warmış yok yok yanı...ılac yazdı ıdrar yolu ıltıhabı ıcın ve mıde bulantısı ıcın.kullanacağım bakalım.serum takılıyken bıle cıkarttım.çok fenaydım dun yanı.sımdı yataktan kalkıp da yazıyorum.
kızlar okudum da cewahırde karar kılmışsınız.bana bırazz uzak ama olsun guvenılır bı korsanımız war onla gelırım sorun olmaz.ama eşime henuz soylemedım.inşallah göndermemezlık yapmaz.normalde tek yollamaz derınınkı gıbı de korsan tanıdık ya onla gıdecegım yere gıdebılıyorum.ama şimdi bu bulantıdan yatıyorum ya inşallah bunu sorun yapmaz.bakalım konuşacağım.ya kızlar aslında cewahır ok de orada kapalı yerde oturcaz.banunun da dedıgı gıbı bakırkoydekı yerın bahcesı war acık hava daha ıyı olmaz mıydı kı???alışweriş merkezlerınde sureklı oturma olayı olmuyor kı kahvenı iç kalk oluyor genelde uzun oturmak abes kaçar yanı bence de acık hava cafe tarzı daha mantıklı olur.aşağı ınerken bkoyden acık bı çay bahcesı de war hıc gıtmedım ama uzun surelı oturulan bıryere gıdelım cewahırde dedığım gıbı ya yemek alanları ya da kahvenı ıcıp kalkacagın cafeler war...yanlış mıyım???? boşuna gıtmış olmayalım yanı.mantıklı olan bu bence.

merhaba bende ankaradayım inşallah başkent üniversitesinde başlıcam tedaviye sizler nerdesiniz neler yapıyorsunuz yani bebişiniz falan varmı

bende dün normal kontroller için başkenti aradımama cok pahalı ya.. batarımoraya gitsem bi ormal doguma bie 7 8 bin tl para istiyorlar anlaşmalı oldugun yer ldugu halde..
merhaba bende ankaradayım inşallah başkent üniversitesinde başlıcam tedaviye sizler nerdesiniz neler yapıyorsunuz yani bebişiniz falan varmı

topik ahalisi ne o cevap yazılmıyor bana küstükmü? küstüysek söyleyin de bilelim.. tavsan dağa küsmüşdağı haberi yok olmasın...

selam canım,rabbim kolaylık versin,sıpalar annelerini pek bi yoruyolarmış.
bu arada madem şöyle yapın,selina nın dedeiğide doğru,yer,yada zamanı gizli ayarlayın ve buluşunca metro ile beş dk da taksimde olursunuz,açık hava yer bulursunuz,yoksa o orayı,o orayı bilmeyerek bu iş çözülmez.yada akşama kadar kapalı alanda oturursunuz.
saol cnm selına alıntı yaptım sen cıkmamıssın haklısın walla cnm yaaa burdan konusmamak lazım :)))))))

geçmiş olsun bugün daha ii gibisin inşallahh..
bugun daha ıyı cnm şükür dıyeyım.olcak o kdar nazlansın yawrucuklar :))))
senın nasıl gecıyor ınsallah ılerkı gunlerde baslamaz mıde bulantıların

selam kızlar
derınsu
eceee
nasılsınız???
derınım okudun mu yazımı???? mantıklı degıl mı??
ay ben konusuyorum ama benımkısı yollar ınşallah yoksa cok uzulurummm

ECECİMMM,,,
cnm bnm gözün aydın çok şükür miniğinin ilk sesini duymuşsun 9ay boyunca hep bu güzel duyguyu yaşayıp kucağınada almak nasip olur inş...:nazar::nazar::nazar:
düşük riksin warmış çok dikkatli ol ALLHIMIN izniyle atlatırsın bunu hiç kafana takma bebişinede kendinede boşuna stres yapma sakın ...:KK34:

sizler nasılsınız kızlarrr....???:80:

Ececim gözün aydın canım Allah sağlıkla almayı nasip etsin kucağına da ben seyi anlamadım doktor yerleşimi falan gayet iyi demiş ya neden düşük riskin varmış ki Bence testlerde gayet güzel çıkacak canım boşuna stres yapma olurmu dinlen bol bol sen Kaç haftalık bu arada

Bende varım hangi gün olursa uyar Allah kısmet ederse.

