Dertlere Derman 1.001 Fatiha Listesi

وَالَّذِينَ يَقُولُونَ رَبَّنَا هَبْ لَنَا مِنْ أَزْوَاجِنَا وَذُرِّيَّاتِنَا قُرَّةَ أَعْيُنٍ وَاجْعَلْنَا لِلْمُتَّقِينَ إِمَامًا

Vellezîne yekûlûne rabbenâ heb lenâ min ezvâcinâ ve zurriyyâtinâ kurrete a’yunin vec’alnâ lil muttekîne imâmâ(imâmen).

ALLAH 'ım bizlere göz aydınlatıcı eşleri (zevceleri) ve evlatları ihsan eyle ve bizi takva sahiplerine önderler kıl." (Furkan suresi 74. ayet)

hayırlı eş için çok güzel bir dua :KK31: KURAN da geçen dualar ayrı bi güzel oluyor :KK34:

Asli aybirgen slm kizlar nasilsiniz. Bugunlerde ne guzel bayagi okuduk. İns bu hafta bitirebilirizzzz.
Kizlar siz kac yasindasiniz? Bide hayirli kismetler cikarsa dualarimizdan sonra burda paylasalim ins olur mu?

3060+30 Allah'ım kolaylaştır zorlaştırma, bizlere dünya ve ahiret mutluluğu getirecek hayırlı birer eş nasip eyle, işlerimizi zorluklardan arındır.

Asli aybirgen slm kizlar nasilsiniz. Bugunlerde ne guzel bayagi okuduk. İns bu hafta bitirebilirizzzz.
Kizlar siz kac yasindasiniz? Bide hayirli kismetler cikarsa dualarimizdan sonra burda paylasalim ins olur mu?

Aleyküm selam:) ben iyiyim sağolasın, bitiririz inşallah bu hafta, bu arada ben 25 yaşımdayım. Sen kaç yaşındaydın?

Sağol canım, iyiyim. Sen de iyisindir inş. Evet sayende bayagı az kaldı:)
Ben 28 yaşındayım. Ben olumlu olumsuz paylaşırım tabi canım, bulmuşum bir kısmet paylaşmaz mıyım:KK1:

Aslim son halini yazdin cnm
Aybirgen cnm ben 30 yasindayim. Daha once evlenip ayrildim. Simdi icimde cok korku var. Sizlerle beraberde dua ediyorum iste hayirli insan ciksin ins karsimiza diye.

Aslim son halini yazdin cnm
Aybirgen cnm ben 30 yasindayim. Daha once evlenip ayrildim. Simdi icimde cok korku var. Sizlerle beraberde dua ediyorum iste hayirli insan ciksin ins karsimiza diye.

Allah'ım içindeki korkuyu gidersin karşına inşallah birlikte mutlu olabileceğiniz, değerini bilecek hayırlı bir insan çıkar.

Allah kabul etsin kizlar bende birazdan güzelce dusumu alip okuyacam insallah
bu aralar cok duaya ihtiyacim var, allah rizasi icin benide unutmayin
allah razi olsun kizlar

Aybirgenim ins cumlemize hayirli insan nasip olsun ins.
Hurrem az once icimden seni gecirdim. Gorunmuyo diye. Hosgeldin. Naber nadilsin?

3155+10 Allah'ım kabul eder inşallah.

X