Dertlere Derman 1.001 Fatiha Listesi

Hadiborazan , paris65 , egeli , nekadarzor , ironik için okudum Rabbim dilekleriniz kabul eder inşallah . Ayrıca Denizim85 için ve nazlıcan mı ne bi arkadaş içinde liste ilk oluştuğu dönemlerde okumuştum . Rabbim yardımcımız olsun ..

canim cook ozur dilerim..ben tekrar baslandigini bilmiyordum...bir kez butun listeyi bitirmistim ben...ama simdi gene baslanmis tabiki kimsenin hekki kimsade kalmasin bende bastan baslayip erkese okuycam...hakkinizi helal edin olurmu canlarim

canım arkadaşlarım hepiniz için ayrı ayrı okudum,dualar ettim,Rabbim yüreğinizdeki dileğinizi gerçek yapsın tez zamanda dilediğinize kavuşun...buarada dularınız içide teşekkürler...bu hafta bebeğimin kalp atışlarını duyacaktım ama duyamadık,sanırım boş gebelik,salı günü bidaha gidicez...dualarınızı yaparken benim için sağlıklı ve hayırlı evlat dilerseniz çokk minnettar olurum...Rabbim inşallah bidahakini hayırlı nasip etsin ve kimseye kötü şeyler yaşatmasın...Evlat isteyen herkese nasip etsin tez zamanda...

kızlar okuyucam hepsıne merak etmeyınız...musaıt olamıyorum hastanelerle ugrasıyoruz 20sınde adet gunum ama adetım olmadı 21ınde de kan testı verdım sonuc 4.7 cıktı doktorum dedıkı belkı yenı gebelıktır hastalanmassan pazartesı gel dedı kızlar cok muallakta kaldık ınsallah hamıleyımdır :) pazartesıyı beklıyorum sonucumu alayım soz o gun okuyucam gerıde kalan arkadaslarıma kımsenın hakkı gecmesın canlarım sızce hamılemıyım yaa

hadiborazan-paris68-parlenere-egeli-ironik-mavimenekse-nisanbu-blk10-bahar85-vck-umut99-basak2569-esma-rainsu ya kadar okudum gerisini de okuyunca haber veririm hakkinizi helal edin

Allah razı olsun. Allah senin de dileklerini kabul etsin.
Ben de benden sonraki arkadaşa 3 kulhuvallah, bir elham, 7 tane de Ayetül Kürsi bırakıyorum. Bugünümüze şükrederek Allah'ın sonsuz rahmetinden payımıza düşeni bize nasip etmesini diliyorum.

canım ben okumaya başladım sevgilim06 ecrin capri ve kendim için okudum allah kabul etsin herkesin muradını tez zamanda nasib etsin inşallah

canim cook ozur dilerim..ben tekrar baslandigini bilmiyordum...bir kez butun listeyi bitirmistim ben...ama simdi gene baslanmis tabiki kimsenin hekki kimsade kalmasin bende bastan baslayip erkese okuycam...hakkinizi helal edin olurmu canlarim

canım tekrar baslanmadı kı sadece bır tur dönuldu...senın kaldıgın yerden sonra lısteye katılanlar oldu okadar...

ınsallahhhhhhhhhh hamılesındır

kızlar maaaleseffff ben regl i oldumsız devam edın ben lısteyı takıp edıyorum.bıtınce bende hemen kaldıgım yerden devam edecegım...umutlar yıne baska bahara kaldı

kızlar ben zaten mazeretimi bildirmiştim ve kimseye engel olmak istemediğimi sölemiştim okumadığım arkadaşların listesini aldığımı sölemiştim buraya yazıp bildiremesemde herkes için okuyorum o yüzden bence sizler bizi beklemeyn biz buraya giremesekde sizler için okuyoruz aklınız kalmasın arkadaşlar..

bende kend,ftm,askbebek,ugurluselin,sevincmerden,nesrin6868 icin okudum Allh kabul etsin

canim ben en son bu arkadaslara okudum not almistim hepsini...bundan sonra liste olmadimi?ben listeyi bitirdikten sonra beklemedeyidim,dedim yeni liste olmustur bi bakiyim..onemli deyil ben listeye tekrardan hep okudum5 kisi felan kaldi onlarada okuyum..eyer hakkim gecerse helali hos olsun sizde haklarinizi helal edin

hanimlar merhabayin....bende gelsim binide yazarmisiniz...bastaki kisa duayimi okuyoruz birbirimize....guzel duaymis sagolun Allah hepinizden razi olsun...baslayimmi okumaya?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…