Aman be ne beşiktaşı bilirim ne taksmi bakırköy denmiş süper olur.

Bakırköy ebrar kaybolurum valla birde beni ararsınız::))

Canım ne mutlu pıt pıtlarıda duymuşsun inşallah bişeycik olmıyacak sen stres yapma dinlen.

Kızlar çapaya evrakları vermeye gittim şok oldum döndüm evrakların tarihi geçmiş dediler onlar demişti eylülde adete 10 gün kala gel diye şimdi yok diyolar neyse eişime androlojiden gün aldık sperm için 22 eylülle verdiler bu iş kasıma kaldı off sıkıldım aslında tam kendimi hazırlamıştım herişte bir hayır vardır napalım diete devam edeyim bari salmıştım ipleri yutuyodum yarın başalarım artık inşallah buluşalımda birbirimizle dertleşelim kızlar.
Bakırköyde meydanda saray mıhallebicisi var orasını herkes bilir orda buluşabiliriz hem rahat oturabilirizde bahçeside var ne dersiniz.
Derin muhakkak ayarla lütfen sensiz olmaz tamammı.
canım vardır herşeyde bi hayır belki bebişin o zaman gelecektir üzme kendini ok
selam
kimse yok ama olsun.
ececim,rabbim sonuna kadar sağlıkla geçirmeni nasib etsin.
sevcancım,demek senin minikler gezente olcaklar heee
sağlıkları iyi olsunda inşallah
kızlar çok kıskanıyorum,çok kıskanıyorum,yapmayın,etmeyin,yada dua edin bende geleyim:KK3:

Bnum üzüldüm ama herşeyde bi hayır vardır dediğin gibi hayırlısı olsun...

Gezenti minişler hee çok güldüm yaa delüü:KK9::KK9:

Cnm gözünaydın darısı diğer arkadaşlarımızın başına inşaallahh...

Kendi adıma iyiyim cnm sen nasılsın bebiş nasıl?

Selinam üzülme cnm ne olur elbet birgün gelmicek o kırmızılar...

Eboşum dün aradın galiba yanlış anlamadıysam dün kapalıydı telim doktora bugun gittim ama ayın 19'una kadar yokmuş o yuzden boşboş geri döndüm cnm Buluşma işine gelince valla ben karşıdan eminönünü biliyorum o da bir tek çarşının oraları başka hiç biyeri bilmiyorum snaıırm en son bakırköy dendi söz vermiyim belki gelirim belki gelemm mesafe uzak kalıyor bana maalesef...:KK59:

Tamam cnm anladım sen de adet olmuşsun sanırım hayırlısı hakkınızda değerin 1küsür çıkınca bende geç döllenmedir diye tahmin etmiştim ama umutlanma diye bişey dememiştim hayırlısı artık yapacak bişey yok maalesef

demek buşuşuyosunuz bu tarafta olsa bende gelirdim hepinizi merak ediyorum napalım artıkın yediğiniz içtiğiniz sizin olur muhabeetlerinizi paylaşırsınız bizimle
kerdelenim canım valla ben seni görmeyi çok sitiyorum gerçek hayatta senin gibi dobra dürüst bir arkadaşım olsun çok isterdim ama yok mağlesef
diğer kızlar sizleride çok seviyorum hepiniz benim can arkadaşlarımsınız insan burda kıurduğu sohbeti burda bulduğu arkadaşlığı keşke gerçek hayattada bulabilse eminim olan kişiler vardır şanslı arkadaşlar ma benim yok

Ben geldim kıslar.napıyosunuz kardeloşum anatoliam?

Ececim hadi gözünaydın cnm,MAAŞALLAH pıtpıtları duymusun.Allahım saglıkla tasımayı nasıp etsın.

Sevcanımmm senın bebısler mıdeyı rahat bırakmıyolar bıraz daha böyle gıder canım,rahatlarsn sonra.

