Dertlere Derman 1.001 Fatiha Listesi

kızlar ben kendim için olan besmeleleri de okudum.
yarın yolda olacağım okuyamayabilirim. geceden okudum bilginize...

rabbim bir an önce versin bebişimi hayırlısıyla. bekletmesin bari burada onunla vakit geçiririm yoldaş olur bana yavrum..

iremneva için okuyanlar

serap_serap
ell82
suzan6638
ruveyda12
burcu_81
ayse035
iremneva
hytdnze

serap_serap için okuyanlar
suzan6638
iremneva
serap_serap

allah kabul etsin

birbirimizin hatta hiç tanımadıklarımızın duası bazen rabbim katında çok daha makbül olabiliyor gerçekten o yüzden değilmidir koca halife hz. ömer bile küçücük bir çocuga sen daha günahsızsın benim için de dua edebilirmisin demiş....
bende duaklarınızı bekliyorum arkadaşlar eşim için öğretmenlik bitirmesine rağmen atamalar çok az olduğu için lise kpssnden sınava girecek hakkımızda hayırlısını istedik hep rabbim dualarınızla nasip eder inşallah sınava 10 gün kaldı malum dualarınızı bekliyorum

remneva için okuyanlar

serap_serap
ell82
suzan6638
ruveyda12
burcu_81
ayse035
iremneva
hytdnze
esmeralda_2286
nurgul ?????

suzan6638
iremneva
serap_serap

allah kabul etsin

suzan6638
iremneva
serap_serap
burcu_81

allah kabul etsin dualarımızı

benide dualarınıza katarmısınız yüreginde ALLAH korkusu ve sevgisi olan beni çok sevecek hayırlı bir insan çıksın karşıma bunun için özel bir dua varmıdır, inşallah benimde sizlerinde hayırlı huzurlu bir evliligi olur kızlar.

Son düzenleme:
benide dualarınıza katarmısınız yüreginde ALLAH korkusu ve sevgisi olan beni çok sevecek hayırlı bir insan çıksın karşıma bunun için özel bir dua varmıdır, inşallah benimde sizlerinde hayırlı huzurlu bir evliligi olur kızlar.

Dua normal dua edelim... Rabbim sanada hayirlisini versin insaAllah amin.

CUMANIZ MÜBAREK OLSUN KIZÇELEEERR:KK54:

suzan6638
iremneva
serap_serap
burcu_81
nurgu66

allah kabul etsin dualarımızı rabbim hayırlı ewlatlar nasip etsin:KK49: inşallah ikizin olur:emir_bebek: :emir_bebek:

:KK1:

hanmlar yarınkı duam ın ıcerıgınde kpss dn hayırlı bır puan almak ve hayırlı bır bebege tez zamanda hamıle kalmak ıcın ınsallah sımdıden cok sagolunn Rabbım razı olsunn hepınızdenn:KK54:

X