Dertlere Derman 1.001 Fatiha Listesi

hayırlı cumalar arkadaşlar,serap arkadaşımız için bnde okudum,allah kabul etsin inşallah...:26:

CUMANIZ MÜBAREK OLSUN KIZÇELEEERR:KK54:

serap_serap için okuyanlar

suzan6638
iremneva
serap_serap
burcu_81
nurgu66

allah kabul etsin dualarımızı rabbim hayırlı ewlatlar nasip etsin:KK49: inşallah ikizin olur:emir_bebek: :emir_bebek:

:KK1:
kız herkes ikiz diye dua ediyor doktor zaten çoğul gebelik olabilir diyor aile de ikizlerimiz üçüzlerimiz var. Ben kaldıramam ikizi tek olsun benim olsun.:KK9::KK49:

kız herkes ikiz diye dua ediyor doktor zaten çoğul gebelik olabilir diyor aile de ikizlerimiz üçüzlerimiz var. Ben kaldıramam ikizi tek olsun benim olsun.:KK9::KK49:

olur mu olur bir bakarsın ikiz yada üçüzlerin olur ay ne güzel..:))) benim ailemde de var torunlarda çıkmamıştı bende çıkacak diye seviniyordum ama amcamınoğluna vurdu piyango..:KK43:( neyse kısmet belli olmaz..allah hayırlısını versin

Kızlar hepimiz duanın gücüne çok inanıyoruz, bence şöyle bir şey yapsak çok güzel olur, burda bir liste oluşturalım ve hergün bu listedekiler için birer fatiha veya herhangi başka bir dua okuyalım ama kalpten yapalım bunu ne dersiniz?

Esilayagmur
buujuu
medusa554
aybirgen

Başkaları da varsa kendini eklesin lütfen, bu kişilere hergün tek tek dua edelim olur mu, başkalarına edilen dualar daha çabuk kabul olurmuş:) Bi de birbirimizi gelişmelerden haberdar edelim:)

Esilayagmur
buujuu
medusa554
aybirgen

Başkaları da varsa kendini eklesin lütfen, bu kişilere hergün tek tek dua edelim olur mu, başkalarına edilen dualar daha çabuk kabul olurmuş:) Bi de birbirimizi gelişmelerden haberdar edelim:)

Evt coo guzel dusunmussun canim. Dua eden yazsin mi ben dua ettim diye yoksa gizli mi kalsin. Bugun mu basliyoruz?

Evt coo guzel dusunmussun canim. Dua eden yazsin mi ben dua ettim diye yoksa gizli mi kalsin. Bugun mu basliyoruz?

Bence yazmaya gerek yok ama yazarsak da sayfamızı güncellemiş oluruz, en iyisi yazalım:) Allah kabul etsin ben hepimiz için birer fatiha okudum, Allah hepimizi hayırlı insanlarla karşılaştırsın, başka sıkıntılarımızı da gidersin, dünya ve ahiret mutluluğu nasip etsin.

suzziiii okudum teteeem allah kabul eylesin rabbim gönlüne göre versşn
bide dedim ki bi an önce emanet para verdikleri şahıs zenginlesin suzanımın parasını versin
o da kendi ewini alsın bı an önce dedim:KK53:

Kızlar bu dua olayı benim çok hoşuma gitti, Allah'ın izniyle dualarla her türlü zorluğun üstesinden gelebiliriz, şimdi bi işimin hallolduğunu öğrendim, dua eden olduysa Allah hepsinden razı olsun, onların da hayırlı dualarını kabul etsin.

olur mu olur bir bakarsın ikiz yada üçüzlerin olur ay ne güzel..:))) benim ailemde de var torunlarda çıkmamıştı bende çıkacak diye seviniyordum ama amcamınoğluna vurdu piyango..:KK43:( neyse kısmet belli olmaz..allah hayırlısını versin
bilmiyorum canım kafam zaten karışık bebiş işini inanın bugün hiç düşünemedim ta ki foruma girene kadar. 4-5 gün beni zorlu bir süreç bekliyor diyebilirim. belki batı unutur hatırlayıp stres yapmam...

tamam özel istek üzere bebeği teke indiriyoruuzz:emir_bebek:
rabbim duy sesimizi:KK53:
amin canım aminnnn eşimin yanında olursam çiftde olabilir sıkıntı yok ama uzakta olursam tek olsum :KK9: Hay Allah'ım affet sen beni ısmarlıyorum sanki. Sen hakkımızdan en hayırlı olanını bilirsn sana sığınmışım sana dayanmışım..:KK16:

birbirini belkide ömrü boyunca hç göremeyecek olan kişilerin birbirlerine bu kdr içten dua etmesi ne güzel:KK16:

Kızlar bu dua olayı benim çok hoşuma gitti, Allah'ın izniyle dualarla her türlü zorluğun üstesinden gelebiliriz, şimdi bi işimin hallolduğunu öğrendim, dua eden olduysa Allah hepsinden razı olsun, onların da hayırlı dualarını kabul etsin.

Cok cok sevindim canim...Rabbim guzel Mevlam herdaim hayirli islerini kolaylastirsin sana guzel bir sekilde sunsun insaAllah amin...

Esilayagmur
buujuu
medusa554
aybirgen

Rabbim bu listedeki ve isteyen herkese katilmak isteyen herkese gonlundeki muradini hayirli bir sekilde versin. Efendimiin yuzu suyu hurmetine, sevdigi kullar hurmetine insaAllah amin...

Esilayagmur
buujuu
medusa554
aybirgen

Rabbim isteyen herkese hayırlı eş nasip etsin iki cihanda yüzümüzü güldürsün inşallah amin

Son düzenleme:
Bir kadına kıyafetten çok hanımefendilik YAKIŞIR.
Bir erkeğe elinin sertliğinden çok gönlünün ''mertliği'' YAKIŞIR İNŞALLAH ALLAH HERKESE HAYIRLI EŞ NASİP EDER:123:

suzziiii okudum teteeem allah kabul eylesin rabbim gönlüne göre versşn
bide dedim ki bi an önce emanet para verdikleri şahıs zenginlesin suzanımın parasını versin
o da kendi ewini alsın bı an önce dedim:KK53:
inşallahhhhh canım en kısaaa zamandaaaa ,temı z kalplı arkdadısımmm benım ınsallah kabul olmustur duannnn muckkkk:KK54::KK54::KK54::KK54:

birbirini belkide ömrü boyunca hç göremeyecek olan kişilerin birbirlerine bu kdr içten dua etmesi ne güzel:KK16:

ınsalahhh cnm benımmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

X