Dertlere Derman 1.001 Fatiha Listesi

Yandew için besmele okudum.Rabbim gönlündeki dileğinin hayırlısıyla tez zamanda gerçekleşmesini nasip etsin inşallah.

yandew için okumasını tamamlayanlar 05.10.2012 CUMA

1. didemss_23-------okudu
2. suzan6638------------OKUDU
3. burcu_81-------------okudu
4. nurlum
5. hytdnze
6. ell82
7. serap_serap
8. nurgu66
9. blowhole25--------------okudu
10.esmeralda_2286
11.ayse035---------okudu
12.ececimx
13.geleybebeğim
14.freeware
15.yandew
canım bende bugün ki besmeleleri okudum mevlam kabul etsin...

Kizlar simdi en son kacta kaldik yawwwww:)))))) neyse aybirgen ben en sonunu okuyunca 4 u bidaja okurum :))))
Ama cok yavas gidiyooooo. Arkadaslar destek. Tez zamanda okuyalim hayirlisi ile de ins tez zamanda hayirli kusmetlerimiz cikacsk ins.

2715+10 Allah'ım sen bizi hayırlı olana yaklaştır, hayırlı olanı kolaylıklar içerisinde nasip et.

mavi gece üstteki mesajı görmemiş ol, onu yanlış yazmışım diye alta bidaha yazmıştım

hee tamam bende iki kere okudun zannettim yanlış toplamışsın sandım pardon şekerim :KK34:

evet yavaş gidiyoruz ya :KK5:... 50 tane filan okurum diyodum bugün ama 10 tane anca oldu..birde adetliyken oluyo değilmi kızlar annem salavat olduğu için olur dedi

hee tamam bende iki kere okudun zannettim yanlış toplamışsın sandım pardon şekerim :KK34:

evet yavaş gidiyoruz ya :KK5:... 50 tane filan okurum diyodum bugün ama 10 tane anca oldu..birde adetliyken oluyo değilmi kızlar annem salavat olduğu için olur dedi

Evet oluyor cnm. Okunur. Ya tatlim herkescik okuyabildigi kadar okusun. Listemiz masallah kalabalik ama ark bizede elinden geldigince destek olsa super olurdu. Benim bildigim 3 gunde okunmali diyeydi. Bendeki kitapda oyle yaziyor. Ama gunlerdir bitiremedik ona uzuldum.

Evet oluyor cnm. Okunur. Ya tatlim herkescik okuyabildigi kadar okusun. Listemiz masallah kalabalik ama ark bizede elinden geldigince destek olsa super olurdu. Benim bildigim 3 gunde okunmali diyeydi. Bendeki kitapda oyle yaziyor. Ama gunlerdir bitiremedik ona uzuldum.

evet canım ya bende cumadan cumaya diye biliyorum kendim için başlamıştım 2 hafta önce cuma eş için bu tek başına bitirilecek gibi değil sizin başlığı gönünce çok sevindim ...niyetimiz hepimizin aynı günde 200 anca ilerliyoruz galiba aslında listedekilerle örgütlenip 100 er çeksek 1 günde biter..

X