Dertlere Derman 1.001 Fatiha Listesi

1-Sevgilim06
2-Perlonere
3-ecrin23
4-Capri
5-blk10
6-Cerol
7-nesrin6868
8-E_M_A
9-freeware
10-rainsun
11-nisanbu
12-medusa09
13-mrvb
14-azelya
15-özlem2423

Ben hariç 14 arkadaş var listede yarın akşama kadar hepsi için 3 er tane okuyup haber verecem inş.Rabbim hepsinin tek tek gönlüne göre versin inşallah niyetlerini bilmiyorum.Bilip öyle dua etmek isterdim.Listenin karşısına yazılsa niyetler daha iyi olur aslında

Ben hariç 14 arkadaş var listede yarın akşama kadar hepsi için 3 er tane okuyup haber verecem inş.Rabbim hepsinin tek tek gönlüne göre versin inşallah niyetlerini bilmiyorum.Bilip öyle dua etmek isterdim.Listenin karşısına yazılsa niyetler daha iyi olur aslında

canım benım nıyetım eşim bıtkısel kullanıo 1 ay snra sperm testı var bolbol sperm cıkısı ve tez vakıtte bebeğimin olması

ben de hayırlı, yalansız, riyasız, huzurlu bir evlilik istiyorum...
Allah hepimizinkini kabul etsin..
bende başlıycam bugün...

Canım bende hayırlı bir bebek istiyorum inş.Niyetini not alıyorum canım Allah kabul etsin inşallah

canım Allah kabul etsın ınsallah tüm ısteyenlere versın bebeklerımızı hayırlsııyla inş. bnde senın nıyetını not alıyorum ona göre okucam rabbım sımdıden kabul eylesın dualarımızı

Allah kabul etsin canım. Allah razı olsun senden.

Ben şimdi dua okuyamayınca kendimi o kadar boşlukta ve kötü hissediyorum ki yazını görünce çok mutlu oldum. Yüce Rabbim senin de ne muradın varsa versin. Teşekkürler...
Senden de Allah razi olsun.Hepimizin muradini kabul etsin.Ben icimden gelerek karsiliksiz okuyorum canim:-)
ilk sıradaki arkadaşa 3 adet okudum..

Allah razi olsun.Allah kabul etsin.

Okuyan ve okuyacak olan arkadaslarim hakkinizi helal edin.Benden yana helaldir.Hepinizin duasini kabul olsun.

ilk 2 arkadaşa 3 er tane okudum.. en kısa zamanda tamamlıycam inşallah..
14x3 okucaz dimi?
bide abdestsiz de okunabilir mi?

kızlar pazar aksamı listeyi bitiririm demiştim fakat regli oldum ne yazıkkı birkaç gun geçikecek.zaten daha bitirmeyen çok arkdaşımz var benım az kaldı .reglim biter bitmez okucam.

İlk sıradaki arkadaşım sevgilim06 senin için okudum Mevlam dualarını kabul etsin inş hayırlısıyla AMİN.

Sıradaki arkadaşları da gün içinde okuyup bitirebilirim ama hergün 1 kişiye okusak gün içinde o arkadaşa dua etsek listenin karşısına da okundu diye yazılsa hem karışıklık olmaz hemde işleri yoğun olanlar rahat rahat okurlar.Bu sadece benim şahsi fikrim ne dersiniz arkadaşlar?Ya da başka bir önerisi olan var mı?

uğurluselin..................okudum
sevincmerden..............okudum
nesrin6868.................okudum

arkadaslar dualarinizi okudum rabbim tez zaman istediklerinizi sizlere ihsan etsin

Ben dualari bitirdim allah kabul etsin hepiniz hakkinizi helal edin rabbim kat kat karsiligini versin insallah benden yanada helal olsun

İlk sıradaki arkadaşım sevgilim06 senin için okudum Mevlam dualarını kabul etsin inş hayırlısıyla AMİN.

Sıradaki arkadaşları da gün içinde okuyup bitirebilirim ama hergün 1 kişiye okusak gün içinde o arkadaşa dua etsek listenin karşısına da okundu diye yazılsa hem karışıklık olmaz hemde işleri yoğun olanlar rahat rahat okurlar.Bu sadece benim şahsi fikrim ne dersiniz arkadaşlar?Ya da başka bir önerisi olan var mı?

aslında bende sen gıbı dusunuyorum canım karısıklık olmaz hem dedığın gıbı

X