Çatlaklar Dermaroller sayesinde çatlaklardan kurtulan var mı ?

Çatlaklar; nedenleri ve çözümleri
bende almak istiyorum kızlar ama sahteleride varmış bu ürünün sizler nerden aldınz ? medikal bi cihaz kullanm klavuzu falan var değilmi içinde prospektüs gibi şeler

Ben dün yüzüm için 0,5 mm çatlaklar için de 1,5 mm aldım. dün ilk defa kullandım, sonrasında bio oil kullandım. bugün çatlak için kullandığım yerler yanıyor. yüzümde bisey yok.

kızlar tavsiye sabıllı olun biraz almayanlara söylüyorum 1 ay daha beklyin ben yazim sonuçları boşuna almayın çatlak değilmi herkezin sorunu birbirimize yardımcı olalım olmadı başka bi yöntemi siz deneriniz adil değil mi söylediğim bu arda sonuç almadığım yöntemler
medisıl acnelse ben yaptım bişecik olmadı çektiğim acı cabası
kantoron yağı biraz sıklaştrdı
rejene sonuç 0
renuee sıklaştrdı belli bir sonuç yok
salyangoz kremi 3 cinsinden sonuç kocaman bir 0
Ayrıca zoruma giden para vs değil zaman emek sabah akşam sürüom düzenli yani
dermorolleride gg dan aldım

bebeky cnm fiyatı ne kadar senin nerende çatlak var nereye uyguladın bende almak istiyorum bacak içlerimde diz kapaklarımın arkalarında çok var en çok onları kafama takıyorum zaten etek şort giyemiyorum

2. kez yüzüme uyguladım. bacaklarımdaki çatlaklara iyi gelip gelmediğini anlamak için simetrik olarak aynı çatlağa sahip olan yerin soluna yaptım sağa yapmadım. bakalım karşılaştıracağım.

bebeky cnm fiyatı ne kadar senin nerende çatlak var nereye uyguladın bende almak istiyorum bacak içlerimde diz kapaklarımın arkalarında çok var en çok onları kafama takıyorum zaten etek şort giyemiyorum

63 e 2 tane aldım ama 56 şuan tanesi aynı aletin titanyumlu dikkat edilmesi gereken çin malı değilde abd malı olması gerektiğini okudum taklit olamaması için canım netten araştrdım 2 mm benimki ama olumlu bişe yok 3mm al alacaksanda ben bulamadım doktr yapmalıymış satmıolarmış ama burda kullandğını söyleyen arkdaşlar var onlara sormak lazım 2mm pekte işe yarıcak gibi görünmüo bende acaba diorum düzelme var diyen arkadaşlar ilk yapıldığında etrafı kızarıo daha belirgin oluo çatlaklar 2 gün sona geçio eski haline dönüo olumlu diyen arkadaşlar göz yanılmasınamı düşüo lierac kullanmaya başladım ben bide doktr cilt doktrm demişti sıklaştrır daha bişe olduğu yok zamanla tabi 1 kaç ay geçsin ben bekleyin derim keşke işe yarasa bangır bangır bağrırım burda bilirim bu derdi benimde aynen bacak arkası bel, üst bacakta var 1.70 boyunda 52 kiloyum sporda yapıorum serttimde ama çatlak bozuo işte valla söylicem ben hele fark olsun bi gelişme çok para heba ettim yazık günah burda sadece işe yararsa yazalım başkaları bari paraları çöpe atmasın diorum eski çatlağı olan varsa beni beklesin almadan öptüm bütün çatlakzede arkadaşların tamamını bu illetten kurtulmak dileğiyle

mrh arkadaslar dermrlleri 4 kez faln uyguladım biraz düzelme var sanki ama koyulasmıs gibi görünüyor catlakların oldugu yerler ben karın yanlar ve göğüste kullanıyorum sizde böyle birsorun varmı acaba :44:

aa sen çok uyguna almışsın hemde 2 tane ben tanesi 95 gördüm nette 115 bile var çok pahalı geldi bende onu uygularken lierac veya bonei krem kullanmak istiyorum 3mm çok gibi sanki yara yapmıyalım iz falan olur sonra masallah manken gibiymişsin zayıfmışsında..devam bırakma ben kahve limonada basladım bu aksam 2.kez yaptım canım acıyana kadar kesede yaptım üstüne duşumu aldıktan sonra soğuk su tuttum bi süre benim aslında sıkılaşmaya ihtiyacım var sanki sıkılasınca görünümde hafifliycek gibi sıkılaştırıcıda istiyorum almak ama kocama söylemeye çekiniyorum adam kalpten gidicek vallah çok masraflıyım ama napıyım hepsi ihtiyaç ama bi yandanda paralar boşa gimesin çok üzülürüm vallah

Ben 1 tanesini 29 tl ye aldım netten. Araştırınca insan buluyor valla. Bilmediğim garantisi olmayan şeylere çok para veremem.

