Diğer Kadınların Paylaşım Alanı

kimse kimseyi ne yargılıyo ne taslıyo ark gördügü birseyi anlatıyo bide okonuya yorrum yapıyoruz
siz niye bukadar alındınız çok tuhaf

alinganlik degil yaptigi. asil sizin bu yorumunuz "cok tuhaf". olacaklar simdiden nerdeyse belli oldugu icin insalarin gelip yazmaya korkmalarindan cekiniyor sadece, ona engel olmaya calisiyor. elbette isteyen istedigi yorumu yapar. onemli olan karsindakine saldirmamak, asagilamamak. kimse kimseden ustun degil, hepimizin eksileri var.

saçma sapan konuşup ıyı akşamlar dıyıp cekıp gıdemezsın. burada kal ve benımle senın doğrularını konuş.ben de bıleyım sen nesın, cunku şu an bır yaran oldugunu duşunuyorum.

alinganlik degil yaptigi. asil sizin bu yorumunuz "cok tuhaf". olacaklar simdiden nerdeyse belli oldugu icin insalarin gelip yazmaya korkmalarindan cekiniyor sadece, ona engel olmaya calisiyor. elbette isteyen istedigi yorumu yapar. onemli olan karsindakine saldirmamak, asagilamamak. kimse kimseden ustun degil, hepimizin eksileri var.

tatlım sız bu yazdıklarımızı nasıl okuyorsunuz anlamıyorum ki. ben aldatılan kandırılan 2. kadınları kuçumsemedım bıle. ama bır ev bır araba için metres olan kadını anlamamı ve sızınde anlamanızı tuhaf bulurum. herkes tuhaf bulur.

Siz bu tür bir örnek gördünüz diye herkes böyle olacak diye bir şey yok. Herkes çevresinde gördüğünden hareket etseydi... Neyse... Topiği "diğer kadınları taşlama topiği"ne çevirmemenizi rica ediyorum. Eğer amacınız bu kadarı aşağılayıp yorum yapmaksa "Diğer Kadınların İğrençlikleri" şeklinde bir başlık açıp yorumlarınızı yazabilirsiniz. Aldatılmadıysanız ya da herhangi bir şekilde Diğer Kadın olmadıysanız bu kadar kafanıza takmayın derim ben. Amacım "Vurun Kahpe'ye" olsaydı başka birileri gibi galeyana getirici bir üslupla konuşurdum.

Kimse kimseyi yargılayamaz, çünkü kimse günahsız değildir. Mevlana gibi biri ile "Ne olursan ol gel" diyorsa sizin veya bizim gibilerin "defol git" deme haddi yoktur.

İyi geceler hanımlar.

Ya ßırak Allahasen....

bak canım sınırlarını konuşmalarını örç bıç oyle konuş. ben bır olay anlattım. bu dunyanın ahlakı degerlerıne ters duşen bır olayı anlattım. senın ahlakı degerlerıne ters duşmuyorsa o zaman senın kendı ahlakı degerlerınle yuzleşmen lazım. bu durum dogru degıl cunku. kendıne gelmelısın. 2. kadının hıç bır yanı bana uzuntu vermıyor. kendı yapmış kendı bulmuş. acı cekmesı de cok normal.

:içelim::içelim: Yürü ße AßLam....

kavga etmeyin kızlar ..
belki1gün canım sende kimseye defol git diyemeyiz diyorsun ama inceden topiğime bunları yazmayın ötede bayılın diyon yaw fisfisfis

eger konuyu açan ark 2 kadın olsaydı kendısını aklamaya çalıstıgnı çıkarırdım yazısından
ama sahıt oldugu biseyi anlatıp 2 kadın yanlısı gibi konusmasi tuhaf geldi evet
kimse kimseyi elbette yargılayamaz herkesin kendı tercihi kendi seçimi
ama herkes kendı fikrini sölemekte özgürdür

tatlım sız bu yazdıklarımızı nasıl okuyorsunuz anlamıyorum ki. ben aldatılan kandırılan 2. kadınları kuçumsemedım bıle. ama bır ev bır araba için metres olan kadını anlamamı ve sızınde anlamanızı tuhaf bulurum. herkes tuhaf bulur.

ben senin yazdiklarina bir sey demedim ki? ustelik cok yerinde bir ornek vermissin. kendi fikrini belirtmissin. ama konu sahibine ahlaki degerlerini gozden gecirmesini teklif etmeni, yaran var galiba demeni dogru bulmuyorum. tam da kimse kimseyi yargilama hakkina sahip degildir derken senin direkt boyle bir sey soylemen cok garip.

