Dertlere Derman 1.001 Fatiha Listesi

Şu an adetliyim adetim bitince inşallah okuyacağım salı gününe bitmiş olurum okuyunca da buradan bildiririm :KK34:

Kızlar bende istiyorum dua ailecek çok ihtiyacımız var zaten :KK50:
Bende ailecek maddi, manevi refaha ulaşmak için istiyorum. Adım Merve bu arada. Kızlar Şimdi anlamadığım ben 101 tane mi okuyacağım? biri anlatsında bende başlıyayım inşAllah.

Salı gunü duasi ve Yasin ile okumalar bitiyor insaallah Çarşamba sabahı 2. Kardesimize başlıyoruz özelden yazarım herkese

Kızlar bende istiyorum dua ailecek çok ihtiyacımız var zaten :KK50:
Bende ailecek maddi, manevi refaha ulaşmak için istiyorum. Adım Merve bu arada. Kızlar Şimdi anlamadığım ben 101 tane mi okuyacağım? biri anlatsında bende başlıyayım inşAllah.

İnsaallah ikinci liste icin haberdar edeceğim şimdi kalan 11 kisinin okumasının bitmesini bekliyorum

Bana nasip oldu Allah razı olsun

Benden önce ve benden sonra gelen kardesime 150 besmele i şerif bıraktım Rabbim ulaştırsın insaallah

yeni listeye benide eklermisin bebeğimizin olması için hayırlısı ile allahım dualarınızı kabul etsin

Allahım hepimizi razı olduğu kullarından eylesin inşallah.
Berlinay bana nasip oldu
Benden sonraki kardeşime 101 La ilahe illalah bıraktım.
Rabbim kalbimize yazsın inşallah

bana nasip oldu şükür kabul olsun yeterki
benden sonraki kardeşimizde 100 kere Allahü Ekber okusun dilerim,
Allah en büyüktür demektir manası bilmeyenler için
allah en büyüktür neye niyetlersen o olsun
Benim niyetim evladım
Sağlıklı hayırlı başarılı olsun yeter bana
Allah kabul etsin şimdiden niyetini canımm

kızlar banada dua edebilirmisiniz.ismim burcu.benimde çok büyük bir sıkıntım var kendim hergün ediyorum ama kimin duası kabul olur rabbim bilir gözümün yaşı kurumuyor ailece refaha mutluluga kavuşmamız için bana ve aileme allah rızası için dua istiyorum .listeye benide yazın bende sizlere edicem inşallah. özelden haber verirseniz aynı gün okuyalım.selametle.

Son düzenleme:
Allah razı olsun

Sana ve benden sonra gelen kardesime 55 ya mucib cc bıraktım gonlunuzdeki dilekleriniz hayırlısı ile kabul olsun insaallah

Bacılar Özge kardesim icin okuyoruz hayırlısı ile evlad sahibi olabilmesi niyetine

Kisi basına 83 adet düşüyor ... Allah kabul etsin insaallah

55 Ya mucib'i hemen çekiyorum
Aşağıdaki arkadaşım 100 adet salavat-ı şerif çekebilir misin?
Allah senden razı olsun Rabbim ne muradın varsa versin:KK16:

Allah razı olsun 100 salavatı şerife okuyorum hasıl olan sevabı sana ve benden sonra gelecek kardesime hediye ettim Rabbim ulaştırsın insaallah

Son düzenleme:
Kk'da böyle bir topik görmek ne güzel..

Benden sonra gelen arkadaşıma 100 tane Ya Şafi okudum :)

X