dikkat sapık var

Adın Mahmut abi konu başlığı dikkat sapık var. Cinsellik bölümüne mi girdim dedim bi an😂

Neyse bence o an dile getirilmeliydi. Eşimin yanında biri bana asılsa da gözünün önünde bir çocuk tacize uğrasa da -emin olduktan sonra- sessiz kalacağını sanmıyorum.Aradan zaman geçmiş ne diyeceksiniz ki, saçma olur. Bazı tepkiler o an verilmeli.
Garip geldiniz.

Ne yazık ki böyle konularda sizin gibi iyi niyetli insanlara çemkiren çok oluyor. Kız küçük değilmiş. Rahatsız oluyorsa adamla dans etmeyebilirdi, keza annesi de buna engel olabilirdi. Demek ki analı kızlı o durumdan rahatsız olmamışlar.

Özel ders hocasına bu konuyu demenize hiiç ama hiç gerek yok. Sebebinj sorarsa " özel dersle daha çabuk öğreniriz, hem de karı koca daha rahat oluruz diye düşündük" dersiniz.

Ayrıca " ayıp" kavramı da kişiden kişiye göre değişiyor. Ben bir adama " sapık" derken diğeri " ne var bunda ayol" diyebiliyor.
Kız küçük değil mi?16 yaş...
Annesi belki farketmedi,görmedi.
Gerçekten taciz var mı bilemem ama bir kadın belkide anne olarak düşünceniz çok rahatsızlık verici.
Neden aklınıza kızın korkması, gerçekten tacize uğruyor olması,annesine söyleyememesi ve hatta annesinin farketmemesi gelmedi ki.
Üzücü...

Dans hocası namussuzun teki o zaten bariz de karı-koca siz nesiniz tüh yazıklar olsun ikinize de
Ne alakası var ? Annesi sanane dese kız da hayır öyle bir şey olmadı derse orada linç edilecek kişiler kim olur sence ? Adam ilçenin tek dans kursuna sahipse illa ki gitmeyen bile taniyordur dünkü adama inanırlar mi ? Etraf manyak dolu biri bıçak çekse , silah çekse ne yapacaklar ?

Kız küçük değil mi?16 yaş...
Annesi belki farketmedi,görmedi.
Gerçekten taciz var mı bilemem ama bir kadın belkide anne olarak düşünceniz çok rahatsızlık verici.
Neden aklınıza kızın korkması, gerçekten tacize uğruyor olması,annesine söyleyememesi ve hatta annesinin farketmemesi gelmedi ki.
Üzücü...
Sonraki yorumlarımı da okuyun lütfen.

Sonraki yorumlarımı da okuyun lütfen.
Okudum anladım,hak verdim bazı noktalara.
Ama yinede direkt "analı kızlı memnunlar demekki" demeniz rahatsız etti.
Üslup belkide. Bu şekilde yazmak ile belki taciz yoktur da aile yapısı olarak normal karşılanıyordur minvalinde yazmak arasında fark var.

Yahu ben o kızın anası olsam bu durumdan kesinlikle rahatsız olup " gel kızım gidelim" derim bir kere. Veya daha sert tepki veririm, bilemiyorum.

16 yaşında biri hangi hareketin taciz olup olmadığı ayırt edebilir. Rahatsız olursa dansa devam etmeyebilir.
Minicik çocuklara mahremiyet eğitimi veriliyor sonuçta.

Kız o an bunun ayrımına varamadiysa anası kesinlikle müdahale etmeliydi ama o da oralı olmamış.

Diğer taraftan belki onların normali budur , aile kültürünü bilemeyiz.

Yani ben derim ki " kızın poposunu minciklamadigi kaldi", başkasi der ki " ayol dans ediyorlar abartma".

Ben olaya her açıdan yorum yapmaya çalıştım.
Ya ben yanlış anlaşılmasın ya da önyargı olmasın diye yazmak istemedim siz aile kültürü dediniz diye yazıyorum, küçük bir ayrıntı var, kızın annesi kapalıydı. Yani bu durumu değiştirir mi bilmiyorum.

