Dileğim anne olmak diyenler buyrun burda dertleşelim

BİRNUR 10 yıllıkmı evlisin ve hiç tedavi olmadınmı canım yoksa düşünmüyomuydun bende 10 yıllık evliyimde benim yapmadığım bişey kalmadı

BANUŞ kuzum benim pc saolsun geç gönderiyo ondan yani yoksa burdayım

ay inşallah kızlar ya bi mani olmazda buluşuruz hayırlısyla

evet ebrar 10 yıllık fakat hep gittik doktora ama devamı olmadı hemmaddi hemde sanırım istemedik yada korktuk ama şimdi eminiz paramızda var allahnasip ederse olur inşallah ben çok üzülmedim bunun için herşey allahtan çümkü önemli olan hayırlı sağlıklı evlat vermesi ilerde evladım için allaha isyan edeceksem olmasın ben hep bu gözle baktım ve olmayan arkadaşlarımıda bunları söyleyerek moral vermeye çalışıyorum. benim görümcemde tüp bebekle ikizleri oldu şimdi 11 aylıklaar allah herkesin kalbine göre versin

Yenı arkadaslar hosgeldınız.bugun ne guzel yenı yenı arkadaslar geldı hep.anatolis bı kızdı hepsıcığınız geldınız:KK66:

banum sana cok zor olcaksa baska yol bulalm cnm ya.taksıye dunya para vercen.hem neden cevahır dedım,cunku sasıran olsa dahı cevahır dedın mı herkes bılır.gercı ben toplasan 3 kere gıtmısımdır.ah bu tarafa gelebılse herkes,forum istanbulda bulusurduk.
hee arada kızmak iyi geliyo aslında :)
kuzu oralar çok ama çok uzak ya dünyanın bi ucu orta yolu bulalım işte cevahir bence çok iyi
Tamam kız kaybolursam Allahtan müge başadı bulursunuz beni::)))):KK1::KK1::KK1:
kız allah iyiliğini versin koptum gece gece alemsin evet mügeye çıkarız biz merak etme :)))
selam kızlar bende sızler gıbı bebek hasretı cekıorum ve senın duygularının aynısını bende yasıyorum esımın bana ıyı davranması bıle bazen kendımı kotu hıssettırıyor cunku esım ıstedıgım herseyi verıyor ama onun en ıstedıgı seyı ben ona veremıyorum bazen esım benı secmeseydı evlenmek ıcın su anda cocugu olacaktı bızle aynı zamanda evlenenlerın bır degıl bırkac cocugu var dıye aklımdan gecırıyorum ve o an ıpler kopuyor bunalım denızınde bogulurken buluyorum kendımı o ıse benı uzmemek ıcın ben senle mutluyum allah yazdıysa olur dyıp duruyor allahım bana sahıp olabılecegım en ıyı esı nasıp ettı bırde dualarımı kabul edıp evlat verır ınsallah dualarında benıde eksık etmeyın lutfennnn

öncelikle hoşgeldin aramıza dilerim enkısa zamanda gelir bebişin
alıntı yaptığın arkadaşın şuanda bebişi var çok şükür darısıda bizlere olsun canım

cnm yaa,inş şimdiden helecan bastı hee.bak en gec ben gelırsem kim kimdir sylemeyin ben tanıcam okiş:)
anam,inş benimki arıza cıkarmaz.basta kızdırdı benı cunku.düne kadar hic kızmayan adam bulusmayı duyunca asabımı bozdu.aslnda tek olay ona uymaması,dıyorum kı pazar gunduz götür snra al aksamda macına gıt.öylemı böylemı derken sınırım bozuldu agladım:KK43:sonra tabı bunun pesını bırakmıcagımı bıldıgı icin ve sizi ne cok sevdıgımı ve görmek istedıgımıde bıldıgı icin baktm göz kırpıyo koltuktan:)haftaya bı gelsın bakarız dedı.snrada ben dedım m.köy olsun tamam dedı söyle uyarsa ben senı bırakırım.ı bırakmıcagımı bıldıgı icin ve sizi ne cok sevdıgımı ve görmek istedıgımıde bıldıgı icin baktm göz kırpıyo koltuktan:)haftaya bı gelsın bakarız dedı.snrada ben dedım m.köy olsun tamam dedı söyle uyarsa ben senı bırakırım.un pesını bırakmıcagımı bıldıgı icin ve sizi ne cok sevdıgımı ve görmek istedıgımıde bıldıgı icin baktm göz kırpıyo koltuktan:)haftaya bı gelsın bakarız dedı.snrada ben dedım m.köy olsun tamam dedı söyle uyarsa ben senı bırakırım.ı bırakmıcagımı bıldıgı icin ve sizi ne cok sevdıgımı ve görmek istedıgımıde bıldıgı icin baktm göz kırpıyo koltuktan:)haftaya bı gelsın bakarız dedı.snrada ben dedım m.köy olsun tamam dedı söyle uyarsa ben senı bırakırım.
Ya beni hop diye tanıycanız en tombul kim ben yaa zayıflamam şart oldu kendimi ele vermemk için.
Benimkide az kıllık yaptı ama kadının fendi erkeği yendi :KK64::KK64::KK64:

