Dertlere Derman 1.001 Fatiha Listesi

canım ben mavimenekşe içinde okudum fetihle birlikte bundan sonra nasıl devam etcez takip edicem :))) Rabbim kabul etsin

1-Sevgilim06
2-Perlonere
3-ecrin23
4-Capri
5-blk10
6-Cerol
7-nesrin6868
8-E_M_A
9-freeware
10-rainsun
11-nisanbu
12-medusa09
13-mrvb
14-azelya
15-özlem2423

Son düzenleme:
canım şimdi nisanbu söledi benide eklemişsiniz çok teşekkür ederim ikinizede hemen bgn eve gidince başlıyorum. Anladığım kadarıyla herkese 3 tane okuyacağız çok işim var sayfaları tek ek gezemedim ya akşam bakmaya çalışırım ama uzun deilse ve ayrıntı varsa bana yazar mısın?

evet canım herkez herkeze 3 tane okuyacak kızlar öyle ıstedı.dua kısa zaten canım hergun bır kısıye 3 tane okunacak.hosgeldın duamıza:))))

canım adetli iken okunurmu acaba

Sevgilim06
2-Perlonere
3-ecrin23
4-Capri
5-blk10
6-Cerol
7-nesrin6868
8-E_M_A
9-freeware
10-rainsun
11-nisanbu
12-medusa09
13-mrvb
14-azelya
15-özlem2423 arkadaşlarımıza okudum allahım gönüllerindeki muratlarını versin açılan ellerimizi boş çevirmesin yarabbim

nasıl olcak şimdi kızlar?
bugün şu kişiye okunacak diye belirtcek mi biri?
yoksa herkes hergün 3 tane okucak mı?

siz kimdesiniz peki çok ileriyse hızlanıyım biraz ben ???

canım ben hergun bır kısıye okuyorum.sen nasıl ıstersen benım cok vaktım olmadıgı ıcın vaktım olursa okuyabılıdıgım arkadasa kadar okuycam ben daha bır kısıye okudum canım

nasıl olcak şimdi kızlar?
bugün şu kişiye okunacak diye belirtcek mi biri?
yoksa herkes hergün 3 tane okucak mı?

canım onun takıbını sen yapacaksın yanı kımde kaldıgını not al ordan devam edersın.yanı hergun mutlaka 1 kısıye 3 adet okunacak.ıster vaktın varsa 3 kısı oku ıster hergun bır kısıye oku nasıl ıstersen.sonra ben lıste guncelleyecegım orada goreceksınız kım kıme okumus dıye

ilk sıradaki arkadaşa 3 adet okudum..

Allah kabul etsin. Allah razı olsun...

her iki şekilde de olur siz ne derseniz olur

Merhaba, ben de duaya katılmak istiyorum beni de ekler misiniz listeye... Ama şuan adtliyim cuma falan başlasam olur mu?

kızlar tamam anlaştık bundan sonra sadece kün feyekün duasını okuycaz hem duamız daha çabuk ilerlemiş olur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…