Dertlere Derman 1.001 Fatiha Listesi

ben 1100 okudum arkadaşlar bugün iremneva için ,allah kabul etsin inşallah,sağlıklı sıhhatli hayırlı evlatlar nasip etsin inşallah,ona ve bebek isteyen tüm arkadaşlarımıza...:26:

kızlar ben hafta içleri akşam bildirecem sizlere okuduğumu, gündüz okuyamıyorum işteyken ,

ben 1100 tane okudum kızlar bilginize...Mevlam kabul etsin..
İrem amazonum benim inşallah enn kısa zamanda teyzesine bebiş müjdesini verirsin canım...

doğum günün kutlu olsun bu arada cadalozzz.....

sağol canım benim allah hepimizin gönlüne göre versin biraz daha beklememiz gerekiyorsada bolca sabır diliyorum rabbimden ...

ben 1100 okudum arkadaşlar bugün iremneva için ,allah kabul etsin inşallah,sağlıklı sıhhatli hayırlı evlatlar nasip etsin inşallah,ona ve bebek isteyen tüm arkadaşlarımıza...:26:

amin canım sağolasın...

nurgul ve ell82 eksiklerini okudum mevlam kabul etsin...

akşamada iremnevanınkini okur bildiririm artık

Son düzenleme:

tamam tatlım okuruz
kızlar ben hafta içleri akşam bildirecem sizlere okuduğumu, gündüz okuyamıyorum işteyken ,

MUTLU YILLAR bu mutlu gününde dualarında kabul olması dileğiylee....
nurgul ve ell82 eksiklerini okudum mevlam kabul etsin...

akşamada iremnevanınkini okur bildiririm artık

sağol canım benim allah kabul etsin hakkını helal et

serap_serap
ell82
nurgu66

Nasılsınız umarım iyisinizdr.. Ya ben besmeleleri okudum fakat haber veremedim çünkü bilgisyrm bozuk ..lütfen kusuruma bakmayın

iremneva için okuyanlar

serap_serap
ell82
bendeokudum aysee 035 okumus cnm sen okuduklarını geı al burcucummm ıkı kere okunmus olu r herkesdeee 1000 okur eskısı gıbı tmmmm

Nasılsınız umarım iyisinizdr.. Ya ben besmeleleri okudum fakat haber veremedim çünkü bilgisyrm bozuk ..lütfen kusuruma bakmayın

burcu da senn besmelelerı dagıtmaya baslamıstıı tamdaaa

ırem cımm mutlu yıllar...............
yarın serap ark.ıcın okuyrum sımdıkkk

Beni de dualarınıza katar mısınız? Evleneceksem hayırlı, huzurlu, mutlu bir evliliğim olsun diye.
İnşaAllah hepinizin hayırlı, huzurlu, mutlu bir evliliği olur.

1-rukiye +
2-özge
3-bilge1991
4-eylul +
5-sevilay+
6-cigdem+
7-beyhan+
8-fatma +
9-Aysegul(tweety) +
10-umut27
11-aysenur +
12-aysegul +

okuyanlari isaretledim okumayanlar biraz acele etsek olur mu?

Son düzenleme:
ayse gelmiş kızlar ben onun yerine okumuştum neyse zararı olmaz allah kabul etsin 1000 okumaya geri dönüyoruz kızlar bugün 1100 olsun madem ireminde doğumgünüymüş..:)))

ben senin gelmeyeceğini düşünerek dağıtmıştım..:)) diğer topikde mesajda yazdım ama görmedin sanırım neyse fazla besmeleden zarar olmaz...sen yoksun diye 1100 dağıtmıştım tekrar 1000 dönebiliriz

serap cımm senın duanıda rabbım kabuletsın okudum ınsl...

bu ardaa lısteyı kım yaptıysa bnm dua ıstedgı bolumume
bebek+kpss de hayırlı bır puan ıcın dıye yazabılırmı hnmlarrr sımdıden sagolnnn

remneva için okuyanlar

serap_serap
ell82
suzan6638
ruveyda12
burcu_81
ayse035

serap_serap için okuyanlar
suzan6638

allah kabul etsin

kızlar hepinizden allah razı olsun rabbim hepimizin gönlüne göre versin inşallah , ben hem kendimin kini hemde serapcığımınkini okudum , rabbim hayırlı zamanda nur topu gibi evlatlar versin inşallah, hem aklen hem bedenen hem ruhen sağlıklı bebişlerin olur inşallah serabım

amin canım amin o kadar bunaldım ki rabbim bana bir an önce bir çıkış yolu göstersin...

iremneva için okuyanlar

serap_serap
ell82
suzan6638
ruveyda12
burcu_81
ayse035
iremneva

serap_serap için okuyanlar
suzan6638
iremneva

allah kabul etsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…