Dertlere Derman 1.001 Fatiha Listesi

Şu anda duaya çok ihtiyacım var, birbirimize sıkıntılarımızdan kurtulabilmek için de dua edelim olur mu:KK43:

bende katılmak istiyorum duaya
bana detaylı anlatırmısınız nasıl dua ediyorsunuz.??

SUZAN arkadaşımız için bnde okudum,allah kabul etsin inşallah,allahım hakkında hayırlı olan neyse onu versin,kpss den iyi bir puan ve sağlıklı hayırlı bir evlat inşallah...:26:

suzan için okuyanların listesi(kpssden iyi not birde bebiş istiyor..:)))

nurgu66
suzan
ell82
burcu
ayse035

allah dualrımızı kabul etsin

bende katılmak istiyorum duaya
bana detaylı anlatırmısınız nasıl dua ediyorsunuz.??

3-4 gün sonra tekrar liste oluşturcaz canım bu bitmek üzere yeni listeye alalım seni
günlük herkes 1000 besmele çekiyor bir arkadaşımız için biz 10 kişiyiz ve 10.000 oluyor toplamda..
hergün kimdeyse sıra niyetini söylüyor bizde ona niyet 1000 besmelemizi okuyoruz canım

3-4 gün sonra tekrar liste oluşturcaz canım bu bitmek üzere yeni listeye alalım seni
günlük herkes 1000 besmele çekiyor bir arkadaşımız için biz 10 kişiyiz ve 10.000 oluyor toplamda..
hergün kimdeyse sıra niyetini söylüyor bizde ona niyet 1000 besmelemizi okuyoruz canım

tamam cnm yeni listede bende varım o zaman inş dualarımız kabul olur:)

Kızlar bugün ki besmeleleri okudum.. Mevlam kabul etsin. Hayırlı evlatlar ve işler versin rabbim...

nurgu66
suzan
ell82
burcu
ayse035
iremneva
ruveyda12
serap_serap

allah dualrımızı kabul etsin

kızlar benide katın dua listenize. n'apıcaz hangi duayı okuyacağız bilgilendirirseniz sevinirim

kızlar benide katın dua listenize. n'apıcaz hangi duayı okuyacağız bilgilendirirseniz sevinirim

freeware in yazdığı duayı okuyabilirsin ve içinden gelerek 'Allah'ım burdaki arkadaşlarıma ve bana hayırlı, huzurlu bir eş ve evlilik nasip et' gibi dualar edebilirsin.

furkan suresi 74. ayet

rabbenâ heb lenâ min ezvâcinâ ve zurriyyâtinâ kurrete a’yun.

Rabbimiz , eşlerimizden, soylarımızdan, gözlerimizi aydınlatacak kişiler ihsân et bize .
amin
burada dua isteyen tüm bekarlara ihsan etsin rabbim.

bu ayeti okuyalım arkadaşlar

allahın izniyle bende okudum bugünki besmeleyi
ALLAHın izniyle kpssden iyi bir not alırsın ve dünya güzeli bir evladın olur inşallah

nurgu66
suzan
ell82
burcu
ayse035
iremneva
ruveyda12
serap_serap
hytdnze

Bende katılmak isterim , beni de eklermisiniz katılabileceğim listeye.

X