Dertlere Derman 1.001 Fatiha Listesi

benden sonra gelen kk arkadasimda 70 tane "ya Allah-ya Kayyum"
abbim dualarimizi kabul etsin.

yarinki sinavimda rabbim yardimcim olsun. amiiinnn....

bir dahakine banaada atarmısınız arkadaşlar özelden bende girmek istiyorum..bir kızm var birde oğlum olsun.gerçi kesin olmamakla beraber kız dedi ama..oğlum öldüde acım dinmiyor belki gelen acımı dindirir..yoksa bu acı öldürecek beni..

benden sonra gelen kk arkadasimda 70 tane "ya Allah-ya Kayyum"
abbim dualarimizi kabul etsin.

yarinki sinavimda rabbim yardimcim olsun. amiiinnn....

benden sonra gelen arkadaşımda 100 Tane YA GANİY esmaül hüsnasın okusun inş. rabbim ganiy ismiyle tüm borçluları borçlarından kurtarır.bizide kurtarsın amin.

Benden sonra gelen kardeşime de 100 tane YA-REZZÂK. Rabbim hepimizin dualarını kabul etsin inşAllah.

bunu okuyanın her duası kabul olsun gönlünde ki ne varsa hayırlısıyla gerçekleşsin ALLAHIN izniyle AMİN
ALLAH sağlık versin herkese sevdikleriyle bir ömür mutlu geçirin

İnsaallah yeni liste icin haberdar edeceğim insaallah topige yazanlari

canım Allah razı olsun senden ve diğer okuyan arkadaşlardan ben bitirdim. diğer arkadaşlar için okunacağı zaman mesaj atarsan çok iyi olur. Allah cümlemizin duasını kabul etsin inşallah. sen bizi listeye koydun ama senin için de okuyalım lütfen kendini de ekle canım

yeni liste ne zaman başlayacak kızlar . bende dualarınıza katılmak isterim Rabbim kabul etsin inşl .
Bende bebeğimin sağlıklı bir şekilde dünyaya gelmesini ve hayırlı bir ömür sürmesini istiyorum . Babamızında hayırlı kazançları olsun istiyorum .

Allah hepinizden razı olsun .

simdilik 12 kisilik bir liste var bu bitsin hemen yeni liste olustururuz Allah in izni ile okuyanlari okumayanlari bi kontrol edeyim :))

1-rukiye +
2-özge +
3-bilge1991 +
4-eylul +
5-sevilay
6-cigdem
7-beyhan+
8-fatma +
9-Aysegul(tweety) +
10-umut27
11-aysenur +
12-aysegul +

okuyanlari + ile isaretledim okumayan kardeslerime ozelden ulasayim

Son düzenleme:
mrb arkadaşlar özrümü mazur görün ancak ben adet oldum nasıl yapacaz şimdi reglim bittikten sonra okusam olurmu acaba

1-rukiye +
2-özge +
3-bilge1991 +
4-eylul +
5-sevilay
6-cigdem
7-beyhan+
8-fatma +
9-Aysegul(tweety) +
10-umut27
11-aysenur +
12-aysegul +

okuyanlari + ile isaretledim okumayan kardeslerime ozelden ulasayim

canım bugün müsait değilim adetliyim...ama pazar
okuyup bitiririm inşallah...Allah kabul etsin şimdiden..

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…