slm kızlar uzulmeyın hepımız anne olcaz esınızı dusunup uzulmeyın onlar sıze herseyı verıyor ıyı davranıyor ama sızde onlara oyle davranıyorsunuz hersey karsılıklı unutmayın bı kotu davranın bakalım neler oluyor dunyanızı ters yuz ederler valla cocuk ıstegı bıle karsılıklı eslerımız ıstıyor bız ıstemıyormuyuz lutfen verecek olan ne bız ne eslerımız herseyın bı vaktı zamanı var allah ne zaman uygun gorurse o zaman olur belkıde dogacak cocuklarımız kotu ınsanlar olacaklar cevrelerıne zarar verecekler ne bılıım vermıyorsa rabbım vardır bı bıldıgı dıye dusunuyorum hem hamıs kalmak ısteyenlerın uzulmemesı onu bunu kafasına takmaması strese gırmemesı gerek bunları kafanızdan atın rabbım hayırlısıyla bızlerı belkı ıkızlerle ucuzlerle odullendırecek alın sıze bebek dıycek bızden sonra evlenıp bebeklerı olanlara hemen hamıs olup bıze hava atanlara ınat neyse hepınızı cok sevıyorum kocaman opuyorum hepımız ınanclı ınsanlarız unutmayın bebek nasıl olsa olur önemlı olan bunu gozumuzde buyutmemek ve dua etmek bende ıstıyorum allahım banada bızede ver hayırlı evlatlar uzun omurlu olup onları terbıyelı ınsanlar olarak yetıstırmeyı nasıp et :98::92::KK54:hepınızı opuyorum ıyı geceler belkıde yarın bı test yaparız hamıleyızdır kımbılır allah ıstedıkten sonra olmuycak sey yok dımı:KK71::KK71::KK71:

hee arada kızmak iyi geliyo aslında :)
kuzu oralar çok ama çok uzak ya dünyanın bi ucu orta yolu bulalım işte cevahir bence çok iyi

kız allah iyiliğini versin koptum gece gece alemsin evet mügeye çıkarız biz merak etme :)))

öncelikle hoşgeldin aramıza dilerim enkısa zamanda gelir bebişin
alıntı yaptığın arkadaşın şuanda bebişi var çok şükür darısıda bizlere olsun canım
:KK70::KK70::KK70::KK71::KK71::KK71:

Bırden tugcalın alıntılandıgını görunce noluyo dedım o gelırmıydı buralara:)
yok ebusum bılıyom cano uzak sana.olsun cevahır tamamdır cano.
Kızlar kk nın saatı 1saat gerı neden acep?

Ben yatıyorum canlar.hepınızı cok öptm Allaha emanet olun.ıyı geceler.

