Dert icinden dert çıktı ama sonuçlar güzel galiba?

Ben 37-38 kiloyla hamile kalan sınıf arkadaşımı biliyorum,boyu 1.55 yok yani düşün.
Bu kayınvalidelerin oğlu kusursuz sanki mübarek bi yandan iyi olmuş sende bir sorun çıkmaması kayınvalidene de en iyi cevap olmuştur
Hadsiz,varil gibi totoyla yarım dünya gezeceğine kendisi de kilo versin bi an önce :)
Çöp gibiyiz valla çöp gibiyiz ama bir çok insandan daha sağlıklıyız,yağ kolestirol tansiyon derdimiz yok diyet yapıcaz diye kendimizi sıkmıyoruz
Kayınvalidene tee burdan sinirlendim canım biraz hafif versiyonu bende var :)
İnşallah troidle tsh değerlerinde düzelir de bi an önce bebeğine kavuşursun kendini sıkma stres yapma bu doktor hanımın dediklerini uygularsınız eşinle birlikte hem eşine hem sana güzel bi tedavi olur bakarsın aşılama olmadan bebeğin sana gelir,yeter ki sen stres yapma kendini dinleme güzel güzel aldığın elbiseleri giy kendini motive et,belki 2-3 ay sonra gebe kalıp o bikinin içine sığamicaksın :)

Kendinin oğlu evlendi göbek yaptı herkes kocama kilo almışsın dedi ama ona neden kilo aldin diyen yok. Erkek ya hani.

Evet valla cok sukur seker tansiyon yag kolestrol obezite gibi sorunlarımız yok kilo demek sorun demek
Zaten ben evi tasiycam 10 gun sonra canim benim yeni evim icin cok heyecanliyim hemde tam carsiya yakin gezcem elimin altinda marketim kuruyemiscim manavim hersey olcak cevremde o civarda kuaforum de orda hep kafami dagitcam
Doktor hanim bize haftanin 5 gunu yuruyus verdi
Yuruyuse cikcam kopegimle
Aslinda bana fırsat oldu bu tasinma isi isabetli oldu

Giycem gezcem tozcam hicbise takmicam bundan sonra stres sıkıntı yapmak yok ohhh sefam.olsun sekerimmm

Insallah aşılama ya da gerek kalmaz dedigin gibi belkide ondan evel olur oooh :)

Kendinin oğlu evlendi göbek yaptı herkes kocama kilo almışsın dedi ama ona neden kilo aldin diyen yok. Erkek ya hani.

Evet valla cok sukur seker tansiyon yag kolestrol obezite gibi sorunlarımız yok kilo demek sorun demek
Zaten ben evi tasiycam 10 gun sonra canim benim yeni evim icin cok heyecanliyim hemde tam carsiya yakin gezcem elimin altinda marketim kuruyemiscim manavim hersey olcak cevremde o civarda kuaforum de orda hep kafami dagitcam
Doktor hanim bize haftanin 5 gunu yuruyus verdi
Yuruyuse cikcam kopegimle
Aslinda bana fırsat oldu bu tasinma isi isabetli oldu

Giycem gezcem tozcam hicbise takmicam bundan sonra stres sıkıntı yapmak yok ohhh sefam.olsun sekerimmm

Insallah aşılama ya da gerek kalmaz dedigin gibi belkide ondan evel olur oooh :)
Hadiii inşallah bakalım canım,genelde kadınlarda evlenince kendini salıyor ya hani,kocan yatsın kalksın şükretsin paspal gezmiyosun kendine giyimine kuşamına bakıyosun,bir daha nerde bulacak böyle hatun,böyle gelin otursun pturduğu yerde kayınvaliden.
Obez olmaktan daha iyidir zayıf olmak,hem hamilelikte zaten bayağı bir kilo alacağız.
Sen nerede ikamet ediyordun canım?
En iyisi yürü dinlen gez toz kafana takma aende bir sorun yok içini öyle rahatlat,düşün ki bir sürü insan var senelerce olmuyor yani.
Henüz kafana takmak için çok erken. Keyfine bak.
Rabbim kimseye aratmasın herkese bir an önce hayırlı evlatlar nasip etsin inşallah.

1.si pcos hemen hemen bütün kadınlarda var.
Banada kardeşimede aynı şeyi sölediler.
Ben 3kere hamile kaldım hemde kısa sürelerde.
Kardeşim önce aşılama oldu.sonra 2 tüp bebek.şimdi doğurcak.her anına şahit oldum.ne rahim filminde ne aşılamada ne yumurta toplama ne transferde hiç bir sıkıntı yaşamadı.sadece hormon iğnesi aldığı için sinirli gergindi.

1.si pcos hemen hemen bütün kadınlarda var.
Banada kardeşimede aynı şeyi sölediler.
Ben 3kere hamile kaldım hemde kısa sürelerde.
Kardeşim önce aşılama oldu.sonra 2 tüp bebek.şimdi doğurcak.her anına şahit oldum.ne rahim filminde ne aşılamada ne yumurta toplama ne transferde hiç bir sıkıntı yaşamadı.sadece hormon iğnesi aldığı için sinirli gergindi.
Icime soguk sular serptin arkadasim tesekkurler
Insallah gerek kalmaz kalirsamda zor degilmis ogrenmis oldum ohhhh gidiyimde kahve yapayin
Ben aşılama acır diye düşünüyordum:KK43:

X