ben senin yazdiklarina bir sey demedim ki? ustelik cok yerinde bir ornek vermissin. kendi fikrini belirtmissin. ama konu sahibine ahlaki degerlerini gozden gecirmesini teklif etmeni, yaran var galiba demeni dogru bulmuyorum. tam da kimse kimseyi yargilama hakkina sahip degildir derken senin direkt boyle bir sey soylemen cok garip.

konu sahıbı bana dan dun konuşup çekıp gıderse bır ornegı bıle kaldıracak gucu yoksa nıye bu topıgı açtı. ne yanı hepımız onun yandaşı mı olmak zorundayız. karşı fıkre tahammulu yoksa burada yazmasın topık açmasın.

eger konuyu açan ark 2 kadın olsaydı kendısını aklamaya çalıstıgnı çıkarırdım yazısından
ama sahıt oldugu biseyi anlatıp 2 kadın yanlısı gibi konusmasi tuhaf geldi evet
kimse kimseyi elbette yargılayamaz herkesin kendı tercihi kendi seçimi
ama herkes kendı fikrini sölemekte özgürdür

sevgili cicilibicili, konu sahibinin konuyu acmaktaki amaci cok acik ve net cumlelerle birkac postta aciklandi. istersen bunlari sana kopyalayayim. burda zaten amac 2. kadin denilen kadinlarin gelip kendilerini anlatmasi, bunu yaparken ister kendilerini aklamaya calisirlar ister karalamaya. konu sahibinin amaci onlara konusma sizlere de dinleme firsati vermek. ama dinlememekte ozgursunuz. hickimse dinlemek zorunda degil, o zaman okumazsiniz. sadece saldirmayalim, hakaret etmeyelim ki diyecekleri nedir ogrenebilelim. 2. kadin yanlisi gibi konusmak ne demek ki? rica ederim tolerans gosteremeyceksek bu topikten cikalim. kimse mecbur degil okuyup yorumlamaya.

sevgili cicilibicili, konu sahibinin konuyu acmaktaki amaci cok acik ve net cumlelerle birkac postta aciklandi. istersen bunlari sana kopyalayayim. burda zaten amac 2. kadin denilen kadinlarin gelip kendilerini anlatmasi, bunu yaparken ister kendilerini aklamaya calisirlar ister karalamaya. konu sahibinin amaci onlara konusma sizlere de dinleme firsati vermek. ama dinlememekte ozgursunuz. hickimse dinlemek zorunda degil, o zaman okumazsiniz. sadece saldirmayalim, hakaret etmeyelim ki diyecekleri nedir ogrenebilelim. 2. kadin yanlisi gibi konusmak ne demek ki? rica ederim tolerans gosteremeyceksek bu topikten cikalim. kimse mecbur degil okuyup yorumlamaya.
gerçekten bunu, yapılabileceğine inanarak mı yazdın. yani sadece tolerans gösterenler yazsın ,ama gösteremeyenler bu topikten çıksın... bunu nasıl becereceksin. nasıl çıkaracaksın onları...:uhm:

Son düzenleyen: Moderatör:
bak bunlar benı tanımadan konuşuyorlar şekerım. ben yobaz duyguları olmayan bır kadın degılım. aşk herşeyı affetmez bayanlar.

ßo$ver ......... :1hug:

ßakın, ßu hassas ßir topik oLmu$... ßöyle ßi durumu ya$ayan evLi ßayanlar vardır ßu forumda.... Ayıp değiL mi.......Konu sahißi arkada$.... Yazdın yazdın cektin gittin..... Sen ßirdaha konu açma Cunku eLe$tri kaLdıramıyorsun.....

bakın ben anlattıgım olayı, konu sahıbıne kafanı bu tarz şeylere takma uzulme tatlı canına yazık mayetınde anlattım. alan memnun satan memnun. benım hıkayemde kımse acı cekmıyor, sen de boşa uzulme dıye yazdım. onu kızdırması cok garıp hakaret yok, hıçbırşey yazdıgımda. bana kendını anlar nıye kızdıgını anlat dedım. gıttı. şimdı kım garıp.

konu sahıbı bana dan dun konuşup çekıp gıderse bır ornegı bıle kaldıracak gucu yoksa nıye bu topıgı açtı. ne yanı hepımız onun yandaşı mı olmak zorundayız. karşı fıkre tahammulu yoksa burada yazmasın topık açmasın.

