Aile Planlaması Diane35 draje kullananlar yardımcı olabilirler mi?? Acill!!!

Aile Planması nedir ? Doğum kontrol yöntemleri, gebeliği sonlandırma, kürtaj konularının işlendiği bölüm.

BeautifulKiller

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
3 Şubat 2015
22
9
Ben adet düzensizliği ve hafif kıllanma yüzünden doktora gittim. Bana bu ilacı verdi ve adetimin başladığında başlamamı söyledi benim de adedim dün başladı bendw gece yatmadan içtim bugün bir arkadaşımla konuştum doktor onada vermiş bu ilaçtan ama ona 3.günü başlamasını söylemiş ben ilk günü başladım acaba sakıncası var mı yan etkisi artarmı lütfenn yardımcı olun (

Adetin ilk 5 gününde başlanabilir en iyisi ilk günü başlamaktır. (Koruyucu olması açısından )

Merhabalar ben 4.gün başladım sanırım . Size tavsiyem gece uyumadan önce için acıktırıp kilo aldırmasın uzun süreli kullanmayın ben 6 ay kullanmıştım rahmi güzel temizliyor . PKO varsa yenileyebilir ama haberiniz olsun.

Pko yok tavsiyen için teşekkürler her akşam 10da içicem

bende o yasta polikistik over nedeniyle evlenene kadar yani tam 3sene ictim.evlendikten sonra ozel hastahanelee git gel g ot gel afedersiniz donumuza kadar aldilar.sonu yok onun.evet adeti duzenliyo ama zor hamile kaliyosunuz.tam umidi kesmisken kizima hamile kaldim.su an 3yasinda.ayriyeten kizimdan sonra kotunma amacli kullandim Allah in isi 3gun icmedim diye hamile kaldim hemen.ve 6aylik bi kizim daha var.Allah yardimcin olsun kardesim.yasim 24 bu arada

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…