dikkat sapık var

Adama tepki verseydim, ben sadece samimiyet ve ilgi gösterdim diyecekti. Eşimin yanında eşime soğuk davranıp bana sıcak davranması, pıs pıs sırıtması, eşime değil sürekli bana dönüp anlatması somut şeyler değil, taciz de sayılmaz, yılışık yılışık hareketler, yani biz sadece oradan ayrıldık, hoşlanmadık ve gitmemeye karar verdik. bana yapılan önemli değil ben 48 yaşında kadınım ama o 15-16 yaşında küçük bir kızdı. Ben poposunu ellediğini görmedim eşim söyledi, kız da tedirgindi, ben bana yılışık davrandığı için zaten rahatsızdım olayları birleştirince acaba bu kıza da sapıklık mı yapar diye rahatsız oldum anneyi uyarma gereğini duydum ama anne rahat rahat video çekiyordu. Biz de sosyalleşme amacıyla kursa gitmeyi istemiştik ama nerede ders aldığımız önemli değil yine gecelere katılabiliriz. Müzik, enstrüman çalma, konusunda pek iyi değilim, resime merakım var ama yeteneğim yok, eşim ise trekking sevmez, ortak bir hobimiz olsun istedik.
Sen kesin gülsün 😂

Eşin de normal değil zaten onun söylediklerine çok güvenme derim. Hocayı kendine rakip görmüş olabilir genç insanlarla etkileşim kurma konusunda.

Sen kesin gülsün 😂

Eşin de normal değil zaten onun söylediklerine çok güvenme derim. Hocayı kendine rakip görmüş olabilir genç insanlarla etkileşim kurma konusunda.
yok be o kadar güzel bir kadın da değilim yani, ne giydiğimi de hatırlamıyorum ama muhtemelen paspal bir şort ve tişört giymişimdir. genç de değilim epey de soğuk davrandım adama.
Eşim sinir oldu da bir şey demedi ben "ne biçim adamdı o öyle" deyince söküldü.

yok be o kadar güzel bir kadın da değilim yani, ne giydiğimi de hatırlamıyorum ama muhtemelen paspal bir şort ve tişört giymişimdir. genç de değilim epey de soğuk davrandım adama.
Eşim sinir oldu da bir şey demedi ben "ne biçim adamdı o öyle" deyince söküldü.
Seninle ilgili değil durum zaten, diğer çıtırlarla ilgili 🙄

X