Dertlere Derman 1.001 Fatiha Listesi

bende okudum cnm son ark.ıcınde okuyorum bıtmek uzereee sımdıden rabbım kabul etsınnn

burcucum bundan sonrakılıstede olamıycamm sehır dısında olacagım esımle kayın valıdemlerde musaıt olamam o yusden bayramdan sonrakı lıstelere katılırım ınsll olurmuu

allah razı olsun canım ağzına sağlık... bayramdan sonraki listede görüşmek üzere öyleyse..:)))

Burcu slm benide yeni listeye ekler misin?
Bide bisey sorcam gun icinde 1000 tane drgilmi. Hani sabah 500 aksam 500 okudum mesela okuma usulune uygun mu?

tamam canım eklerim
günde 1000 besmele okuyoruz canım ve hergün bir arkadaşımıza niyetleniyoruz 1000 besmeleyi gün içersinde okuman yeterli 100'er 100!er de okuyabilirsin sana kalmış canım ve de okuyunca sayfaya bildiriyorsun okuduğunu bu kadar..:)))

freeware için okumasını tamamlayanlar 04.10.2012 PERŞEMBE

1. didemss_23-------okudu
2. suzan6638-----------okudu
3. burcu_81-------------okudu
4. nurlum-------------------okudu
5. hytdnze-------------okudu
6. ell82--------------------okudu
7. serap_serap----------okudu
8. nurgu66--------------okudu
9. blowhole25
10.esmeralda_2286
11.ayse035--------------okudu
12.ececimx--------------okudu
13.geleybebeğim-----------okudu
14.freeware------------okudu
15.yandew--------------okudu

geleybebeğim için okumasını tamamlayanlar 03.10.2012 ÇARŞAMBA

2. suzan6638-------------okudu
3. burcu_81---------------------okudu
4. nurlum-------------------okudum
5. hytdnze-------------------okudu
6. ell82------------------okudu
9. blowhole25------------okudu
10.esmeralda_2286---------okudu(büyük ihtimalle okudu yarın haber veriri en geç:))
11.ayse035---------okudu
12.ececimx-------------okudu
13.geleybebegim-------------okudu
14.freeware-----------okudu
15.yandew-----------okudu

08.09.2012 PAZARTESİ başlayacak olan listemiz

1.hytdnze
2.turkuaz8
3.ececemix

pazar saat 23.00 kadar katılmak isteyenler bildirsin lütfen

Son düzenleme:
geçmiş yazılara bakmaya çok üşendim kim için ne okuyoruz sadece besmele mi? salati tefriciye vs mi?

Tamam burcu cnm anladim. Birsey daha soracagim cnm. Bismillahirahmanirahim mi sadece okuyoruz. Yoksa euzu besmele olarak mi? Cnm bir eksiklik olmadin diye soruyorum. Tskler

geleybebeğim için okumasını tamamlayanlar 03.10.2012 ÇARŞAMBA

2. suzan6638-------------okudu
3. burcu_81---------------------okudu
4. nurlum-------------------okudum
5. hytdnze-------------------okudu
6. ell82------------------okudu
9. blowhole25------------okudu
10.esmeralda_2286---------okudu(büyük ihtimalle okudu yarın haber veriri en geç:))
11.ayse035---------okudu
12.ececimx-------------okudu
13.geleybebegim-------------okudu
14.freeware-----------okudu
15.yandew-----------okudu

tatlım evet okudum ... hc kacırmıoorum aksı bısı olursa mutlaka haber verırım :))) ama okuorum devamlıııı ben :)

geçmiş yazılara bakmaya çok üşendim kim için ne okuyoruz sadece besmele mi? salati tefriciye vs mi?

sadece besmele çekiyoruz 1000 adet hergün bir arkadaşımıza başka birşey yok canım diğer topiklerde bunlar yapıldığı için bu topikde sadece besmele çekiyoruz..

sadece besmele çekiyoruz 1000 adet hergün bir arkadaşımıza başka birşey yok canım diğer topiklerde bunlar yapıldığı için bu topikde sadece besmele çekiyoruz..

pazartesi başlıyoruz sanırım..pazartesi akşama biter zaten...öncesinde destek lazım mı ?

Hanimlar hayirli cumalar. Bugun dualarin kabul oldugu gundur. Bugun bolbol Allahi zikredelim ins. Birbirimize dua edelim. Giyaben yapilan dua kabul olurmus. Birde ezan ile kamet arasinda yapilan dualar kabul olurmus.

2540+20 Allah'ım doğru insandan başkalarıyla karşılaştırma, doğru insan kimse onu bize kolaylıkla nasip et.

08.10.2012 PAZARTESİ başlayacak olan listemiz

1.hytdnze
2.turkuaz8
3.ececemix
4.dttubakoc

pazar saat 23.00 kadar katılmak isteyenler bildirsin lütfen

2560+40 Allah im bize hayirli bir insanla tez vakitte hayirli huzurlu yuva nasip etsin Amin

X