cekip gittigini sanmiyorum, karsi fikre tahammulunun sonsuz olduguna da eminim. uykusu gelmistir, gitmek zorunda kalmistir. yarin gerekli cevaplari verir. ben ne seni taniyorum ne de onu ama sen ona tarzinla biraz haksizlik ediyorsun su anda. istersen onun yazdigini don bir daha oku. sana saldirmiyor, hakaret etmiyor, sense "ahlakini gozden gecir, kendine gel, yaran var galiba" gibi seyler soyluyorsun. bu fikir ayriligi mi yani? o sana boyle seyler demedi ki? bak asagiyia yazdigini tekrar kopyaliyorum ben herhangi bir saldiri gormuyorum. sen goruyorsan bana da soyle.

Siz bu tür bir örnek gördünüz diye herkes böyle olacak diye bir şey yok. Herkes çevresinde gördüğünden hareket etseydi... Neyse... Topiği "diğer kadınları taşlama topiği"ne çevirmemenizi rica ediyorum. Eğer amacınız bu kadarı aşağılayıp yorum yapmaksa "Diğer Kadınların ığrençlikleri" şeklinde bir başlık açıp yorumlarınızı yazabilirsiniz. Aldatılmadıysanız ya da herhangi bir şekilde Diğer Kadın olmadıysanız bu kadar kafanıza takmayın derim ben. Amacım "Vurun Kahpe'ye" olsaydı başka birileri gibi galeyana getirici bir üslupla konuşurdum.

Kimse kimseyi yargılayamaz, çünkü kimse günahsız değildir. Mevlana gibi biri ile "Ne olursan ol gel" diyorsa sizin veya bizim gibilerin "defol git" deme haddi yoktur.

ıyi geceler hanımlar.

Asla ve Asla onayladığım hatta bu konuda karşı tarafı pofpoflyacak bi durum söz konusu olamazz hayatta kabullenmem ve bile bile lades diyemem.. akıl fikir var karşı taraf evli sende 2. kadın olucaksın bile bile aşık olmak niye? bekar erkeklerin suyumu çıktı??

Ama yinede büyük konuşmamak lazım çünkü bizler yapmasak bile bizler tasvip etmesek bile hepimiz birer anne adayıyız yada aday adayıyız öyle değilmi hepimizin evlatları olucakk büyük konuşmayalım yinede arkadaşlar..Kurban olduğum Rabbimde Göstermesin bizden uzak tutsun böyle şeyleri İnşallah

belki1gün kardeşim insanların yargılanmaya hakkıyok demek yanlış birisihırsızlık yapsa kendi görüşüdür yapar diye ses çıkarmamakmı gerekiyor nerde kaldı ahlaki değerler elbetteki istemeden bilmeden birisinin yuvasına zarar veren birine bişey diyemeyiz çünkü oda aldatılmıştır ama bile bile bunu yapan insanların savunulacak bi yanı yok herkes çok bakımlı çok güzel değil diye aldatılacak diye bi kaidede yok herkes modern bi hayat sürmüyor. mevlananın ne olursan ol gel sözüde ne yapmış olursan ol gel derken hala tövbe edip doğru yolda yürüme şansın var demektir bence heralde insanlara zarar vermeye devam eden insana sende bizdensin gel dememiştir

Asla ve Asla onayladığım hatta bu konuda karşı tarafı pofpoflyacak bi durum söz konusu olamazz hayatta kabullenmem ve bile bile lades diyemem.. akıl fikir var karşı taraf evli sende 2. kadın olucaksın bile bile aşık olmak niye? bekar erkeklerin suyumu çıktı??

Ama yinede büyük konuşmamak lazım çünkü bizler yapmasak bile bizler tasvip etmesek bile hepimiz birer anne adayıyız yada aday adayıyız öyle değilmi hepimizin evlatları olucakk büyük konuşmayalım yinede arkadaşlar..Kurban olduğum Rabbimde Göstermesin bizden uzak tutsun böyle şeyleri İnşallah

Amin canımcım Amin........ :Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

gerçekten bunu, yapılabileceğine inanarak mı yazdın. yani sadece tolerans gösterenler yazsın ,ama gösteremeyenler bu topikten çıksın... bunu nasıl becereksin. nasıl çıkaracaksın onları...:uhm:

:) bak koteledigin yeri bi daha oku okypete'cigim. RICA EDERIM diyorum. tolerans gosteremeyecekseniz sizi bu topikten cikaririm demiyorum:)

X