slm kızlar uzulmeyın hepımız anne olcaz esınızı dusunup uzulmeyın onlar sıze herseyı verıyor ıyı davranıyor ama sızde onlara oyle davranıyorsunuz hersey karsılıklı unutmayın bı kotu davranın bakalım neler oluyor dunyanızı ters yuz ederler valla cocuk ıstegı bıle karsılıklı eslerımız ıstıyor bız ıstemıyormuyuz lutfen verecek olan ne bız ne eslerımız herseyın bı vaktı zamanı var allah ne zaman uygun gorurse o zaman olur belkıde dogacak cocuklarımız kotu ınsanlar olacaklar cevrelerıne zarar verecekler ne bılıım vermıyorsa rabbım vardır bı bıldıgı dıye dusunuyorum hem hamıs kalmak ısteyenlerın uzulmemesı onu bunu kafasına takmaması strese gırmemesı gerek bunları kafanızdan atın rabbım hayırlısıyla bızlerı belkı ıkızlerle ucuzlerle odullendırecek alın sıze bebek dıycek bızden sonra evlenıp bebeklerı olanlara hemen hamıs olup bıze hava atanlara ınat neyse hepınızı cok sevıyorum kocaman opuyorum hepımız ınanclı ınsanlarız unutmayın bebek nasıl olsa olur önemlı olan bunu gozumuzde buyutmemek ve dua etmek bende ıstıyorum allahım banada bızede ver hayırlı evlatlar uzun omurlu olup onları terbıyelı ınsanlar olarak yetıstırmeyı nasıp et :98::92::KK54:hepınızı opuyorum ıyı geceler belkıde yarın bı test yaparız hamıleyızdır kımbılır allah ıstedıkten sonra olmuycak sey yok dımı:KK71::KK71::KK71:
Aynen size katılıyorum herşeyin hayırlısını versin rabbim.

Kızlar iyigeceler net eşime lazımmış kocaman öptüm cumaya tamamdır inşallahhhhhhhhhhhh.

cnm yaa,inş şimdiden helecan bastı hee.bak en gec ben gelırsem kim kimdir sylemeyin ben tanıcam okiş:)
anam,inş benimki arıza cıkarmaz.basta kızdırdı benı cunku.düne kadar hic kızmayan adam bulusmayı duyunca asabımı bozdu.aslnda tek olay ona uymaması,dıyorum kı pazar gunduz götür snra al aksamda macına gıt.öylemı böylemı derken sınırım bozuldu agladım:KK43:sonra tabı bunun pesını bırakmıcagımı bıldıgı icin ve sizi ne cok sevdıgımı ve görmek istedıgımıde bıldıgı icin baktm göz kırpıyo koltuktan:)haftaya bı gelsın bakarız dedı.snrada ben dedım m.köy olsun tamam dedı söyle uyarsa ben senı bırakırım.ı bırakmıcagımı bıldıgı icin ve sizi ne cok sevdıgımı ve görmek istedıgımıde bıldıgı icin baktm göz kırpıyo koltuktan:)haftaya bı gelsın bakarız dedı.snrada ben dedım m.köy olsun tamam dedı söyle uyarsa ben senı bırakırım.
sorma cano ya benide helecan bastı hayırlısıyla olur inaşallah .aman hee yamuk yapmasın ya çok istiyorum çok
ayyyy valla nasıl mutluyum bilemezsin cano
Tamam canım anladım ama dedim bu msnde mi acep benimki açılmıyor ne hikmetse.

Ya lütfen bu kadar üzülmeyin benim 11 sene bitiyor ama aklıma bunlar gelmiyor benim eşimin olmuyor ama asla onu bu sebebden bırakmam aklıma bile gelmez inan sizin eşlerinizde aynıdır alın yazısı bu senle değil başkasıylada evlenseydi olmıyacaktı Allah yazdıysa olur canım unutma.
banum msnde açık ama zaten buraya yazmam göndermem 5 dakika sürüyo bu pc beni ensonunda delirticek
evet ebrar 10 yıllık fakat hep gittik doktora ama devamı olmadı hemmaddi hemde sanırım istemedik yada korktuk ama şimdi eminiz paramızda var allahnasip ederse olur inşallah ben çok üzülmedim bunun için herşey allahtan çümkü önemli olan hayırlı sağlıklı evlat vermesi ilerde evladım için allaha isyan edeceksem olmasın ben hep bu gözle baktım ve olmayan arkadaşlarımıda bunları söyleyerek moral vermeye çalışıyorum. benim görümcemde tüp bebekle ikizleri oldu şimdi 11 aylıklaar allah herkesin kalbine göre versin

öyle tabiki ALLAH dan gelene herşekilde razıyız neylerse güzel eyler .inşallah sende bizlerde enkısa zamanda mucizemize kavuşuruz canım
görümcenin bebişlerinide RABBİM onlara bağışlasın

Zahıde hosgeldın.cok haklısın cnm,bende hep böyle düsünüyorum.ALLAh hayırlısını versın gec de olsa hepımıze.