Banucum ya,aynen dedıgın gıbı bundada bı hayır vardır bakarsın benım asılamayla aynı tarhe denk gelırde bırlıkte beklerız tatlım:KK66:sıkma canını tamam mı.bulusursak konusuruz güzel güzel.hepımıze moral olacak bu kızlar.ıns bı aksılık cıkmaz.benım kociş hafta ıcı ızın kullanmıcakmış pazar kullanacakmıs bu arada.sıze uymayacak büyük ihtimalle:KK43:pazar aksamı gs macı var maça gıdecek o yüzden.hafta ici kullanmaya ikna edemedım.bana kalsa sız ne derseniz o ama işte...banum sagol sizsizde olmaz cnm,keşke hepinizi görme imkanım olsa kardelosumu ve ist dısında olan herkesı:KK43:
kıslar bıde bakırköy olmassa cok sevınırm bızde oraları bılmıyoruz pek.bi teklifim var:)bırakim benımkı pazar kullansn.hafta ici sız hangı gun dersenız o gun ben kocişle isyerıne gıdıym kagthane tarafında şişliye yakın ısyerı.benı şişlıye bıraksn cevahır avm de bulusalm olarmı?

Toplam 5 kullanıcı konuyu okuyor. (4 üye ve 1 ziyaretçi)
garip,
nisbhr,
DerinSu,
derdanur

herkese hayirli aksamlar:KK3::KK3::KK3::KK3::KK3::KK3::KK3::KK3:

ececim hayirli olsun pit pit lari duymussun,allah kucaginada almak nasip etsin..
banucum herseyde bir hayir var,belki kasimda gelicek senin bebis insallah...
sevcanim demek bulantilar devam ediyor,allah yardimcin olsun..bol bol gez sen,gezmeyi seviyor senin bebisler:KK1:
kardelenim bende cok kiskaniyorum bendeeeeeeeeeeeeeeee:84::84::84::84::84:

derdam,derinim sizler nasilsiniz?

Merhaba arkadaşlar aranıza yeni katıldım. dilerim beni de aranıza kabul edersiniz :)

arkadaşlar artık anne olabilmeyi çok istiyorum bakalıım hayırlısı olur inşaAllah... haziran ayında düşük yaptım oldukça kötü günlerdi ve eğer yanlış hissetmiyorsam sanırım yüce rabbim tekrar hamile kalabilmeyi nasi etti. sonucu da yarın öğrenicem. inanılmaz merak ediyorum...
canım öncelikle hsg benimde bi düşüğüm var ama ben 7 8 ayda hamile kaldım inş senin cabuk gelmiştir minişin
iyi geceler kardelenim:KK19::KK19::KK19::KK19::KK19:

