Dertlere Derman 1.001 Fatiha Listesi

canim ben en son bu arkadaslara okudum not almistim hepsini...bundan sonra liste olmadimi?ben listeyi bitirdikten sonra beklemedeyidim,dedim yeni liste olmustur bi bakiyim..onemli deyil ben listeye tekrardan hep okudum5 kisi felan kaldi onlarada okuyum..eyer hakkim gecerse helali hos olsun sizde haklarinizi helal edin

hayır olması sadece yenı arkadaslar katıldı lısteye..helal olsun canım sende helal et...........

kızlar ben zaten mazeretimi bildirmiştim ve kimseye engel olmak istemediğimi sölemiştim okumadığım arkadaşların listesini aldığımı sölemiştim buraya yazıp bildiremesemde herkes için okuyorum o yüzden bence sizler bizi beklemeyn biz buraya giremesekde sizler için okuyoruz aklınız kalmasın arkadaşlar..

aklımızın kalmasından degıl canım.buraya gırıp yazmak gerekıyor bıldırmek zorundasın kı..bızde lısteye okudugunu yazalım..Allah kabul etsın hepımızın dualarını canım sagol haber verdıgın ıcın

hanimlar merhabayin....bende gelsim binide yazarmisiniz...bastaki kisa duayimi okuyoruz birbirimize....guzel duaymis sagolun Allah hepinizden razi olsun...baslayimmi okumaya?

hg.canım):alırız tabııı ne demek sen basla ben senı sımdı lısteye eklerım.duayı hergun lıste sırasına göre 1 kısye 3 tane okuyoruz ona nıyet edıyoruz canım zaten dıger dualardanda nasıl ılerledıgını bılıyorsun:)

1-Sevgilim06...........(şifa ve hayırlı eş)--------------------
2-Perlonere.......(evlat için)------------------------------
3-ecrin23(merve).....(evlat için)--------------------------
4-Capri......(işinde yükselmesi için)----------------------
5-blk10.....(evlat için)-----------------------------------
6-Cerol-------------------------------------------------
7-nesrin6868--------------------------------------------
8-E_M_A......(evlat için)---------------------------------
9-freeware...........(hayırlı eş için )-----------------------
10-rainsun............(evlat için)---------------------------
11-dolunay......(hacet için)------------------------------
12-nisanbu......(evlat için)-------------------------------
13-medusa09....(iş tayin için)----------------------------
14-mrvb......(evlat için)----------------------------------
15-azelya-----------------------------------------------
16-özlem2423......(evlat için)----------------------------
17-ironik .............(evlat için) ---------------------------
18-vck..........(evlat için) -------------------------------
19-uygulama......(iş ve şifa için)-------------------------
20-ne kadar zor...........

Ben sevgilim06, perlonere, ecrin23 ve capri için duaları okudum. Rabb'im kabul etsin. Gönüllerindekini hayırlısı ile versin inşallah...

hg.canım):alırız tabııı ne demek sen basla ben senı sımdı lısteye eklerım.duayı hergun lıste sırasına göre 1 kısye 3 tane okuyoruz ona nıyet edıyoruz canım zaten dıger dualardanda nasıl ılerledıgını bılıyorsun:)

tamam sagolaasin ben size yetisirim insallah

canim ben en son bu arkadaslara okudum not almistim hepsini...bundan sonra liste olmadimi?ben listeyi bitirdikten sonra beklemedeyidim,dedim yeni liste olmustur bi bakiyim..onemli deyil ben listeye tekrardan hep okudum5 kisi felan kaldi onlarada okuyum..eyer hakkim gecerse helali hos olsun sizde haklarinizi helal edin

sağol canım Allah sana da kalbinden geçeni nasip etsin amin
varsa bir hakkım helal olsun

Kizlar nerelerdesiniz, hastalandigim icin son hafta okuyamadim hic, bu gece yatmadan evvel herzaman ki gibi dualarima kaldigim yerden devam edecegim, kendim ve sizin hepimiz icin insallah bu 2013 yili yeni bir baslangic olur insallah Rabbim gonlumuzdeki muradi nasip eder hepimize

Merhaba kızlar,maşallah başlık bayağı hareketlenmiş,bana okuyanları da gördüm valla Allah razı olsun sizden.

