Dertlere Derman 1.001 Fatiha Listesi

Hay masaAllah listemize eklenenlere hosgeldiniz. Rabbim hayirlisin versiin insaAllah. Kiminin duasi kabul olur bilemeyiz. Rabbim bizleri mukafatlandirsin insaAllah.

Yeni listemiz

Esilayagmur
buujuu
medusa554
aybirgen
freeware
Esmeralisa
HurremSultan2012
aslı85
NadiaSultan
Ndd
Bensiz sevme
Enfal86
Ceylin
Deniz yildizi

bugünkü besmeleyi okudum,Allah kabul etsin inşallah...:26:
İkinci listede bnde olmak istiyyorum....

Son düzenleme:
2. Liste(3 gün sonra başlayacak)

1.didemss_23
2.suzan6638
3.burcu_81
4.nurlum
5.hytdnze
6.ell82
7.serap_serap

ben daha nete gıremem cnm ruvaydanınkınıde okuyormm yatmadan bıtıtırımm ıslerım cokkk o yusden gecıktım ınsl..sen okunmuss bılbenııı tmmmrabbım e emanet olun ınslll

Hepimize tek tek dua ettim, ne olur birbirimize hergün tek tek dua edelim, Esilayağmurun da dediği gibi kimin duasının kabul olacağı belli olmaz.

ruveyda için okumasını bitirenler

ell82
serap_serap
suzan6638
burcu_81
ayse035

allah kabul etsin

Arkadaşlar inşallah sizler ve eşleriniz hayırlı bir iş sahibi olursunuz.

Allah razi olsun. Benden once ve sonraki arkadaslarin dualarini Rabbim kabul etsin insaAllah amin.

Allah razı olsun. Rabbim benden önceki ve sonraki arkadaşlara iki dünyada da esenlik versin. Benden sonraki arkadaşa dualarımızın kabulü için 2 fatiha bırakıyorum.

Ablacım inşallah en hayırlı zamanda, en sağlıklı, en güzel şekilde çocuğunuz olur. Ve o çocuk hayırlı bir evlat olur inşallah size. Rabbim dualarınızı kabul etsin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…