Dert icinden dert çıktı ama sonuçlar güzel galiba?

Evet hayatim yaptım hemde gecen ay yaptım
Tamam rahmin temizlenmiştir ne guzel. Şimdi testere dişli aslanpençesi çayı içersen inşallah hormonların da düzene girer. Aktardan alırken hatırlat iki senelik falan vermesin. Yeni mahsul olsun. Yoksa etkisi azaliyormus. Bir ay iç, sonra bir hormon testi yaptır bakalım ise yaramis mı?

Tamam hayatim bunu söylediğin iyi oldu 2 senelik verme dicem aktara. Ay cok rahatladim cok cok tesekkur ederim
Dunden beri rahatim aslinda iyi doktora denk geldim .hamile oldugumda ilk sana soylicem
Eşim de aşkım oyle ya da boyle bir yolla olacak çocuğumuz sana diyorum su aşılama yi yapalim diye dedi
O da burda birileri yazmisti bu sitede
Kadın siringayla esinin spermlerini vajinasina aktarmış
Ya uf sacmalama dedim utanmadan bu siteye giriyor birde
Bide bana diyor ki ne klupmus arkadas...
Kendiyle ilgilenmeyip burda takiliyorum bazen ama bilerek degil dalmış oluyorum

Hakkında hayırlısı olsun şirincim,kısa sürede hamile kalırsın inş :) kendi tombiş hallerimi görürsün hem :)

Ben de ne zaman elime telefonu alsam esim hemen "kkda misin?" Diye gülüyor :) ne yapalim, burda birşeyler paylaşmak iyi geliyor.

Hadi inşallah canım bakarsın birkaç aya alırım hamile haberini Allah en hayırlı zamanda versin. Hiç kafana takma. Elbet zamanını bekliyordur. Ben vallahi hiç anne olamayacağım galiba diye düşünüyordum hep. O kadar uzak geliyordu ki bana. Kendimi öyle hayal bile edemiyordum. Adetimin üzerinden on gün geçmişti. Zaten geç oluyor diye onemsemedim. Yine de bir test aldım okuldan eve gelirken. Yaptım ve silik de olsa iki çizgi çıktı. Benim tabi pcodan geç döllenme olmuş. Değer düşük çıkınca bir de dış gebelik olabilir dedi doktor. Belki yedi sekiz defa gün aşırı kan verdim HCG baktırmak için. Allah'a şükür sorunsuz bir gebelik geçirdim. Ama çok dis ağrısı çektim. Yirmilik dişin öldürdü beni ağrıdan. Sana tavsiyem hamile kalmadan önce dişlerini mutlaka bir doktora göster. Yapılması gereken birşey varsa yaptir.

Hakkında hayırlısı olsun şirincim,kısa sürede hamile kalırsın inş :) kendi tombiş hallerimi görürsün hem :)
Canım benimm cok tesekkur ederim
Bende bunu düşündüm biliyor musun ama sanirim seruven kisa surcek kesin dogurunca zapzayif kalırım yine

Canım benimm cok tesekkur ederim
Bende bunu düşündüm biliyor musun ama sanirim seruven kisa surcek kesin dogurunca zapzayif kalırım yine
Ya doğurduktan sonra bi daha o zayıf hallerine dönemeyen çok var,belki onlardan olursun :))) ararsın bugünlerini,ben eşimle ilk tanıştıgımda bana çok zayıfsın demişti 46 kgydum,yatmadan çnce salçalı makarna yiyordum hahaha,şimdi biraz abartıım 50 oluyorum,49a inince rahatlıyorum,bi zamanlar kilo almaya çalışırken şuan okbliler gibi kiloya takığım

Ayyy cok heyecanlı kizzzz hep öyle olur ya zaten ummadigin anda guzel haber alırsın :)

Artık takmicam kafama ya arada bi aklima geliyor ama :) geç döllenme olmuşsa eğer demek bendede oyle olabilir desene hmmm :)))

Bu arada 20 lik dişimi yeni cektirdim dislerimi de temizlettim ama diger 3 tanesi çıkmamış
Simdi hayat ya kesin hamile kaldığımda dislerin çıkası gelir. Gidip rontgen mi cektirsem acaba gomulu mu? Ama ağrım da yok ki ay cok iyi oldu söylemen bunu harikasinn canim

Hahahahahahahhaahah bunu da bana esim soyledi bi tanıdıkları cok zayifmis simdi ise cok sisko

Düşündüm de oyle oldugunu insanoglu dengesiz ya bide zayiflamaya calisiyormusum sonra hahahahahah dedigin gibi
Ama 49 kilo cok degil ki kuzum boyun kac?
Bende 45 kiloyum

1.58 boyum var,minicik bi kadınım
Bi de kilolar ilk hamilelikten sonra garip yağlanan belime gidiyorlardı pınar altug gibi kütük gibi dümdüz oluyorum,49 iyi 50 kötü,öyle yani

Olabilir. Pcoda geç yumurtlayinca geç döllenme olabiliyor.