amin canim,rabbim en yakin zamanda
bize ve tum isteyenlere saglikli,sihhatli,saliha evlatlar nasip etsin insallah:KK19:
aminnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn
selam hanımlar hepiniz iyisinizdir umarım ben bugün yoğun birgün geçirdim neyse şimdi oturdum .
ECECİM çok sevindim canım pıt pıtlarıda duymuşsunuz maşallah sağlıkla kucağına alırsın umarım bide neden düşük tehlikesi var anlamadım ?hayırlısı olsun bol bol dinlen bari sende
KARDELOŞUM canım tel konusunda inanki hiç fikrim yok yani nokıa kullanmadığım için benim samsung umarım gönlüne göre olur .buarada kıskanmakta haklısın ama ben dua ediyorum inşallah sende gelirsin canım
DERİNİM sende kardeşindeymişsin napıyo tuniş ?buarada cano bana mecidiyeköy çok dha uygun daha yakın yani ben ne bakırköyü nede diğer yerleri biliyorum karşı benim için tamamen yabancı :))neyse umarım seninki sorun çıkarmaz yaa ben çok istiyorum enişteye selam ilet yapmasın böyle :))buarada abiye kuzumu olcan cano :)))
DERDAM keşke canım butarafdada yapabilsek bende memnun olurdumda diğer kızlar hep karşıda ortayı bulmamız gerekiyo belkide ikinci buluşmayı butarafda yaparız ozaman sende gelirsin canım .buarada esmacığı öptüm
SEVCANIM densiz çok valla napalım idare edicez insanları değiştiremeyuiz .bide senin bebişler gezmeyi seviyolar bişeycik olmaz inşallah .hee taksim demişsinde ora olursa biraz zor bana ciddi uazak yani ..
ANATOLİŞİM kuzum demek doktor yoktu hayırlısı olsun buarada beni yanlızmı bırakıcan yolda seni almadan gitmem dermişim :))neyse konuşuruz bukonuyu ama telin senmde olmuyo diye arayamıyorum cano
ELİFCİM canım evet CUMA olsun ve MECİDİYEKÖY olsun çok iyi olur inşallah diğerlerinede uyar ..
SELİANAM kırmızılar gelmiş canım hayırlısı olsun sıkma tatlı canını sakın vardır bir hayır elbet birgün gelmiycek kuzum
BANUŞ senin tüp ertelenmiş kuzum sağlık olsun inanki duyar duymaz bunun hayırlı olacağını hissettim inşallah herşey güzel olucak bitanem
BİRSOŞUM nerdesin kuzum özledim seni
GARİBİM kıyamam sana yaa gönüller birolsun napalım :KK43:(
buarada yeni arkadaşlr gelmiş aramıa hoşgelmişler isim hatırlıyamadım kusura bakmayın
bide kızlar ben renkli gönderemiyorum ya nedendirki hep siyah çıkıyo gıcık oldum valla
KARDELENİM sen nerelerdesin canım gelen giden oluyor heralde senide öptüm çok

canlarım hepineze ayrı ayrı tskler desteğiniz ve verdiğiniz moral için çok çok tskler hepiniz merak etmişsiniz neden düşük riski var dediğini şöyle diyeyim ben şikayetlerimi söylemeden önce ultrasonda baktık herşey gayet ii ve güzeldi dr her hangi bi şikayetimin olup olmadığını sordu bende adet ağrısı gibi bi ağrım ve bel ağrım var dedim tam dedi ve biraz baktıktan sonra riskli dedi ama devamlı yat hiç kalma demediğine göre sadece benim şikayetlerden olsa gerek dinlen yorulma dedi ama inanın bu dediğini hiç takmıyorum tamam dinleniyorum ama üzülmüyorum stres yapmıyorum çünkü çok mutlu oldum onu öle görünce kalbini kafasını filan inanın herşeyi unuttum sanki dünyaya yeniden gelmiş gibi oldum hele dr bebeğin canlanmış kalp atışı var deyince o an bişi deseler ağlayacaktım biliyorsunuzki ben düşükten sonra bidaha bu duyguyu tadamayacağımı düşünüyordum hatta ultrasona girerken o kadar çok korktum ki ya testler yanılttıysa ya adetim başka bi sebepten geciktiyse diye sonra dr karnıma koydu anda ekranda kese belirde ve daha dr söylemeden için rahatladı ve çok mutlu oldum hemen gülümsedim sonra dr iyice yaklaştırdı ve bebeğin görünen yerlerini söyledi ve gösterdi inanın dünden beri hala kendimde değilim allahım inş bu duyguyu herkese özellikle bebek hasreti ile yanıp tutuşan herkese nasip etsin bu mutluluk sarhoşluluğunu hepiniz yaşayın inşşşş ben şimdi çıkıyorum biraz daha yatayım kizlar gecmiş baya uzundu kusura bakmayım bi kaç sayfadan alıntı yaptım sadece kib aeo öp by bu arada teyzeleri benim miniş 7 hafta 4 günlük olmuş artık 2 aylık olmak üzereyiz hayırlısıyla şu 5 hafta kazasız belasız gecerse riskimizde geciyor inşşşşş

selam kızlar
derınsu
eceee
nasılsınız???
derınım okudun mu yazımı???? mantıklı degıl mı??
ay ben konusuyorum ama benımkısı yollar ınşallah yoksa cok uzulurummm

