Devlet hastanesinde Rahim filmi ve aşılama sürecim

Ben sabah 8de gidiyorum hastaneye :) evet ilişki yasak. İlacın adını hatırlamıyorum zaten direkt alamazsınız doktorun yazması lazım diye biliyorum :)
Merhaba rahatsız ediyorum sizi tekrardan kusura bakmayın dediğiniz ilaç bu muydu acaba? Eczaneden aldığınız

Eklentiler

• IMG-20240707-WA0003.jpg
    43,1 KB · Görüntüleme: 33
Bugün tedavinin 13. Günü tekrar ultrasona girdim. En son 7-6 mm civarındaydı yumurtalar. Büyümezse tedaviyi bu ay durdurabiliriz denmişti 10. Günde. Bugün ki kontrolde bi yumurta 10 mm olmuş doktor kontrol edelim geç büyüme olabilir dedi. Umudum kesilmedi yani bu ay için :) çarşamba tekrar kontrole gideceğim.

Hayırlısı olsun allahın izniyle inşallah olur bu ay :)

Geçmiş olsun tıkanıklıktan olmuştur büyük ihtimalle. Bi sorun çıktı mı peki
Teşekkürler canım, yok iyi dedi doktor her kanal da açık sıkıntı yok dedi, bişey soracağımda sizde rahim filmi sonrası lekelenme oldu mu benim lekelenmeden bir tık fazla varda leke

Teşekkürler canım, yok iyi dedi doktor her kanal da açık sıkıntı yok dedi, bişey soracağımda sizde rahim filmi sonrası lekelenme oldu mu benim lekelenmeden bir tık fazla varda leke
alet çıktıktan sonra az bi lekelenmem oldu o kadar. Ama lekelenme olabiliyo biraz. Normal

Tekrar ultrasona girdim maalesef büyüyen yumurtam yok bu ay tedaviyi bitiriyoruz. Diğer ay başka bi ilaçla tekrar deneyeceğiz

Klomen kullandım. 10 mm di 9a düşmüş. Başka bi hapla öbür ay tekrar deneyecekler
Yaa oluyor mu öyle ilk defa duydum, bende klomen, famera, letu kullandım hap olarak güzel gelişti ama tutmadı en son iğne ile geliştirdik aşılama yaptım tuttu ama düşük oldu, zübeyde hastanesi dozu düşük Verdiriyor bildiğim kadarıyla çokta uğraştırııyorlar imkan varsa özel git canım

Doktorum profesör şu an ona güveniyorum bi kaç deneme sonrası özel hastaneyi düşünüyoruz bizde

Canım rahim filmi benim kötü geçti ya baya hafif tıkanıklık vardı baya acıdı
Merhaba. Bende dün rahim filmi çektirdim. O kadar çok acıdı kii bayılacaktım ağrıdan kanamam inanılmaz fazla oldu. Ve parçalar geldi benden. Bugün tekrar gittim doktora, hiçbir sıkıntı yok tüpler açık dedi. İnfertilite yazdı genetik tanı merkezine yolladı. Orda kan verdim. 2 ay sonra çıkacakmış sonuç. Nasıl bir yol izleyeceğim bilmiyorum 5 yıllık evliyim 27 yaşındayım ve hiç gebelik geçirmedim. Bende de pocs var. Üç aydır spora gidiyorum ve zayıfladım. Bir doktor posc var diyor doktor yok diyor. Eşimde hiçbir sorun yok

O kadar lanet bi hastalık ki pcos çocuk isteyene kadar bu kadar yıpratıcı bi süreç olacağını bilmiyodum. Tüp bebek veya aşılamaya en çok pcos olumlu yanıt vermesine rağmen o sürece giden yol gerçekten yorucu. Herkes ayrı bi öneri sunuyo size zayıfla kilo ver, stres yapma, soğan suyu içi, hayıt otu kullan, yok ilişkiden sonra şöyle yap böyle yap. Doktor bile üzüldü halime teselli veriyo artık. Allah yardımcımız olsun.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…