ben bu hafta içerisinde malum yere gideceğim :KK52:olması için bir mucize gerekli ama bu sayfadaki herkes bir mucize bekliyor zaten değil mi,biliyorum çoğunuzun istediği olacak inşallah.ben kendim içinde böyle düşünebilsem keşke :KK14: Allahtan ümit kesilmez ben sizin ve benim dualarımla gidiyorum oraya,döndüğümde yine yazacağım tabi:18:İnşallah çok güzel haberlerle dönerim herkes biliyor ki ümit hiç bir zaman bitmez.Allaha emanet olun.

kızlar bende katılmak isterim eğer yer varsa nasıl yapıyorsunuz.Kenzül Arş gerçeketn çok bir dua..

arkadaşlar ben dualarımı okudum blk 10 canım ben sana özelden mesaj göndermiştim gelmedimi yoksa okuduğumu haber vermiştim sağolsun mavimenekşe arkadaşım haber verdi okumadı göründüğümü benim yüzümden aksasın istemem zaten daha önce aksamasının önemli sebepleri vardı birde beni listeden çıkardığınızı düşündüğüm için aksamıştı yanlış anlaşılmak istemem

Merhaba kızlar,maşallah başlık bayağı hareketlenmiş,bana okuyanları da gördüm valla Allah razı olsun sizden.

ben bu hafta içerisinde malum yere gideceğim :KK52:olması için bir mucize gerekli ama bu sayfadaki herkes bir mucize bekliyor zaten değil mi,biliyorum çoğunuzun istediği olacak inşallah.ben kendim içinde böyle düşünebilsem keşke :KK14: Allahtan ümit kesilmez ben sizin ve benim dualarımla gidiyorum oraya,döndüğümde yine yazacağım tabi:18:İnşallah çok güzel haberlerle dönerim herkes biliyor ki ümit hiç bir zaman bitmez.Allaha emanet olun.

canım hadi yolun açık olsun güzel haberlerle dönersin inşallah Rabbim hakkında hayırlısını versin.dualarla tüm kapılar açılır Rabbim kabul olmayacak duayı yaptırmazmış.inşallah Rabbim hepimize mucizesini yaşatır her gönlün hayırlı muradını verir amin.canım senden güzel haberler bekliyoruz bizleri habersiz bırakma fırsat buldukça yaz. :KK54::KK54::KK54::KK54:

canım hadi yolun açık olsun güzel haberlerle dönersin inşallah Rabbim hakkında hayırlısını versin.dualarla tüm kapılar açılır Rabbim kabul olmayacak duayı yaptırmazmış.inşallah Rabbim hepimize mucizesini yaşatır her gönlün hayırlı muradını verir amin.canım senden güzel haberler bekliyoruz bizleri habersiz bırakma fırsat buldukça yaz. :KK54::KK54::KK54::

Senin yorumun çok mutlu etti beni canım,Allah güldürsün seni.%1 belki umudum ama Allahtan ümit kesilmez işte,geçen sefer gidememiştim nasip değilmiş,bu sefer olacak inşallah.Remziye ben sana özelden yazacaktım aslında ama mesaj sayım yeterli olmadığı için mesaj gönderemiyormuşum henüz.

Nesrin için okudum Rabbim gönlüne göre versin inşallah AMİN

canım bende yarın kısmetse başlıyorum okumaya abdestsiz içime sinmiyor çünkü tırnağımda sorun var sureklı ıslatamıyorum.
yanlız kafama takılan 1 kere mı 3 er kere mi okuyoruz.
birde benım muradım evlat için bunuda eklersen sevinirim canım.

Siyahkugu Allah razı olsun canım sana ve benden sonra ki arkadaşa 100 salavatı şerif bırakıyorum Allah gönlünüze göre versin inş

canım bende yarın kısmetse başlıyorum okumaya abdestsiz içime sinmiyor çünkü tırnağımda sorun var sureklı ıslatamıyorum.
yanlız kafama takılan 1 kere mı 3 er kere mi okuyoruz.
birde benım muradım evlat için bunuda eklersen sevinirim canım.

Mevlam hayırlı sağlıklı evlat nasip etsin inşallah en yakın zamanda canım.Hergün 1 kişiye 3 tane okuyoruz karışıklık olmasın diye.Allah kabul etsin dualarını inş

X