Dertlere Derman 1.001 Fatiha Listesi

Arkadaşlarım çok özür dilerim cumartesi den beri giremiyorum hem internette sorun yaşadım haftasonu bir iki gün evde net yoktu ptesi sorunu çözdüler ama ben dışardaydım evde kalamadım birkaç gün biraz annemde biraz kardeşimde birkaç gün dışarıdaydım yazamadım hakkınızı helal edin lütfen benim içinde okumuşsunuz Allah cümlenizden razı olsun inşallah Bende girmediğim hergün için besmelelerimi okudum kendim için ve bugünki arkadaşım için de okudum Rabbim kabul etsin inşallah ALLAHIM HEPİMİZİ MURADLARIMIZA HAYIRLARLA KAVUŞTURSUN İNŞALLAH AMİN.

burcu_81;26736598]freeware için okumasını tamamlayanlar 04.10.2012 PERŞEMBE

1. didemss_23-------okudu
2. suzan6638
3. burcu_81
4. nurlum-------------------okudum
5. hytdnze
6. ell82
7. serap_serap----------okudu
8. nurgu66--------------okudu
9. blowhole25
10.esmeralda_2286
11.ayse035---------okudu
12.ececimx
13.geleybebegim----okudu
14.freeware
15.yandew-----------------------------------okudu

allah kucağına almayı nasip etsin canım çok sevindim darısı isteyen herkesin başına...topiğimizin ikinci bebişi geldi...:))

hayırlı olsun canım , rabbim sağlıkla kucağına aldığın günleride göstersin , besmeleler meyvesini veriyo darısı başımıza :KK16::KK16::KK16:

hayırlı olsun
inşallah sağlıkla kucağına alırsın :nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:

topiğin ikinci bebişi de geldi hııııııııııııı....
ilk önce keseni görmeni sonra pıtpıtlarını duymanı daha sonra cinsiyetini öğrenmeyi en sonra da kucağına sağ salim almanı mevlam nasip etsin canım...

ı

canımmmmmmmmmmm bır tanecık arkadasım :KK19::KK19:benım ınsallahhh olur bu sefer ılaclarını ıgnelerı sakın olaa ıhmal etme olurmuu senı cokkk opuyorumm sevgılı arkadasımmmmmmmmmmm

ınsll dıkatlı ol ıgenlerını bak tekrar dıyorum sakın ıhmel etme o ögg ılaclarınıda ıptal ettt tmm mıı cnmmmmuck muck muckkkkkkkkkk:KK54::KK54::KK54::KK54:

haydı gosunuz aydın cnmm rabbıme emanetsınız ısnl saglıklı sekılde kucagına laırsınnn

kızlar topık de boll bebeklı ler doluyor darısı basımızaaa ınsll:KK31::KK31::KK14:dua ıle sevgılerımleeee
:KK55::KK55:

yaa tesbıh ımı kaybettımm yaa ne kdr cekmtıgımıde bılmıyorumm uhuuuu:KK14::KK14: ama en son ececımx okudummmmmm geleydım ıyıydı de bıtmek uzereydıııııı:KK25::KK25:

s
erapp cım haydı gosun aydınnn ınsl pıt pıtlaraaa sıra geldııı hehe

sağolun kızlar allah hepinizden razı olsun içten dualarınız için çok teşekkür ederim:KK19:
gerçekten bu süpriz oldu ilk defa bu kadar kısa sürede hamile kaldım diğerlerinde neredeyse 1 yıl bekledim:KK14:
şimdi isteyen herkes için her namazımda dua edecem tekrardan teşekkürler:KK54: :KK54:

freeware için okumasını tamamlayanlar 04.10.2012 PERŞEMBE

2. suzan6638
3. burcu_81-------------okudu
5. hytdnze
6. ell82--------------------okudu
9. blowhole25
10.esmeralda_2286
11.ayse035---------okudu
12.ececimx
13.geleybebeğim-----------okudu
14.freeware
15.yandew--------------okudu

arkadaşlar yarın bildiğiniz üzere son arkadaşımıza okucaz pazar akşamına kadar yeni listeyi oluşturup pazartesi başlıcaz tekrar allah nasip ederse...

yeni listemize katılmak isteyenler pazar günü saat 23.00 kadar bildirirse sevinirim

şehir dışındaydım yeni geldim. yarın kendim ve geleybebeğim için okuyacağım inşallahh..

Allah razı olsun hepinizden

2. suzan6638
5. hytdnze
9. blowhole25
10.esmeralda_2286
11.ayse035---------okudu
12.ececimx
14.freeware

bende okudum cnm son ark.ıcınde okuyorum bıtmek uzereee sımdıden rabbım kabul etsınnn

burcucum bundan sonrakılıstede olamıycamm sehır dısında olacagım esımle kayın valıdemlerde musaıt olamam o yusden bayramdan sonrakı lıstelere katılırım ınsll olurmuu

bugünkini bende bitirdim
ALLAHkabul etsin

2. suzan6638
5. hytdnze---------okudu
9. blowhole25
10.esmeralda_2286
11.ayse035---------okudu
12.ececimx
14.freeware

burcu yeni listeye ekle lütfen beni

2425+25=2500 Allah im bizlere icinde Allah korkusu olan kuldan utanan vucdanli merhametli durust sadik guvenilir hayirli bir insanla tez zamanda hayirli huzurlu yuva nasip etsin insAllah amin amin amin

Burcu slm benide yeni listeye ekler misin?
Bide bisey sorcam gun icinde 1000 tane drgilmi. Hani sabah 500 aksam 500 okudum mesela okuma usulune uygun mu?

X