Dertlere Derman 1.001 Fatiha Listesi

bnde okudum arkadaşlar,allah kabul etsin inşallah,atanmam için dua ederseniz çok sevinirim:26:allahım ona açılan ellerimizi boş çevirmesin inşallah...

kızlar bende bitirdim, Allah kabul etsin inşallah, elle allah gönlüne göre versin ...

Başlıktan da anlaşılacağı gibi, işsiz kalmış, işe ihtiyacı olanlar birbirimize dua edelim mi?

hanımlar ayse035 2 gündür topiğe uğramıyor okuyup okumadığı hakkında bilgim yok
kendi açtığı sayfasında yazdım sordum fakat cevap vermedi henüz eger yarın da cevap vermezse onu listeden çıkartıp onun okucaklarını da aramızda paylaşalım derim ben 1200 okurum sizler 1100 okursanız 10.000 tamamlarız nurgul ve ell82 için okunacakları ben okurum

bende okudum ALLAH ne muradın varsa versin
ell82 için okuyaların listesi

serap_serap
suzan6658
ell82
ruveyda12
burcu_81
iremneva
nurgu66[/QUOTE]
hytdnze

Son düzenleme:
Güzel insanlarsınız hepiniz Allah razı olsun hepinizden inşallah :107:Biri bana detaylı anlatabilir mi tam anlayamadım da :26: ve ben de fatiha okuma gönüllüsüyüm ve dua istiyorum sizden. Dua edin kardeşlerim Allah'ın izniyle sevgilimle evlenmek istiyorum. Onunla hayırlısıyla bir ömür geçirmek istiyorum. :KK16:

ben çok dua ettim ve dualrımın kabul olduğuna inanıyorum ilerde yanılmam inşallah Rabbim hepinizin gönlüne göre versin:KK71:

ell82 için okuyaların listesi

serap_serap
suzan6658
ell82
ruveyda12
burcu_81
iremneva
nurgu66[/QUOTE]
hytdnze
esmeralda_2286

Günaydın arkadaşlar

ayse035 topiğe uğramadı sadece ilk gün okudu ve onu listeden çıkartıyorum..nurgul ve ell82 için eksikleri bugün okuyorum ben ve sizden ricam bu liste bitene kadar herkesin 1100 okuması bende 1200 okucam ve 10.000 tamamlamış olucaz

bugün iremneva için okuyoruz arkadaşlar

bebişinin olmasını istiyor...:)) allah dualarımızı kabul etsin

ben 1100 tane okudum kızlar bilginize...Mevlam kabul etsin..
İrem amazonum benim inşallah enn kısa zamanda teyzesine bebiş müjdesini verirsin canım...

X