Çatlaklar Dermaroller sayesinde çatlaklardan kurtulan var mı ?

Çatlaklar; nedenleri ve çözümleri
selam kızlar,ben bu ugulama paketini bir güzellik merkezinden satın aldım 1 hafta sonra başlayacağız.
deoğumdan sonra karnım değilde popomda çokçatlak oluştu onun için yaptracam bakalım
gelişmeleri yazarım bende

Ben de yorumları okuyup gg'den sipariş verdim, 1,5 mm aldım ve ayda 1 kez yüzüme uyguluyordum. Bir de kolojen arttırıcı bitkisel yağlardan yapılmış occo diye bi krem aldım ama 4. kullaınmdan sonra iğne şeritlerinden biri yerinden çıktı, o şerit çıkınca diğerleri de sallanmaya başladı. Artık kullanamyorum, yüzümde hafif bi değişim olduğu söyleniyor, ama krem sayesinde mi yoksa dermaroller sayesinde mi emin değilim. Bence çukurlarda bi düzelme yok ama yüzüm daha canlı ve dinç günüyor.

mrb aradaşlar ben gülcan siteye yeni kayıt oldum aslında olma gereği duydum.ben dermarollerı çatlaklarımda kullanmaya başladım.ilk uygulamamı geçen hafta yapmıştım.2ci uygulamamıda dün yaptım.inanın bunları size söylemek için kayıt oldum.gerçekten ilk uygulamamdan sonra kızarıklar geçince bukadar olumlu sonuç alcağımı düşünemezdim.haftada 1 yapcam ve yaptıkçada size yazcam sonuçlarını.2senedir kafaya takmış durumdaydım çatlaklarıma.hiç bir zamn hem bukadar silik hem de bukadar hızlı yol katetmemiştim.aynı zamanda her akşam 20dakika sıkılaşma hareketleri yapıyorum kendi kendime ve dermaroller uygulamasından hemen sonra at kestanesi yağı sürüorum.kesinlikle tavsiye ediorum.inşallah hepinizde aynı etkiyi yaratır benim çatlklarım 7senelik bu arada ve sedef rengi.

arkadaşlar, bende 14 ay önce doğum yaptım ve karnım baya kötü.. dermaroller getirttim bahsettiğiniz siteden ama 7 kere falan anca uygulayabildim, evde çok zor oluyo yapmam, istanbulda bunu uygulayan bi merkez var mı bildiğiniz.. önerirseniz başlamak istiyorum.. ben bi yerle görüştüm ama fiyat karşılaştırması yapmak istiyorum gidedenler varsa sonuçlarını yazabilirler mi?

Canim aldigin dermarollerin buyuklugu ne kadar?
Iyi bir nemlendirici ile evdede kullanabilirsin, ben evde dus yaptikdan sonra bacaklarima yapiyorum.
Ergenlikten kalma izlerim belirgin bir sekilde azaldi. Eskiden oksadigimda bacaklarimi hissedebiliyodum, simdi oyle bir durum yok cok sukur.
Kullandigim igne 0,5 mm daha buyugunu alip tamamen yok edicem insallah.
Bankakartim gelsinde once insallah..

Ya bütün konularda deneyince sonuçları sizle paylaşıcam diye bir sürü mesaj ama bi de denedim şöyle böyle oldu diyen çok az...

Bence deneyin, hic birsey kayip etmezsiniz, hatta bence belirgin bir sekilde faydasinida gorursunuz.
Benim ergenlikten kalma kalcalarimdaki catlaklari azaltti, eskiden dokundugumda hissederdim, simdi daha purussuz.
Goruntu olarakta duzeldi, haftaya daha buyuk igneli dermaroller siparis edecegim, tamamen yok olmasi icin..

