Dertlere Derman 1.001 Fatiha Listesi

Esilayagmur
buujuu
medusa554
aybirgen
freeware
Esmeralisa
HurremSultan2012

HurremSultan2012 sen de dualarımızdasın, ayrıca üzülme aynı duyguları zaman zaman hepimiz yaşıyoruz ama dua etmemiz ve dualarımızın kabul olucana yürekten inanmamız lazım, Allah en doğru zamanda hayırlı birer eş nasip etsin tüm isteyenlere.

Rabbim hepimize en kısa sürede hayırlı yuvalar nasip etsin inş.. (amin)

bende geldım benım ıcınde dua edın olur mu

26 yaşındayım canım. birbirimizin dualarına ihtiyacımız var arkadaşlar lütfen kendimiz için dua ederken burdaki ve burada olmayan tüm bekar kardeşlerimiz içinde dua edelim. lütfen

Son düzenleme:
Ben de ederim sizin için dua salat-ı tefriciye okuyabiliriz isteyenler için katılırım seve seve

Esilayagmur
buujuu
medusa554
aybirgen
freeware
Esmeralisa
HurremSultan2012
aslı85
NadiaSultan

Allah hayırlı kısmetler nasip etsin, bizleri lüzumsuz, kötü, vakit kaybı olan kimselerle muhatap etmeden direkt kısmetimize yönlendirsin inşallah.
Amin.

​Allah hepımızın gonlune gore versın ınsallah

1,5 yıldır bebeğim olmuyor. 2 yılı geçkindir de evliyim. henüz tam bir tedaviye başlayamadım. önümüzdeki ay başlıyacağım inş. kk da takıldıkça sanki bebek hevesim daha çok artıyor :) demin bebeklerimiz için neler aldık topiğinde dolaştım biraz. çok güzel şeyler almışlar. çok heves ettim. ama yine de hayırlısı olsun, hayırlı zamanda olsun diye dua ediyorum. ısrarcı olmanın zararlarını geçmişte görmüştüm çünkü.

ramazan ayında bitkisel bişiler yapmıştım baya. az az yapmıştım gerçi. normalde rahim kalınlığım iyiydi ama bu ay ince çıktı ve ilaçlı tedaviye başlayamadım. belki bitkisel kürler sebep olmuştur diye düşünüyorum. o yüzden bu ay sadece dua edeceğim. başka bişi yapmıyacağım.

vaktiyle bu durumda okunabilecek duaları araştırmıştım. ama başlamadım hiç. meryem suresini okumaya başlamıştım ama yarım bıraktım maalesef. o yarımımı tamamlayacağım öncelikle.

ikinci olarak araştırdığım ama henüz zikretmediğim Allah 'ın isimleri var. pc ye kaydetmiştim.

"Çoçugu olmayan kimse 707 kere "Ya Varis" okursa Allahin izniylehayirli evlat sahibi olur.

*Çoçugu olmayanlar 4 Cuma üstüste 1000 kere "Ya Evvel" okumalidir.*Düsük ihtimali olan hamile bayanlar esleriyle beraber "El Mübdi" okur. "

hergün 707 kere "Ya Varis" ismini okuyacağım. birde her cuma 1000 kere "Ya Evvel" i okuyacağım.

bana katılan olursa birlikte daha motiveli oluruz belki.

Kizlar yaslariniz kac bu arada ??
Ben subatta 25 oluyorumda..

Insan yaslandigini düsünüyor, offf

yakaladım seniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

ben dua ediom anam sana bebeeeeeeeeeeeemm sen hem benim yeni çocukla ilgili yazımı görmedinmiiiii saana isyan ettim ahanda burdada ediyorum benle ilgilen

canım biz listeyi daha önceden yaptık ve hangi gün kime okunacağı belli geçmiş sayfalarda var listemiz o yüzden sıra kimdeyse ben yazıyorum listemizde olanlar ona niyetlenip okuyor. yarın yeni liste oluşturulacak bitmek üzereyiz çünkü 2-3 gün yeni liste oluşturulur...
yeni listede olmak istersen ekleriz listeye

yakaladım seniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

ben dua ediom anam sana bebeeeeeeeeeeeemm sen hem benim yeni çocukla ilgili yazımı görmedinmiiiii saana isyan ettim ahanda burdada ediyorum benle ilgilen

hahaaaaaaah kizim takipmi edion sen beniiiiiiiiiiiiiiii
tmm ilgilencem :18:

çok sevinirim olmaktan tabiki

esmeralda2286 arkadasım ancak gelebıldım salca yapıyordumm kıslık ıcınn kusura bakma ınsl.rabbım dılegın neyse onuhayırlısı ıse kabul buyursunn gecmısı yarın okuyacagım ınsl..hepınızı cok optum kıslarrrrrrrrrrrrrrrr

esmeralda için okuyanlar

iremneva
ayse035
ruveyda12
ell82
serap_serap
burcu_81
suzan6638

allah kabul etsin arkadaşlar

benim için de dua edermisiniz?beni de alın aranıza:)rabbim hepimizin dualarını kabul etsin şimdiden. tez vakitte hayırlı insanlar çıkarsın karşımıza..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…