Dertleşmek istedim…

Ben çok uzun yaşamak da istemiyorum ya , yaşlanmak istemiyorum hatta. Belirsizlik bazı ruhlara ağır geliyor , hatta insanlar olarak çok zor şartlar altında yaşamak zorundayız illa ki fiziksel değil ruhsal olarak da yaşamak zorlaştı. Evimin enerjisini de sevmedim ya bunu nasıl aşabilirim
Bence önce kendinizi analiz edin. Siz meyi seversiniz?Siz nelerden mutlu olursunuz? Evinizde hangi değişiklik olursa size daha güzel görünür? Bunlara verdiğiniz cevaplara göre küçük değişiklikler yapabilirsiniz bence.
Belirsizlik konusunda da sizinle hem fikirim. Bana da çok ağır geliyor ama her gün sabah güneş doğuyor ve biz nefes aldıkça kalkıp o çayı demliyoruz, kahvaltı yapıyoruz ve okulumuza gidiyoruz.
Online terapiyi de düşünebilirsiniz. Yani ilaç kullanımına ne kadar ihtiyaç duyuyorsunuz bilemiyorum. Önce birkaç seans terapi ve durumunuza bakarak bir uzman doktora da başvurabilirsiniz.

Aslında senin durumun belirsiz değil bekar ve özgür bir kadınsın. Sadece hayat arkadaşı fikrine çok odaklanmış olduğun ve hayal kırıklığına uğradığın için 'acaba yeniden hayat arkadaşım olacak mı' kısmına takılmış ve belirsiz hissediyor olabilirsin. Bunu aklından çıkarıp 'an'ı yaşaman lazım. İşine, çocuklara odaklanmaya çalış.

X