Aile Planlaması Diane35 draje kullananlar yardımcı olabilirler mi?? Acill!!!

Aile Planması nedir ? Doğum kontrol yöntemleri, gebeliği sonlandırma, kürtaj konularının işlendiği bölüm.
bende o yasta polikistik over nedeniyle evlenene kadar yani tam 3sene ictim.evlendikten sonra ozel hastahanelee git gel g ot gel afedersiniz donumuza kadar aldilar.sonu yok onun.evet adeti duzenliyo ama zor hamile kaliyosunuz.tam umidi kesmisken kizima hamile kaldim.su an 3yasinda.ayriyeten kizimdan sonra kotunma amacli kullandim Allah in isi 3gun icmedim diye hamile kaldim hemen.ve 6aylik bi kizim daha var.Allah yardimcin olsun kardesim.yasim 24 bu arada
Canım Allah bağışlasın çocuklarını :)
Ama bende polikistik over sendromu yok ama adet düzensizliğim var doktor dediki daha yaşın küçük yani sorun etme böyle şeyleri o yüzden korkum azaldı ama en büyük korkum çocuğumun olmaması çocukları çocukluğumdan berri çok severim ama doktor böyle bir şey söylemedi tüyleride epilasyonla aldır dedi hapıda bana 3 ay kullan dedi

[QUOTEif1999, post: 39233163, member: 657525"]Canım Allah bağışlasın çocuklarını :)
Ama bende polikistik over sendromu yok ama adet düzensizliğim var doktor dediki daha yaşın küçük yani sorun etme böyle şeyleri o yüzden korkum azaldı ama en büyük korkum çocuğumun olmaması çocukları çocukluğumdan berri çok severim ama doktor böyle bir şey söylemedi tüyleride epilasyonla aldır dedi hapıda bana 3 ay kullan dedi[/QUOTE]
Allah Razi olsun.herkesin evladini bagislasin.bende 5 6ayda bir oluyordum.gittim yumurtlama bozuklugu polikistik over denildi.
uzun süre diane35kullandim.yoksa olmuyodum.2cocugum oldu kizim 6aylik ama hala lohusaligim bittikten sonra hastalanmadim.sanirim dogum kontrol hapi kullanmam gerekiyo.yoksa yok:KK12:sigara kullandigim icin zararli diye biliyorum bi 5senedir ikisini birlikte kullandim.ama artik tirsiyorumo_O

[QUOTEif1999, post: 39233163, member: 657525"]Canım Allah bağışlasın çocuklarını :)
Ama bende polikistik over sendromu yok ama adet düzensizliğim var doktor dediki daha yaşın küçük yani sorun etme böyle şeyleri o yüzden korkum azaldı ama en büyük korkum çocuğumun olmaması çocukları çocukluğumdan berri çok severim ama doktor böyle bir şey söylemedi tüyleride epilasyonla aldır dedi hapıda bana 3 ay kullan dedi
Allah Razi olsun.herkesin evladini bagislasin.bende 5 6ayda bir oluyordum.gittim yumurtlama bozuklugu polikistik over denildi.
uzun süre diane35kullandim.yoksa olmuyodum.2cocugum oldu kizim 6aylik ama hala lohusaligim bittikten sonra hastalanmadim.sanirim dogum kontrol hapi kullanmam gerekiyo.yoksa yok:KK12:sigara kullandigim icin zararli diye biliyorum bi 5senedir ikisini birlikte kullandim.ama artik tirsiyorumo_O[/QUOTE]
Canım doktoruna danış doktor daha iyi bilir Allah herkese şifa versin..

Konuyla ilgili hiçbir bilgim yok gecmis olsun. fakat yaş olarak o kadar küçüksün ki kendinden bu kadar büyük insanlara canım diye hitap etmen çok tuhaf günlük hayatta da böyle misin?

X