Zaten şu an agrimayan o dişler gebeyken bebeğin bütün kalsiyumu çekmesiyle bir ağrımaya başlıyor. Bir de kanda iltihap olması da bebek için zararlı. Kutu kutu antibiyotik bitirdim doğurana kadar. Eğer çürük falan değilse birşey olmaz da yine de bir röntgen çektir derim. Sonra cektiremezsin. Benim gibi ağlayarak doğumu bekleme

1.58 boyum var,minicik bi kadınım
Bi de kilolar ilk hamilelikten sonra garip yağlanan belime gidiyorlardı pınar altug gibi kütük gibi dümdüz oluyorum,49 iyi 50 kötü,öyle yani
bende kilo alinca belim genişler bacaklar hala zayif kalir ayniyiz. :) 3 'ün 5 in lafi olmaz derler ama demek ki oluyormuş

Öncelikle canım benim çok sevindim. Bak sana söylediğim gibi,sende enfeksiyon falan yok. Tüpleri tıkayacak olan enfeksiyon seni acıdan bağırtacak,ateşten bayıltacak,tuvaletten kusmaktan çıkamayacak vaziyete sokan enfeksiyondur,diğer doktorun başından attığını da onaylamış olduk,en azından önlem için antibiyotik kullandın her ihtimale karşı. Ama bir bilgi vermek istiyorum sana. :) Ben 1.64 boy, 41 kiloyum yani bayağı zayıfım,benim yumurtalıklarımda da polikistik over görünümü var. Ama bende pko yok :) yani şöyle açıklayayım polikistik over sadece görüntüyle açıklanan birşey değil bunun için 4-5 önemli belirti var mesela 1. Hormon 2.adet düzensizliği 3.göbek tarafında yağlanma-kilo problemi 4. Kıllanma
Eğer sende görüntüsü varsa sende sendrom değil görüntüsü var bu da yumurtan çok demek,yani iyi birşey. Ama hormonlarında bozukluk varsa bunu düzeltmen gerekiyor ve dediği gibi ideal kilondan yukarıya çıkmaman gerekiyor. Mesela benim yumurtalıklarım pko görüntüsünde ama ne tüylenme ne kilo ne de düzensizlik problemim var. Benimki sadece görüntü de öyle çıkıyor o da çok yumurtam olduğu için,doktor stres yapmadığım sürece ilk "denediğim"de gebe kalabileceğimi sağlıklı olduğumu söyledi hatta bugün 11.gün 18 mm yumurtam oluşmuş,yani yumurtam büyüyor çatlıyor umarım seninki de öyledir yumurtan çatlıyordur sağlıklısındır. :)

inşallah allah gönlünüze göre verir ben de bebek istiyorum ve ilk defa bu pazartesi doktora gideceğim. biraz korku biraz heyecan ve stres var. muayene nasıl geçiyor? bu konuda alırım bi dal :)

Aynen bahsettiğim şey yumurta takibi,çatlatma vs e..valla bende uygulasam iyi olacak doğum kilolari da eklenince iyice şiştim ve adetlerim çok geç olmaya başladi.

inşallah allah gönlünüze göre verir ben de bebek istiyorum ve ilk defa bu pazartesi doktora gideceğim. biraz korku biraz heyecan ve stres var. muayene nasıl geçiyor? bu konuda alırım bi dal :)
Canim stres olmazsan guzel geciyor ben derin derin nefes aldim
Seni masaya yatiriyor yani koltuga bacaklarini dikiyorsun ustune bir örtü örtüyor yani seyine bakmiyor bi alet sokuyor ama acımıyor onu da saga sola donduruyor rahim agzina bakmis oluyor hi acımıyor . Sonra eline eldiven takmis oluyo tabi elle muayne ediyor elini sokunca karnina bastiriyor bi yandan oda herhalde kist var mi aci var mi kitle varmi gibi bir kontrol. Bide boyle c seklinde plastik bise takti hiç acimadi o da ondada enfeksiyon varmi diye bakti o nasi bise anlamadim 5 dakika sürdü ama sonra pembe pembe lekelenmem kanamam oldu o kadar zor değil

Doktorun ismi nedir ?

Valla uygula canim benim tam nugday ekmegi 2 ya da 3 dilim yazmis ondan ye sende onceden diyetisyende bana ondan vermisti ama sebze de doyurmuyor ki canım napcam bende bilmiyorum et te hergun gitmiyor. Simdi ne yalan soleyim lahmacun yedim ya uf zayıflarsan sanırım adetler duzenli olur
Aynen bahsettiğim şey yumurta takibi,çatlatma vs e..valla bende uygulasam iyi olacak doğum kilolari da eklenince iyice şiştim ve adetlerim çok geç olmaya başladi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…