Dertlere Derman 1.001 Fatiha Listesi

evet canım ya bende cumadan cumaya diye biliyorum kendim için başlamıştım 2 hafta önce cuma eş için bu tek başına bitirilecek gibi değil sizin başlığı gönünce çok sevindim ...niyetimiz hepimizin aynı günde 200 anca ilerliyoruz galiba aslında listedekilerle örgütlenip 100 er çeksek 1 günde biter..

Listedeki herkes gunde 100 okusa zaten hemen biterdi. belli kisiler okuyor. Dolayisya yavas ilerliyoruz.Ama biz tabi herkese Allah rizasi icin okuyoruz.olmadi tam orgutlenemedik. Bende simdi icinden gelerek okunmasina inandigim icin kimseye msj atip okuyalim diyemedim. Ama bazi topiclerde cok guzel herkes iyi orgutlenmis. Cok sevindim. Bi tane katildim hatta.Allah im kabul etsin ins dualarimizi cumlemizin. Bakalim tez zamdnda bitiririz ins.

Listedeki herkes gunde 100 okusa zaten hemen biterdi. belli kisiler okuyor. Dolayisya yavas ilerliyoruz.Ama biz tabi herkese Allah rizasi icin okuyoruz.olmadi tam orgutlenemedik. Bende simdi icinden gelerek okunmasina inandigim icin kimseye msj atip okuyalim diyemedim. Ama bazi topiclerde cok guzel herkes iyi orgutlenmis. Cok sevindim. Bi tane katildim hatta.Allah im kabul etsin ins dualarimizi cumlemizin. Bakalim tez zamdnda bitiririz ins.

inşallah canım hergün düzenli çekersek biter Allahın izniyle :KK8:

Aynı anda yolladıgımızdan yanlışlık oldu...

2770+10

Allah kabul etsin. AMİN.

yandew için okumasını tamamlayanlar 05.10.2012 CUMA

1. didemss_23-------okudu
2. suzan6638------------OKUDU
3. burcu_81-------------okudu
4. nurlum----------------okudu
5. hytdnze
6. ell82------------okudu
7. serap_serap--------------okudu
8. nurgu66
9. blowhole25--------------okudu
10.esmeralda_2286
11.ayse035---------okudu
12.ececimx
13.geleybebeğim
14.freeware
15.yandew

2795+5=2800 Allah kabul etsin. Amin
İyi geceler hepinizi bugun benden bu kadar. Yarin devam insAllah.

08.10.2012 PAZARTESİ başlayacak olan listemiz

1.hytdnze
2.turkuaz8
3.ececemix
4.dttubakoc
5.aybirgen

pazar saat 23.00 kadar katılmak isteyenler bildirsin lütfen

sağol canım. ben yoğun bir iş temposuna girdiğim için çok okuyamıyorum şu günlerde malesef. Hakkınızı helal edin. iyi geceler.

Helal olsun tabikide ne demek. Bugun cok icimden geldi cok okudum. İns tez zamanda bizlerde hayirli insanla hayirli yuva kurariz. yasariz hayirlisiyla huzurlu bir yuvada hayirli bir es ile Amin.

Son düzenleme:
Kızlar ben bunu çarşambadan çarşambaya parça parça okudum. Hayırlı bi iş istedim Allahtan inanırmısınız çarşamba günü duam bitti akşamına işe girdim :))

Benim icin okuyan arkadaşlara teşekkür ederim. Rabbim ne muradınız varsa tez zamanda hayırlısı ile versin.

X