Böyle yorumlar bekliyoruz :)

bende dermarollerın etkili olacağına inanıyorum.. yalnız diğer bi başlıkta takip ettiğim kadarıyla kolajen desteğiyle yapılırsa çok daha etkili oluyomuş... benim rollerım 1,5 mmlikti.. bi yerle görüştüm bakırköyde 4 seansta bir aleti değiştiriyoruz dedi.. sahteleri de var ucuza ama tavsiye etmiyorum dedi dr.. sürekli aynısını kullanılınca etki etmiyomuş.. dermahill diye bi marka nette var, onların tüpleri varmış, vitamin ve kolajen içeren onunla uygulama sonrası masajla yediriyolarmış sanırım.. seansı 150 tl, dermarollerın ücreti ise 200 tl dedi.. dört seansta bir yenilemek gerekiyomuş.. toplam 10 seas yapmamız gerekir size dedi...

ben evde denedim yapmaya çalıştım, madecassol sürerek 7 kere falan yaptım ama benim karnım baya kötü, birisinin bi uzmanın yapması daha faydalı olur diye tahmin ediyorum..

bu konuyla ilgili yorumları okumaya başladım ama sayfa sayısının çokluğu nedeniyle çok ilerleyemedim biraz başından biraz sonundan okudum bazı yorumlar bazı soracaklarım var sizlere
şimdi yaklaşık 1.5 ay önce dermatoloğa gittim verdiği özel eczane leke giderici karışımı kullanıorum bu tip uygulamalara hazırlık olarak yani 16 aralıkta tekrar randevum var tesadüf te gideceğim hastane bu yöntemi getirmiş sanırım cildimdeki lekeler için bu yöntemi uygulayacak acaba yüzü için yapanlar memnun kaldımı (güneş lekeleri kahvrengi lekeler)

ayrıca çatlaklarım var ergenlik döneminden hani gittiğim yer özel bi hastane ekstra bir ücret alacaksa pahalıya kaçabilir evde uygulamak istiorum bana alacağım güvenilir kaliteli bir site önerebilirmisiniz

evet arkadaşlar ben de uygulamamı 2.defa yaptım.yaptıktan sonra at kestanesi yağı uyguluorum ben fakat madecassol kullanmayı düşünüorum bundan sonra.ben kalçamdaki çatlaklarda uyguluorum gerçekten memnunum.eğer alcak olan arkadaşlar varsa 2.5mm almasını tavsiye ederim çünkü benimki 2.00mm .yaptıkça uygulamalarımı tekrar yazarım.herkese kolay gelsin.umarım herkes istediği sonucu alır.

sanırım artık 2.5mm olanları satılmıyor bunların ne oldu yasaklandı mı acaba? en fazla 2mm var sitelerde. bilgisi olan var mı?

hanımlar merhaba, yaklaşık 2 ay önce büyük bir cesaretle kalçamdaki çatlaklar için 1,5 mm saç için 0,5 mm ZGS marka dermaroller aldım. kalçamdaki çatlaklar ergenlikten kalma. çok enteresan bir şekilde hamileyken hiç çatlak oluşmadı. ergenlikte nasıl olduğunu anlamıyorum. neyse kalçama 3. seansımı bu hafta sonu yaptım. ardından çinko kremi sürüyorum. şimdilik görünürde bir şey yok. acaba başka bir krem falanmı kullansam tavsiyesi olan varmı. kendinizde değişiklikleri kaçıncı seanstan sonra gördünüz

bu arada saçım için 2 haftada bir kullanıyorum ardındanda bioxcin serum sürüyorum biraz etki etti gibi . deneymeye devam edicem.
farklı önerileri olan varsa paylaşalım arkadaşlar.

bioxin eşim de kullandı bi müddet durdurdu dökülmeyi ama sonra devam..

aynı benim gibi hamilelikte tek bir çizgi oluşmadı ama ergenlikten kalma bende de oldu biraz(sen devam et sonuçları yazmayıda ihmal etme lütfen.gerçekten işe yararsa bende alayım

Kızlar kalça ve bacaklarımdaki çatlaklar için 2 mm lik dermaroller aldım ilk denememi yaptım ama canım çok acıdı o yüzden çok bastıramadım bir dahaki uygulamadan önce anestol ile cildimi uyuşturucam. Etki mekanizması mantıklı geliyor ama açıkçası ben bundan da çok umutlu değilim sadece içimde kalmasın diye deniyorum.

bende bacak ve kalça için kullancam ama bi türlü cesaret edemedim bu kalçaya uygulayan 3 arkadaş geri dönerseniz gerçkten çok mutlu olurum

[video]http://www.uzmantv.com/dermaroller-isleminin-cilt-icin-faydalari-nelerdir[/video]

Belki cesaret edemeyenlere cesaret verir :)

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…