ii canım şükür sen nasılsın yazını şimdi gördüm sen iileştin mi

Selam kızlar suanda amcamın gelınındeyız caya cagırdı kacamak yaptm bende..
Sevcanım gecmıs olsn cnm ya uzuldm cok zor geccek galıba.saglıkları ıyı olsnda minişlerın..okudum hayatm yazını,cok mantklı dedgn tabıkı.ama ben cevahır derken orda oturalm dıye demedm.orası kolay bulusmak ıcın herkesn bıldgı byer dıye cnm anladn mı.ordan buluruz guzel bıyer.yada ben oraya bayadr gtmıyorum belkı ust katında acık hava cafeterıası vardır forumdakı gıbı.sıgara yasagndan sonra heryer yaptı bılıyosun.ınanın mekan benım ıcın farketmez ama hepımıze kolay olsn dıye ne bılım...bu arada selınam sende ıst degılmıydın kıss unuttm bakım profıle:)haklısın msnde daha ıyı olcak ama benım msn yok:KK43:

ii canım şükür sen nasılsın yazını şimdi gördüm sen iileştin mi
cnm eh işte bugun ıyıym yarını bılemem buna da sukur maşallah senın mınıge de cnm ya benm de aynı agrılar wardı ama tehlıke war demedı drum sakın cok takma.ben hıc dıkkat etmedım sadece uzanmamaya calıstım

Selam kızlar suanda amcamın gelınındeyız caya cagırdı kacamak yaptm bende..
Sevcanım gecmıs olsn cnm ya uzuldm cok zor geccek galıba.saglıkları ıyı olsnda minişlerın..okudum hayatm yazını,cok mantklı dedgn tabıkı.ama ben cevahır derken orda oturalm dıye demedm.orası kolay bulusmak ıcın herkesn bıldgı byer dıye cnm anladn mı.ordan buluruz guzel bıyer.yada ben oraya bayadr gtmıyorum belkı ust katında acık hava cafeterıası vardır forumdakı gıbı.sıgara yasagndan sonra heryer yaptı bılıyosun.ınanın mekan benım ıcın farketmez ama hepımıze kolay olsn dıye ne bılım...bu arada selınam sende ıst degılmıydın kıss unuttm bakım profıle:)haklısın msnde daha ıyı olcak ama benım msn yok:KK43:
cnm sağlık olsun napalıkm cekıcez yawrular ıyı olsun.anladım cnm da orda bulusup baska yere gtmek ne bılıyım uuyacak.kıs yok alıswerıs merkezlwerının cafelerınde teras da olsa cok oturulmuyor.onun da kapalı cafe bolumuçforum cıdden gusel olurdu kısss ya ama kımıne gore ters ıoste.ne bılım bkoy banucugun dedıgı yer daha mantıklı geldı bana .bakırkoy ıstanbulun merkezı gıbı ortada gıbı bısey ulaşımı da kolay

Lagrıma bu arada sana küs kalınacak bı konu yok ortada ama kendı sahsım adına durust olmam gerekırse senın o yazdklarından sonra icimden samimi bi sekılde bsyler yazmak gelmıyor.senın ıcınde kolay olmaz zaten,konustkca laflarına dıkkat etmen gerekecek üzülmeyelım dıye(senın deyişinle yani sana göre böyle).sen kendı kendıne ortada bsy yokken istemezsenız sizi üzüyosam gelmem gibi laflar ettn.kimse bsy demedi aksine hamileler gdnce uzuldgmuzu belirttgmiz halde yine kendi kendine bsyler dıyosn küstünüzmü falan...sahiden dedigin gibi aşırı ince düsünmüşsün ve bunu bize aktararakta hem kendını hem bızı gereksz yere uzdun.sen rahat ol istedgn zamam gir,girme yaz yazma sorun yok.

Son düzenleme:
Sevcanım smdı senıde dusunuyorm aslnda o halınle zor olcak ya.bakırkôy sorun olmazdı dıyom ya sznle gorısymde yer farketmez ama mecbur eşimede uymam gerekıyo yoksa braz daha kurcalarsam hc gondermıcek...neyse konusurz yıne.ablama gdınce ordan msn acarm gecelerı.smdı kactm cnm benım kusuruma bkma.hadı sende oturma fazla grsrz bebemg

X