Dertlere Derman 1.001 Fatiha Listesi

1-sevgilim06
2-perlonere.......(evlat için)
3-ecrin23.....(evlat için)
4-capri......(iş için)
5-blk10.....(evlat için)
6-cerol
7-nesrin6868
8-e_m_a......(evlat için)
9-freeware...........(hayırlı eş için )
10-rainsun
11-dolunay......(hacet için)
12-nisanbu......(evlat için)
13-medusa09....(eş için)
14-mrvb......(evlat için)
15-azelya
16-özlem2423

[sıze=3][/sıze]
diğer arkadasların hacetlerını bılmedıgım ıcın yazmadım.adetlı ıken okunurmu bılmıyorum.en ıyısı abdestlı okumak kızlar benım fıkrımı sorarsanız adetınızın bıtmesını bekleyın hem ıcınız rahat eder.ben hergun bır kısıye dıye bastan yazmıstım ama bazı arkadaslar herkeze okuyunca bırsey dıyemedım kısının arzusuna bıraktım.bencede hergun bır kısıye okumak daha saglıklı.cunku vaktı olmayan arkadaslar var!

canım bende öle düşündüm abdest alınca ogün kime kadar okunduysa topluca okurum

selam kızlar. tamamını okuyamadım yazdıklarınızın. sadece küçük bi bilği paylaşmak istedim. ismi azam duası çok kuvvetli bi duadır. kül ol dese o dua küle çeviren bi duadır. o sebepten alimler bu duayı fazla kişiye öğretmemiştir. şuanki duada tam değildir. ben bu duayı daha önce bayağ bi araştırdım. bu duanın içinde namaz bitince okuduğumuz "allahimme entesselam ve mikesselam tebareka ya celili vel ikram" duası ile kevser ya da ihlas duası da dahildir. ismi azamı okuduktan sonra bunları da okursanız duanın eksiğini azaltmış olursunuz.

1-Sevgilim06
2-Perlonere.......(evlat için)
4-Capri......(iş için)
5-blk10.....(evlat için)
6-Cerol
7-nesrin6868
8-E_M_A......(evlat için)
10-rainsun
13-medusa09....(eş için)
15-azelya
16-özlem2423

diğer Arkadasların hacetlerını bılmedıgım ıcın yazmadım.adetlı ıken okunurmu bılmıyorum.en ıyısı abdestlı okumak kızlar benım fıkrımı sorarsanız adetınızın bıtmesını bekleyın hem ıcınız rahat eder.ben hergun bır kısıye dıye bastan yazmıstım ama bazı arkadaslar herkeze okuyunca bırsey dıyemedım kısının arzusuna bıraktım.bencede hergun bır kısıye okumak daha saglıklı.cunku vaktı olmayan arkadaslar var!

Liste şimdi çok daha güzel olmuş canım ellerine sağlık

mavimenekşe için okuyoruz
niyeti hayırlı sağlıklı bebeğinin olması
1-bahar85
2-skylıne
3-azelya
4-vck
5-mavimenekşe
6-nisanbu
7-doğa3------------okudu
8-nekadarzor
9-askbebek
10-mrvb
11-nur.sen
12-mirror1981--------okudu
13-esma
14-umut99
15-capri
16-ecrin23
17-esenmia
18-rainsun
19-tülay20
20-gegonya

1-Sevgilim06........(şifa ve eş için)
4-Capri......(işinde yükselmek için)
5-blk10.....(evlat için)
6-Cerol
7-nesrin6868
10-rainsun
13-medusa09....(eş için)
15-azelya
16-özlem2423

isteyen hacetini eklesın arkadaslar ve okuyanlar lutfen bıldırsın

Son düzenleme:
arkadaslar lıstenın ılerlemesı ıcın bır kaç arkadasında okuyup bıtırmesı gereklı.okumayan kısıler bellı.sonucta haddım olmayarak hak gececegını dusunuyorum .ben kendı adıma dusunmuyorum önemlı degıl ama herkez ısını gucunu bırakıpta okuyor.okumayan kısılerın daha duyarlı olması lazım.lutfen bunları yazıdıgım ıcın kusura bakmayın.okumayan arkadaslar en azından 'ben okumayacagım' yada 'okuyamayacagım' dıye belırtırse daha ıyı olur dıye dusunuyorum!!!okuyandanda okumayandanda Allah razı olsun.Rabbım hepımızın gönlunun muradını versın arkadaslar

şimdi ecrin ark. için okudum ikindi namazından sonra.. Allah kucağını doldursun hayırlısıyla...
hergün bi kişye okuyalım bence de.. dua edeli o kişiye...

capri senin için de okudumşimdi... hayırlı iş versin rabbim sana da inşallah...

Son düzenleme:
1-Sevgilim06
3-ecrin23(merve).....(evlat için)
4-Capri......(iş için)
5-blk10.....(evlat için)
6-Cerol
7-nesrin6868
10-rainsun
13-medusa09....(eş için)
15-azelya
16-özlem2423

perlonere arkadasımız ıcın okudum rabbım tez vakıtte bebeğini nasip etsın ınsallah aminnn

şimdi ecrin ark. için okudum ikindi namazından sonra.. Allah kucağını doldursun hayırlısıyla...
hergün bi kişye okuyalım bence de.. dua edeli o kişiye...

capri senin için de okudumşimdi... hayırlı iş versin rabbim sana da inşallah...

Allah razı olsun arkadasım ınşllh rabbım kabul eder tüüm dualarımızı

Ben de duaya katılmak istemiştim ama zannedersem listeniz doldu. Ne diyelim Allah kabul etsin dualarınızı....

1-Sevgilim06
3-ecrin23(merve).....(evlat için)
4-Capri......(iş için)
5-blk10.....(evlat için)
6-Cerol
7-nesrin6868
10-rainsun
13-medusa09....(eş için)
15-azelya
16-özlem2423
17-ironik

kızlar benimde hacetim saglıklı ve hayırlı bir evlat ve esimin ailesiyle birlikte oturuyorum tez zamanda kendi evimi kurmak rabbim hepimizin gonlune gore versin amin

arkadaşlar sizi daha yeni bulabildim.....hemen başlıyorum duaya,okuduğum kişileri yazarım..allah kabul etsin..bende bebeğimi sağlıklı bir şekilde kucağıma alabilmeyi istiyorum...

Ben adetliyim cuma günü başlayım abdestli okuyayım... Benim dileğim anne olmak. Ocakta tüp bebek tedavisi olacağım. İnşallah dualarımız vesile olur. Allah gönlümüzüm muradına kavuşturur hepimizi...

X