Dertlere Derman 1.001 Fatiha Listesi

arkadaşlar bende seve seve size katılmak isterim nasıl belirleniyor gruplar yada dua bekleyen hangi arkadaşımız varsa nasıl yapıyorsanız kısaca bilgilendirirseniz çok sevinirim çok vaktim yok o yüzden topiği baştan sona okuyamadım da ama elimden birşey gelirse bende seve seve yaparım:KK16:

furkan suresi 74. ayet

rabbenâ heb lenâ min ezvâcinâ ve zurriyyâtinâ kurrete a’yun.

Rabbimiz , eşlerimizden, soylarımızdan, gözlerimizi aydınlatacak kişiler ihsân et bize .
amin
burada dua isteyen tüm bekarlara ihsan etsin rabbim.

bu ayeti okuyalım arkadaşlar

Esilayagmur
buujuu
medusa554
aybirgen

Başkaları da varsa kendini eklesin lütfen, bu kişilere hergün tek tek dua edelim olur mu, başkalarına edilen dualar daha çabuk kabul olurmuş:) Bi de birbirimizi gelişmelerden haberdar edelim:)

beni de ekleyin:KK43:

Esilayagmur
buujuu
medusa554
aybirgen
freeware

Dualarımızı eksik etmeyelim birbirimizden, iyi geceler herkese

furkan suresi 74. ayet

rabbenâ heb lenâ min ezvâcinâ ve zurriyyâtinâ kurrete a’yun.

Rabbimiz , eşlerimizden, soylarımızdan, gözlerimizi aydınlatacak kişiler ihsân et bize .
amin
burada dua isteyen tüm bekarlara ihsan etsin rabbim.

bu ayeti okuyalım arkadaşlar

Allah razı olsun, sizin de hayırlı dualarınız kabul olsun.

serap_serap için okuyanlar

suzan6638
iremneva
serap_serap
burcu_81
nurgu66
ell82
rüveyda12
hytdnze
ayse035
esmeralda---okumuştur yarın sabah haber verecektir..:)) iş yoğunluğundan dolayı

allah kabul etsin arkadaşlar

arkadaşlar bende seve seve size katılmak isterim nasıl belirleniyor gruplar yada dua bekleyen hangi arkadaşımız varsa nasıl yapıyorsanız kısaca bilgilendirirseniz çok sevinirim çok vaktim yok o yüzden topiği baştan sona okuyamadım da ama elimden birşey gelirse bende seve seve yaparım:KK16:

canım biz listeyi oluşturduk ve bitmek üzere 3-4 gün sonra yeni liste olacak o zaman seni de katarız katılmak istersen..
10 kişilik liste oluşturduk ve hergün kişi başı 1000 olmak üzere toplamda 10.000 besmele okunuyor ...böylelikle hergün bir kişiye 10.000 besmele çekiliyor

Allah razı olsun

Benden önce ve benden sonra gelen kardeşime 100 kelimeyi tevhid bıraktım Rabbim ulaştırsın insaallah

Acaba listeyi çoğaltsak kisi basına fatiha sayısı azalsa bı ilerleme kaydeder miyiz? Cok yavaş gidiyor demi?

canım biz listeyi oluşturduk ve bitmek üzere 3-4 gün sonra yeni liste olacak o zaman seni de katarız katılmak istersen..
10 kişilik liste oluşturduk ve hergün kişi başı 1000 olmak üzere toplamda 10.000 besmele okunuyor ...böylelikle hergün bir kişiye 10.000 besmele çekiliyor

:KK16: bir hafta sonra tatile çıkacağım yetişebilirsem birine bir faydam olabilirse ne mutlu

1-rukiye +
2-özge
3-bilge1991
4-eylul +
5-sevilay+
6-cigdem+
7-beyhan+
8-fatma +
9-Aysegul(tweety) +
10-umut27
11-aysenur +
12-aysegul +

okuyanlari isaretledim okumayanlar biraz acele etsek olur mu?

okumayanlar belki topiği bulamıyordur? msj attın mı canım?

X