Olayları yanlış yorumlamış olma ihtimaliniz? Mesela ne diyip asıldı size?
Konu uzun olmasın diye yazmadım. Şöyle oldu, biz randevü aldık gittik. Adam eşimin elini sıkıp hoşgeldiniz dedi soğuk bir şekilde bana dönüp "Hoşgeldiniiiz, çok memnun olduk X hanım, çok memnun olduk" diyor elimi de bırakmadı uzun süre ben rahatsız oldum çektim falan. Adam sırıtıyor bir de yüzünü bana fazla yaklaştırıyordu konuşurken, yani böyle acayip irite oldum ben bir adım geri çekiliyorum adam yine yüzünü bana yaklaştırıyor falan. Eşim bir şey soruyor, adam eşimin yüzüne bile bakmadan yüzünü ve vücudunu bana dönerek bana anlatıyor falan. Sonra bizim çift olduğumuz belli, hatta bize fiyat söylerken çift indirimi yaptı. En son eşime dönerek "yalnız X bey burası aile yeri" dedi. Yani sapıklık yapma gibisinden O an bir tane çakmak lazımdı da... Böyle oldu yani iddiayı destekleyecek somut bir şey yok ama adamın vücut dili falan böyle yılışık ve pisti.
O kızı da tekrar dansa kaldırırken kız kesinlikle istemedi, yok diyor elleriyle de hayır işareti yapıyor. Adam çok ısrar etti, uzunca ısrar etti annesi de kalk kalk dedi kıza hani sanki adam çok ısrar etti ayıp olmasın gibilerden. Kız dans ederken çok tedirgindi adamın ellerini parmak uçları ile tutuyordu.
Yani umarım ben yanılmış olayım.

Hayır bir de direkt 16 yaşında demiş. Ben 16 yaşındaki genç kızla 19 yaşındaki genç kızı ayırt edemem mesela. Kime göre 16, neye göre 16…
Biraz insanların sinir uçlarına dokunmak için açılmış bir konu sanki.
yok kızın yaşını bilmiyorum, eşim 17-18 dedi ama kesinlikle 17-18 değildi, daha küçüktü, ben 15-16 olduğunu tahmin ediyorum.

Siz fazla girisken ve atilgan esinizde fazla geri planda duran biri. Ikinizinki de uclarda. Eşiniz sizinle ilk olan durumda tavrini belli edip sizi ortamdan goturebiliedi uslubunca had bildirmek diye birsey de var. Sizde annesi ve kizi olan ortamda olan olayda karismaya kalkmaniz aşırı bilemedim

Yalnız kocanızdaki pısırıklık bu konuda baş rol detaylardan biri bence, hiçbir şeye hiçbir müdahalesi yok. Kafa göz de girişmesin yani ama öyle habire aman bulaşmayalım ses etmeyelim kaçalım modunda
O biraz beni dengelemek için, ben biraz (biraz değil bayağı) sivri dilliyimdir, daha önce evimize gelen bir usta ile kavga etmişliğim de var. Başıma bela açacaksın der benim bu sivri dilliliğim yüzünden o yüzden o sanırım beni dengelemek için sus diyor.

Yeni üye, mahmut abi? Küçük yaşta kıza taciz, rahatsız oldum.

Adın Mahmut abi konu başlığı dikkat sapık var. Cinsellik bölümüne mi girdim dedim bi an😂

Neyse bence o an dile getirilmeliydi. Eşimin yanında biri bana asılsa da gözünün önünde bir çocuk tacize uğrasa da -emin olduktan sonra- sessiz kalacağını sanmıyorum.Aradan zaman geçmiş ne diyeceksiniz ki, saçma olur. Bazı tepkiler o an verilmeli.
Garip geldiniz.
Konudan tamamen bağımsız esprili bir nick olsun istedim hani cinsellik bölümünde bir mahmut abi var ya :)

Evet o an tepki vermediğime pişmanım, yani anneyi uyarmadığıma daha doğrusu. Adam bana asıldığında ben direk gidelim dedim zaten. Hani şimdi eve gelen dans hocası sorabilir hani neden özel ders ve ev tercih ettiniz diye ve ben de o dans kursu sahibini pek sevmediğimi, tavırlarından rahatsız oldum ondan diyecektim. Eşim bir şey deme dedi. Hani iyimserim belki ama ben ifade edersem en azından hocalar belki adamı uyarırlar "bak tavrın yanlış anlaşılıyor bazı kişiler rahatsız oluyor " gibisinden adam da belki kendine çeki düzen verir.

