Aile Planlaması Diane35 draje kullananlar yardımcı olabilirler mi?? Acill!!!

Aile Planması nedir ? Doğum kontrol yöntemleri, gebeliği sonlandırma, kürtaj konularının işlendiği bölüm.
Canım Allah bağışlasın çocuklarını :)
Ama bende polikistik over sendromu yok ama adet düzensizliğim var doktor dediki daha yaşın küçük yani sorun etme böyle şeyleri o yüzden korkum azaldı ama en büyük korkum çocuğumun olmaması çocukları çocukluğumdan berri çok severim ama doktor böyle bir şey söylemedi tüyleride epilasyonla aldır dedi hapıda bana 3 ay kullan dedi

[QUOTEif1999, post: 39233163, member: 657525"]Canım Allah bağışlasın çocuklarını :)
Ama bende polikistik over sendromu yok ama adet düzensizliğim var doktor dediki daha yaşın küçük yani sorun etme böyle şeyleri o yüzden korkum azaldı ama en büyük korkum çocuğumun olmaması çocukları çocukluğumdan berri çok severim ama doktor böyle bir şey söylemedi tüyleride epilasyonla aldır dedi hapıda bana 3 ay kullan dedi[/QUOTE]
Allah Razi olsun.herkesin evladini bagislasin.bende 5 6ayda bir oluyordum.gittim yumurtlama bozuklugu polikistik over denildi.
uzun süre diane35kullandim.yoksa olmuyodum.2cocugum oldu kizim 6aylik ama hala lohusaligim bittikten sonra hastalanmadim.sanirim dogum kontrol hapi kullanmam gerekiyo.yoksa yoksigara kullandigim icin zararli diye biliyorum bi 5senedir ikisini birlikte kullandim.ama artik tirsiyorum

Allah Razi olsun.herkesin evladini bagislasin.bende 5 6ayda bir oluyordum.gittim yumurtlama bozuklugu polikistik over denildi.
uzun süre diane35kullandim.yoksa olmuyodum.2cocugum oldu kizim 6aylik ama hala lohusaligim bittikten sonra hastalanmadim.sanirim dogum kontrol hapi kullanmam gerekiyo.yoksa yoksigara kullandigim icin zararli diye biliyorum bi 5senedir ikisini birlikte kullandim.ama artik tirsiyorum[/QUOTE]
Canım doktoruna danış doktor daha iyi bilir Allah herkese şifa versin..

Konuyla ilgili hiçbir bilgim yok gecmis olsun. fakat yaş olarak o kadar küçüksün ki kendinden bu kadar büyük insanlara canım diye hitap etmen çok tuhaf günlük hayatta da böyle misin?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…