Çatlaklar Dermaroller sayesinde çatlaklardan kurtulan var mı ?

Çatlaklar; nedenleri ve çözümleri
ben dermarolleri kalçamda 4kez uyguladım.sonra madecassol krem sürdüm.tamamen yok olması mümkün olmasada o bembeyaz belirginlikleri silikleşti.ama çok dikkatli bakarsanız belli oluyor.ama inanın eskisi gibi gözüme batmıyor.dermarollerı paslanmaz diye aldım ama paslandığı için aartk uygulamıorum.bol bol nemlendiriyorum vaselin vücut losyonu kullanıorum.her banyodan sonra madecassol sürüyorum.artk kullanmayı bıraktım dermarolerı çünkü eskisi gibi kötü gözükmüo:):)paslanmış dermarollerı saakın kullanmayın arkadaşlar teninizi geçicide olsa karartıyor.İnşallah yardımcı olabilmişimdir.herkese kolay gelsin umarım istediğiniz sonuçları alırsınız.

yorumun için teşekkürler kullananlar büyük bi yardımcı oluyo bize :)

ya arkadaşlar yardımcı olun kararsız kaldım dermaroller mi alayım yoksa jenovi kremimi kafayı yiyecem çatlaklar yüzünden

arkadaşlar bana kalırsa krem yada serum gibi şeyler cilde sadece yüzeysel etki yapıyor ama çatlaklar deri altında malesef.dermaroller bile tek başına bi işe yaramazken kremler bence hiç işe yaramaz.dermaroller da kullanırken ben iyice kanatıodum cildimi çok acıodu ama başka türlüde yapsam hafif hafif kendimi kandırırdım.oyüzden bence dermarooler kullandıktan sonra hemen cildizinize iyi gelcek kremler yada serumlar kullanınki okadar acı çekmeniz bi işe yarasın.dermaroller kullancak arkadaşlarda iğneler cildin altına girmeyip teninizi kanatmadığı sürece bence olumlu bir sonuçla karşılaşmaları zor gelir diye düşünüyorum.diz kapağımın kenarındada kullandım ben ama kalçamda daha etkili sonuç verdi.inşallah herkes emeklerinin karşılığını alır da bian önce bu sıkıntılardan kurtulurz.herkese iyi akşamlar

herkese sevgiler kızlar

uzun zamandır yokum , yukarıdaki mesajı yazdıktan 4 gün sonra babamı kaybettim ben

öyle zor zamanlar yaşadımki , çok zor oldu eski hayatıma devam etmek..bazen arkadaşlar özel mesajlar attılar neden yoksun diye başsağlığı dileyen herkese teşekkürler ..

Sevdiklerinizin , babanızın , annenizin kıymetini bilin ne olur

sonra insan öyle çok üzülüyorki pişmanlıklarla dolu uykusuz geceler geçiriyorsunuz ..benim babam aniden gitti , hiçbir hastalığı olmayan , sapasağlam sporunu sebzesini eksik etmeyen gencecik babam..ölüm öyle gerçekki ben kendi ölümümü aklıma getirirdim yada diğer yakınlarımın , ama babamı asla..

uzun zamandır dermaroller kullanmıyorum , ama özel mesaj atanlara hitaben benim kullandığım süre boyunca şuan çatlaklarım daha az görülüyor..dermarolleri ben yüzüme de kullanmıştım lekelerde ve minik kırışıklıklarda da işe yarıyor

eğer yeniden başlarsam roller a ki başlasam biliyorum çatlaklar daha da azalacak ozaman yeniden gelişmeleri yazarım

acnelyse ve medicasolü de kullanamadım

ama bu içlü bende baya bi işe yaradı kızlar kullanmak isteyenlere klavuz olsun diye sizlere yeniden yazdım

herkese sevgiler

basınız sagolsun cok uzuldum gercekten allah gerıde kalanlarınıza sızlere omur versın.allahım kımseyı sevdıklerınden ayırmasın

dermaroller en uygun fiyatla nereden alınabilir arkadaşlar?çatlak için 2 mm mi olması gerekiyor birde alırken dikkat edilecek püf noktası varmı yoksa hepsi aynı etkiyi gösteriyormu?çok eski çatlak izlerinde etkisi varmı?yardımcı olursanız sevinirim.

senin çatlakların nasıldı ve sonuçta nasıl oldu? hangi krem veya serumları kullandın?

