dertsiz başıma dert

Çok terbiyesizce davranmış. Kaşar ne demek ya

vallaha o uzun cümleyi o yanmış beyinle nasıl kurdum inan ben de bilmiyorum ama gene iyi zamanıma denk gelmiş küfür de yiyebilirdi çünkü o cümle yerine.

"Piremsem"tir o piremses... :)

hayır abla madem kaşar demeyi biliyorsun saçı ele vermeyi de bileceksin, yok saçım kıymetli diyorsan ağzını tutacaksın
çocuğun aklımda kalan tek özelliği de sarışın olması ha, çocuğun suratına bile bakmadım o derece. ne özgüven yoksunuymuş anlamadım ben.
ne kıymetli sevgilisi varmış milletin. acaba ben böyle paçasından paçasından pranga takmadığım için mi bekarım hala :d du ben bunu bi düşüniyim

cevabını güzel vermişssin içinde kalmasın...

ne yazık ki böylesi bu forumda çok fazla var... açtıkları konular nedeniyle artık gercek hayattakilere sasırmam dıye dusunuyorum :)

Bir keresinde erkek arkadaşımla ben arka arkaya duruyordum 70 numaralı otobüste,izmirli olanlar bilir forttan geçilmeyen bir otobüs.Bu yüzden arka arkaya duralım dedik bir teyze de ilk önce sen kızı taciz mi ediyorsun sapııık diye ortalığı ayağı kaldırdı,yok teyze erkek arkadaşım dedim sonra teyze de bağırmaya başladı püü sapıklar utanmıyomusunuz ineceksiniz bu otobüsten!!! diye.o.... olmuşsunuz dedi.Arkadaşım da terbiyeli olun biraz dedi.Biz uğraşmayalım inelim dedik kadının kızı mı ne kilosu olan arkadaşıma 'koca g.tünle yıktın.' in hadi eheheh tarzı bir şey dedi.Sonra otobüse geri bindik karakolluk olduk.Anlayacağın manyaklar her yerde,yeter ki bulaşmak istesinler.

cevabını güzel vermişssin içinde kalmasın...

ne yazık ki böylesi bu forumda çok fazla var... açtıkları konular nedeniyle artık gercek hayattakilere sasırmam dıye dusunuyorum :)
zaten 1 saat tepinmişim, beyin olmuş jöle, bir de bu çıktı karşıma. ne bileyim okudukça bana fantastik geliyordu ama varmış cidden böylesi, görüyormuşsun, aynı yerlerde bulunuyormuşsun yani.
ne bileyim garip vallaha

ooooo bu efsaneymiş ama ya.
ne biçim insanlarla bir arada yaşıyoruz anlamıyorum ki

Sanırım o otobüste ben de vardım

Böyle kadınlar yüzünden eğer karşımda bir çift varsa ve illa konuşmak zorundaysam bayan olana soruyorum. boşver sinirini bozma milyon tane insan var ve bir çoğu anormal

Son bir kaç gündür okuduğum konuları görünce acaba bu kadınlar toplum içinde, o kadar kadının olduğu yerlerde ne yapıyorlar diye düşünüyorum demek ki böyle yapıyorlarmış.

Böyle kadınlar yüzünden eğer karşımda bir çift varsa ve illa konuşmak zorundaysam bayan olana soruyorum. boşver sinirini bozma milyon tane insan var ve bir çoğu anormal
hayır bir de en kötüsü insan ne diyeceğini bilemiyor. kıza onun ağzından konuşsan karakolluk olursun, konuşmasan susmayacak. kendi dediğimi tekrar okudum şimdi o da bilge balıkçı gibi kalmış baştan ayağa komiğiz yani. manyağa denk gelmek fena ya

Kadını milletin içinde itin bi taraflarına sokmuşsun zaten hiiç için şişmesin :)

Ayy nasıl bi yokluksa bu bazı kadınlarda ki, erkeksiz kalacaklar diye ödleri kopuyor..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…