Konudan tamamen bağımsız esprili bir nick olsun istedim hani cinsellik bölümünde bir mahmut abi var ya :)

Evet o an tepki vermediğime pişmanım, yani anneyi uyarmadığıma daha doğrusu. Adam bana asıldığında ben direk gidelim dedim zaten. Hani şimdi eve gelen dans hocası sorabilir hani neden özel ders ve ev tercih ettiniz diye ve ben de o dans kursu sahibini pek sevmediğimi, tavırlarından rahatsız oldum ondan diyecektim. Eşim bir şey deme dedi. Hani iyimserim belki ama ben ifade edersem en azından hocalar belki adamı uyarırlar "bak tavrın yanlış anlaşılıyor bazı kişiler rahatsız oluyor " gibisinden adam da belki kendine çeki düzen verir.
Yine söylüyorum o an tepki verseydiniz gerçekçi ve somut bir şey olurdu.
Şimdi biri sorunca anlatmanız insanların gözünde küçülmenizden başka bir şey getirmez.

O biraz beni dengelemek için, ben biraz (biraz değil bayağı) sivri dilliyimdir, daha önce evimize gelen bir usta ile kavga etmişliğim de var. Başıma bela açacaksın der benim bu sivri dilliliğim yüzünden o yüzden o sanırım beni dengelemek için sus diyor.
Bir sivrilik var da, tövbe yarabbi :olamaz:

Toplum olarak ne kadar kötü bir noktaya geldik. Bana dokunmayan yılan bin yaşasın zihniyeti bu sapıkları böyle cesaretlendiriyor zaten.

Eşini kıskanan adam olmak bence böyle bir sapik karşısında kötü bişey değil. Kızın poposunu elledigini gördüğünde bile sessiz kalmamaliydi. Üzücü.
Bana dokunmayan yılan bin yaşasın değil hanımefendi. Hoş öyle de olabilir ayrıca bu ülkede haksızlığa karşı durunca öldürülüyorsun ve öldüren ceza bile almıyor.
Hanımefendinin eşi,adama tepkisini gereken zamanda göstermemiş, dans eden kızın annesi tepki göstermemiş. Şimdi eve gelen dans hocasına böyle böyle oldu demek neyi değiştirecek. Taş yerinde ağırdır bazı tepkiler olay yaşandığında verilir. Bir şey yapmayıp üstünden zaman geçince konunun muhatabı dışında birileriyle bunu konuşmak biraz ortalık karıştırmak oluyor. “Şahsi fikrim”

Bana dokunmayan yılan bin yaşasın değil hanımefendi. Hoş öyle de olabilir ayrıca bu ülkede haksızlığa karşı durunca öldürülüyorsun ve öldüren ceza bile almıyor.
Hanımefendinin eşi,adama tepkisini gereken zamanda göstermemiş, dans eden kızın annesi tepki göstermemiş. Şimdi eve gelen dans hocasına böyle böyle oldu demek neyi değiştirecek. Taş yerinde ağırdır bazı tepkiler olay yaşandığında verilir. Bir şey yapmayıp üstünden zaman geçince konunun muhatabı dışında birileriyle bunu konuşmak biraz ortalık karıştırmak oluyor. “Şahsi fikrim”
yani adamın bana karşı olan tavrı pek umurumda değil, orada tepki verseydik kavga edecektik, tamam sinirlendim ama tepki vermeden oradan uzaklaşmayı tercih ettik ve bir daha gitmedik yani. Ben kızın annesini uyarmadığım için vicdanen pişman oldum ama kızın annesi dediğiniz gibi rahat rahat video çekti, hiç rahatsız olmadı. Evimize gelen dans hocası olur da sorarsa hani kursa niye gelmediniz diye ben de yine adamı direk suçlamadan ben dili ile rahatsızlığımı belirteyim diye düşündüm ki belki gerçekten böyle bir şey varsa ve onlar da rahatsızsa adamı uyarırlar işte "hareketlerin yanlış anlaşılıyor insanlar kursa gelmiyor" gibisinden adam da kendine çeki düzen verir belki diye ama dediğiniz gibi bu fazla iyimserlik bu sadece ortalığı karıştırmak olur.

Benim eski yaşadığım ilcede de vardı böyle bir tip.O Tekvando hocası idi.Sonra başka alanlara yöneldi.Karisi iki çocuğu vardı.Herkes bilirdi.Gitgide öğrencisi yok oldu.Bence karışmayin.Zaten ne yapabilirsiniz ki

X