Ben 1 tanesini 29 tl ye aldım netten. Araştırınca insan buluyor valla. Bilmediğim garantisi olmayan şeylere çok para veremem.

aaa ne kadar ucuza almışsın bende az önce nette baktım en ucuz gördüğüm 95tl idi abd den ithal %100 orjinal titanyumlu 1.5mm 540 igneli diyodu iyi gibi geldi ama daha ucuzunu almak istiyorum özelden yazarmısın hangi siteden aldığını

kızlar ben araştrdm 29 a olanlar falan hep çin malı kaş yapayım derken göz çıkarmayın hastalık falan kaparsınız aids bile bulaşır bunlardan aman dikkat ! bende daha araştırıorum ama kaliteli bişe alıcam doktora danışmak lazım

ay bi türlü msj yazamadm kızlar ben çok araştırdım 29 a falan olanlar kaçak yollu çin maları aman dikkat edin kaş yapayım derken göz çıkarmayın aids bile bulaşır bunlardan. bende alıcam ama daha emn deilim doktora danışmak lazım akşama bi güzellk salonundan randevu aldım sizlerlede paylaşırım

ay bi türlü msj yazamadm kızlar ben çok araştırdım 29 a falan olanlar kaçak yollu çin maları aman dikkat edin kaş yapayım derken göz çıkarmayın aids bile bulaşır bunlardan. bende alıcam ama daha emn deilim doktora danışmak lazım akşama bi güzellk salonundan randevu aldım sizlerlede paylaşırım

kızlar uzun zamandır dermaroller yapanlar buraya sonuçları yazabilirler mi? ben birkaç aydır uyguluyorum fark oldugunu görüyorum 1 senedir falan kullananlar memnunlar mı acaba? devam edelim mi biz yeni başlayanlar da?

evet kızlar yaa uzun zamandır kullananlar hiçmi faydası olmadı dermarollerin sitesinde 8.haftada inanılmaz bişekilde silikleştiği geçdiğini gösteriyo

mrh arkadaslar ben 4 kez falan uyguladım 4 ay falan oldu sanırım alalı 1,5mm 5 gün önce yaptım bu sefer sanki siliklestiler yani beyaz beyaz parlamıyorlar uzun süre kullanımda kesinlikle işe yarayacaktır ama bende hafif kararma var gibi beyaz tenliyim aldıgınız ürünün kalitesine dikkat edin benimki cok kaliteli degil ondanda olmus olabilirmi bilmiyorum

canlar ben gg den aldım ama açıklamsında ab malı diodu sonra baktım aynı resim biri 56 biri 30 falan dedim ne alaka iade imkanınız var benim aldığım satıcı önce almış dolar yükselmiş zaten ürünü gördüm resmdekinin aynısı yani kontrol edip imzalıosunuz teslim alıosunuz kırılabilir vs. gelirken imzayı atınca tam ve sağlam olduğuna dair imza attığınız için bi hak iddaa edemiosunuz 56, 50, 100 hatta 300 e bile grdm ben herkez bütcesine göre alsın 1400 maaş alıorum kızlar memurum abartı bi para veremem çünkü kimse demioki % 100 geçicek ha verseler düşünürüm yani ben bide lireac a başladım 86 ona verdim bide 3 haftalık yani bitince tekrar alıcam 6 ay devam edicem Allah izin verirse bende bi gelişme yok maalesef çok eski belki bu yüzden devam ama biraz kahve leke oluo sona geçio iz falan kalmıo ben bunun iğnelri körelince 3 mm likten alcam

Özelden yazamıyorum, henüz 100 mesaj yazmadığım için olmuyormuş. gg benzeri bir site yazmak uygun mu? Birde çin malı falan diyenler olmuş. Dünyadaki ünlü markaların çoğu iş gücü ucuz olduğu için ürünlerini çinde yaptırıyor. Malzemenin kalitesini kontrol ediyorlar. Aldığım dermarollerlar çelik iğneli. Ben çin malına karşı değilim. Ayrıca bende doktorum.

ya ben de denemeyi cok istiorum dermarolleri..bi arkadasim cataklari icin kullandi bayaa memnun kaldim demisti ama kac mm kullaniodu bilmiorum :/
bilen varsa catlaklar icin kac mm kullanilmali soleyebilir mi??

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…