Dertlere Derman 1.001 Fatiha Listesi

1. Liste bitmedi henüz

Ececimx bacım listedeki arkadaslarımızın okumaları bitsin haberdar ederim seni de

ilk listemizde son 3 arkadaşımıza okucaz ve sonra yeni listeye başlıcaz yeni listede olmak isteyen arkadaşlar buraya yazsın..ilk listedeki son arkadaşımızın okuması bittikden sonra yeni listeye başlanacaktır

yeni listede bende olmak isterim. eklersen sevinirim cnm

2. Liste(2 gün sonra başlayacak)

1.didemss_23
2.suzan6638
3.burcu_81
4.nurlum
5.hytdnze
6.ell82
7.serap_serap
8.nurgu66
9.blowhole25

günaydın hanımlar bugün 1. listedeki hytdnze için okuyoruz

yarın ilk listemizdeki son arkadaşımız için okucaz o yüzden yeni listede olmak isteyenler bildirsin lütfen

Hosgeldin canim
Yukardaki tefriciyeyi okuyalim veya icinden nasil geliyorsa rabbim kabul eder
Listeye senide eklicem

Yeni liste

Esilayagmur
buujuu
medusa554
aybirgen
freeware
Esmeralisa
HurremSultan2012
aslı85
NadiaSultan
Ndd
Bensiz sevme
Enfal86
Ceylin
Deniz yildizi
melancol
Nurbanusultan

2. Liste(2 gün sonra başlayacak)

1. didemss_23
2. suzan6638
3. burcu_81
4. nurlum
5. hytdnze
6. ell82
7. serap_serap
8. nurgu66
9. blowhole25
10.esmeralda_2286
11.ayse035

bugünkü besmeleyi bnde okudum, hytdnze arkadaşımızın allah gönlüne göre versin inşalllah...:26:

merhaba hanımlar bende besmele çekmek isterim kimin için çekilecekse banada bildirirmisiniz seve seve büyük bi içtenlikle çekerim
bir sonraki listeyede bnim ismimide yazarmısınız benimde bi dileğim isteğim var şimdiden Allah razı olsun

Allah razı olsun ... Bende once ve benden sonra gelen kardesime 100 salavatı şerife bırakıyorum Rabbim ulaştırdın insaallah

Rabbim razı olsun. Benden önce ve sonra gelen kişiye 1 Fatiha, 1 Nas, 1 Felak, 1 Tebbet, 1 Ayetel Kürsi, 1 Salat-ı Tefriciye bırakıyorum. İki dünyamızda esen olsun. Sonumuz hayır olsun.

Beni de dualarınıza katar mısınız? Evleneceksem hayırlı, huzurlu, mutlu bir evliliğim olsun diye.
İnşaAllah hepinizin hayırlı, huzurlu, mutlu bir evliliği olur.

ALLAH ım hayırlı eş,hayırlı evlatlar ve iki cihan saadeti versin herkese,içindede bizlere....

hytdnze cımokudum dualarını rabbım kbaul buyursun ınsl..muckkk

ayse ark.ııcın basladımokumayaa ınsl..... yenı lıste ark..hayırlıolsun ıns....

hytdnze için okumasını tamamlayanlar

serap_serap
ruveyda12
ell82
suzan6638
esmeralda_2286
burcu_81

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…