Banum bende tombikim merak etme:)delü tontiş olmasanda ben tanırım sızleri...ya ben o gun kocısle ıse gıdecem mecbur.ordan getırcek benı gec kalmam yanı.sız kalmayında sonra hababam sınıfında dıkılıtasın önünda bekleyenler gıbı kalmayalım:))ben yakama karanfıl takcem,saclarım uzun çıvırcık ve karamel tonlarında:)ebus tanır.

sagolun kızlar yorumlarınız ıcın hepımızın hayırlı evlatları olsun ınsallah ne olur dualarınızı eksık etmeyın ınsallah bu yıl son bebeksız gecırdıgımız yıl olur

Amin berna sgl cnm.

Ebusum sorma bende cok mutluyum.hatta aklıma bsy geldı.esoşada dıyım o kandırır adamını kesın:)

Zahıde hosgeldın.cok haklısın cnm,bende hep böyle düsünüyorum.ALLAh hayırlısını versın gec de olsa hepımıze.

Banum bende tombikim merak etme:)delü tontiş olmasanda ben tanırım sızleri...ya ben o gun kocısle ıse gıdecem mecbur.ordan getırcek benı gec kalmam yanı.sız kalmayında sonra hababam sınıfında dıkılıtasın önünda bekleyenler gıbı kalmayalım:))ben yakama karanfıl takcem,saclarım uzun çıvırcık ve karamel tonlarında:)ebus tanır.

saol tatlım ya sız bulusuyormusunuz ıstanbulda ne guzel valla bız ıc anadolunun bagrında konyada sıkıntıdan patlayalım sız bulusun banane ya ben nıye gelemıom ney se benım yerımede eglenın barı:KK33::KK76:

sagolun kızlar yorumlarınız ıcın hepımızın hayırlı evlatları olsun ınsallah ne olur dualarınızı eksık etmeyın ınsallah bu yıl son bebeksız gecırdıgımız yıl olur

dualarımız senınle tatlım ıyı geceler haaaaaaaaaaaaaaaa sende bıze dua et ok byyy:79:

BANUŞ bizde tombişiz kuzum buluşunca görürsün zaten :))neyse benim pc kitlendi bişey yazamadım iyi geceler canım görüşürüz sonra
DERİNİM cano bende saat normal seninkinde sorun olabilşrmi ?neyse kuzu sende yatıyomuşsun bende kaçıyorum zaten pc kitlendi yazamadım size .he makbuşumda gelirse hoş olurda biraz zor galiba selin cadısıyla cano :))
ZAHİDE çok haklısın katılıyorum RABBİM herşeyin hayırlısını versin inşallah
neyse kızlar hepinize iyi geceler çok öptüm sizi yarın görüşmek üzere

Zahide evet kısmetse bızde ilk olarak bulusucaz cnm.bayadır görusuyoruz burdan,hele ebrarla ben 3 yıla yaklasmıstır arkadasız kk sayesınde...onları kaybetmeye nıyetım yok.senın yerınede eglenrz cnm ne demek.

Tamam ebusum zaten bende telde cok zorlanyorm cano yazıp gönderene kadarr cok gecıyo.öptm senı ıyı geceler.banuya gule gule demeyı unuttm bak.neyse hoscakalın hepınızı kocaman öptm..

kızlarrr dün adet günümdü 5 eylülde azıcık kahve akıntı gibi bişe geldi 6 sında kesin adet olurum dedim ama ne dün ne de bugün bişe gelmedi.test yapsam çıkar mı yoksa beklesem mi??

:KK4:
kızlarrr dün adet günümdü 5 eylülde azıcık kahve akıntı gibi bişe geldi 6 sında kesin adet olurum dedim ama ne dün ne de bugün bişe gelmedi.test yapsam çıkar mı yoksa beklesem mi??

Bence yap.Varsa çıkabilir çıkmazsa 4-5 gün sonra tekrar edersin adet olmazsan.Akıntı gibi gelmiş devamı gelmemiş gebelik olabilir.

o smıle nerden çıkmış haberim yok bu arada.Ebrarım doğru tahmin gelen giden olmaya başladı bi taraftan çamaşır ütü derken koşturuyorum nete giremiyorum bazen açıyorum tam misafir geliyo açık kalıyo yazdıysanızda göremedim.
Lagrima ve ece hamileymişsiniz tebrikler Rabbim sağlıkla tamamına erdirsin.
Ebrarım buluşuyormuşsunuz bu arada ne güzel hemde İstanbul'da.Ne çok ne güzel mekanlar var ne güzel bi şehir şanslısınız.
Hoşgeldin diyen arkadaşlarım teşekkürler Allah hepinizede nasip etsin

X