slm arkadaşlar ben de şu aralar bu dermaroller igneli rololara takmış drumdayım yüze uygulamada sıkıntı oluyormu.benim yüzümde çok az güneş lekeleri var önceden kalan sivilce gözenekleri az ama genede açık durumda.ve hızlı kilo alıp vermekten azda olda yüzümdde sarkma oldugunu düşünüyourm tüm bunlara faydası varmıdır. bi destek lütfen.
yoksa birde şu face roller in titreşimli aleti var o daha mı iyidir.
hangisi cilti prırıl pırıl ve pürüzsü yapar.şimdiden tşler
:2:

senin çatlakların nasıldı ve sonuçta nasıl oldu? hangi krem veya serumları kullandın?

benim çatlaklarım sedef rengiydi.çok belirgindi ama şuan belirgin deil. çok dikkatli bakarsan belli oluyor.ben dermarollerdan önce lierac serum kahve limon kakao yağı birsürü yağ kullandım.ama hiç bir işe yaramadı.dermarollerı çok bastırarak kullandım kanadı bayağa hatta bulsam 2.5mm alırdım ama bulamadım.dermarollerdan sonrada ilk zamanlar at kestanesi yağı sonraki uygulamalrımda medicassol kullandım.4 kez uyguladım sürekli uygulasam belki çok daha iyi olurdu ama paslandı benim dermarooller.söyliyceklerim bukadar arkadaşlar.kolay gelsin hepinize( bu arada dermarollrı ben çok bastırarak kullandım bişe omladı bende. bazı arkadaşlar kırılabilir iğneleri ve cildinizde kalabilir demiş yinde dikkatli olmanızı tavsiye ederim)

kızlar benmde çok çatlağım var ve artık pislokojmi bozmaya başladı küçük yaştan beri sporla ilgilendiğim halde çatlaklarm oluştu ,bir sürü şey denedim ama fayda etmedi son ümidim dermaroller.bunu nerden satın alabilirim internetten pek alışveriş yapmadığım için bilmiyorum yardımcı olursanız çok sevinirim

hiç uğraşma canım kesin bir tedavisi yok çatlakların bosuna paranı harcama bence..

hiç uğraşma canım kesin bir tedavisi yok çatlakların bosuna paranı harcama bence..

%100 bi tedavisi yok ama dermarollerin etkili oldugu hem bilimsel bi olay hem de burda kullanan pek çok arkadaş faydasını ciddi derecede gördü sayfa 9497 arasında olması lazım galiba konuyu incelerseniz başka sayfalardada vardı, denemekte zarar yok fayda var yani.

kızlar gg mi ebayden mi alınır ebaay için plastk gibi denilmiş,gg içinde 3 katı fiyatına denmiş,ben şimdi hangisini dikkate almalıyım.ben antalyda oturuyorum eczaelerde bulabilir miyim acaba,hem ebaydende daha önce alışveriş hiç yapmadım.özelden msjda atamıyorum kiseye yardım edin lüttfeeeennnn yaza kadar biraz silikleşseler çok mutlu olucam

benim kullandıgım ebaydandı iğneleri hariç plastikti ama genel olarak gördüklerim o sekildeydi (nette) fiyatıda buradakilerin üçte biri kadar alabiliyorsan ebaydan al

bugün kargodan aldım... 125 lira titanyum 540 iğneli olan... piyasadakilere göre gayet şık ve kaliteli bir duruşu vardı:) aldım birkere:) bayağı bir araştırdım... acaba derma roler ı neyle kullanmalıyım diye... bepanthen e vitamini tarzı birşeylerle kullanmaya karar verdim sonunda.... aslında BENEV in serumu var ama 235 lira civarında süper birserum... para biriktirmem lazım... :) yüzüme mezoterapi yapmaya başlıyorum bugün.. inşallah benimde yüzüme etki eder ve insanlar" aaaaaaa yaşını hiç göstermiyosuuuunnn" derler birgün mekanizmasına inanıyorum ben... sonuçta cilde uyarı veriyor.. gerisini clt yapıyor zaten....... haydi sevgiyle kalın:)

hayırlı olsun canım sanuçlarını merakla bekliyoruz dermarollerı ne için kullanacaksın sen? 540 alman çok iyi olmuş nerden aldın markası ne?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…