Çatlaklar Dermaroller sayesinde çatlaklardan kurtulan var mı ?

Çatlaklar; nedenleri ve çözümleri
çatlaklar için 1,5 söyleniyor alısveriş sitelerinde bende 1,5 mm lik kullanıyorum canım ama 2 veya daha büyükte olur daha ii olur sanırım

hmm acaba mm arttikca daha genis yuzeylere mi etki edio ki?
o zmn 2 mm catlaklar icin ii olur die dusunuorum..daha yuksegi de var miymis?

alışveriş sitelerinde 2mmlik hiç görmedim en son 1,5mm kadar var sitelerde nerde bulucaz ki 2mm

Son düzenleme:
ben 1.5 mm lik kullanıyorum çok sık ve düzenli yapamadım ama sanki biraz silikleştiler gibi geldi bana. eskisi kadar gözüme çok batmıyo en azından:79:

arkadaşlar bende uygulamak istiyorum ama acaba 1 güzellik merkezinde doktor uygulamasıyla yapılsa daha mı iyi olur ? bildiğiniz ya da giderek uygulayanlar varsa lüften beni bilgilendirebilir misin ? özel mesajda atabilirsiniz... 1de herkes 2. uygulamayı yazmış hiç en az 5-6 kere yapıpta faydasını gören yok mu ????

Ben yaklaşık 3 aydır pek de düzenli olmadan yapıyorum. Toplamda 10 kere falan yapmışımdır. Yeni doğum yaptım. Karnım eciş bücüş olmuştu ve bolca yırtıklarım vardı. İlk 1 ay düzenli bio oille derma roller uyguladım. Sonra cildim çok buruşuk olduğu için derma roller ve sıkılaştırıcı jel kullandım. Her derma roller uygulamasından sonra evigen ampül sürdüm. Bir de aktara karaüzüm çekirdeği tozu çektirdim. Her akşam yoğurtla birlikte 1 tatlı kaşığı bu tozdan yedim. Evigen-karaüzüm kullanmaya başladıktan sonra cildim daha güzelleşti. Çatlaklarım daraldı. Hatta bazı bölgelerde az görünür oldu. Bu uygulamaya devam edeceğim. Sıkılaştırıcı krem bitince yine bio oile döneceğim. Bakalım ne olacak.

en az 3 ay olsun die bekliyorum sonuçlarım için yok bende bir gelişme yok lieracla kullanıyorum bide bişe yok hiç birrr gelişme uzun süredir bişe sürmüodum valla daha iyiydi onca şey yaptım en iyi gelen kırmızı kantoron yağıydı benimkiler eski çok eski kızlar ortaokulda son sınıfta basket takımındaydım olduğu günü bile hatırlıorum çatlakların beyaz ve çok eski kimsenin moralini bozmak istemiorum ama lütfen almayanlar diğer arkadaşların sonucunuda beklesin gelişme olsun bende yazıcam devam edeicem çünkü zaten para verdim aldım çok üzgünüm olumsuz mesajları sevmiorum çünkü bide yapan arkadaşlar batticon sürüorum kullanmadan önce nolcak dedim bi kez yapmadım duştan sona zaten temizim dedim ama kaşıntıdan öldüm o gece uyuyamadım yaaaa sona bekleyip düzelince kızarıklık vs. bi değişiklik farketmeyince kuduruorum boşuna vakit harcıorum para harcıorum die, bide arkadaş göz altı morluğuna iyi gelio die okudum celallendim almıştım 0.5 mm de bende mi sorun var anlamadım ki yok abi yaa bişe olduğu yokkk

Dermaroller benim en büyük umudum. O da işe yaramazsa başka bişey yaramaz herhalde. En mantıklısı bu.
Ama her başarının ardında sabır vardır. Sabırla yapalım kızlar.
Ben işe yarayacağına inanıyorum.

Canım, sen nereden aldın derma roller'ini. Ve fiyatı ne kadardı?

Ben de almayı düşünüyorum ama gittigidiyor'daki fiyatlar gerçekten tuzlu. ebay'da ise ucuz ama kargoyla ne kadar tutar onu bilmiyorum. Şöyle eczanede 20-30 liraya satılsa gidip alacağım da... İnternetten bin türlü zahmet ve araştırmayla getirip hüsrana uğramak istemiyorum.

Bana sormadınız ama ben sanal pazardan 29 tl ye aldım. 4 kez uyguladım.Yüzüm parladı ama sanki bacağımda değişiklik yok gibi.

arkadaşlar merhaba,

bende gg dan derma roller aldım ve bir ayda bir olmak olmak üzere çatlaklarım için 2 defa kullandım ve henüz bi etkisini göremedim ((

bende almak istiyorum daha 24 yaşındayım kalçam sırf çatlak kendimden nefret ettim resmen..inşallah işimize yarar.

arkadaslar aldıgı dermarollerın kalitesinden memnun kalan varsa nerden aldığını soyleyebilirmi acaba?...iğnesi kırılan varmıs...en iyisi titanyum uclu olanmı?...kullananlar yardım ederse sevinirim...

arkadaşlar merhaba,

bende gg dan derma roller aldım ve bir ayda bir olmak olmak üzere çatlaklarım için 2 defa kullandım ve henüz bi etkisini göremedim ((

Ayda 1 çok az canım. Bir de kaç mm kullanıyorsun? En az 1,5 mm kullanmanı öneririm. Bir de 3 haftada 1 yaparsan 2 ayda belki değişir.

arkadaslar aldıgı dermarollerın kalitesinden memnun kalan varsa nerden aldığını soyleyebilirmi acaba?...iğnesi kırılan varmıs...en iyisi titanyum uclu olanmı?...kullananlar yardım ederse sevinirim...

Ben yurtdışından aldım. ZGTS titanyum kullanıyorum. Oldukça kaliteli. Tavsiye ederim.

Ben 7-8 kez uygulamışımdır. Çok memnunum. Doğum sonrası karnımdaki sarkma da azalırsa çatlaklarım %50 azalmış gibi görünüyor. Bu arada karaüzüm çekirdeği tozu içiyordum. Kolajen desteği olsun diye. Şimdi kolajen hapı aldım. Onunla beraber bakalım ne olacak.
Uygulama sonrası da evigen ampül sürüyorum. O da işe yarıyor. Tavsiye ederim. Eczanelerde satılıyor ama çok önce aldığım için fiyatını bilmiyorum.

Bende hem yuzumdeki izler hemde bacagimdaki catlaklar icin 0,5 mm lik dermaroller kullaniyorum.
Yuzumdeki izlerin azaldigini fark ettim. Bacaklarimdada kullandigim gunden sonraki gun catlaklarin gozle gorulur hafifliyor.
Ama bacagimda catlaklarin gecmesi icin daha buyuk uclu igneli roller almam gerekiyor sanirim.
Sonucta catlaklar cildin altindaki izler oluyor, bunun icinde daha buyuk ayarli dermaroller sart.

Evet bacak için 0,5 çok hafif kalır. Bir satıcının ilanında görmüştüm. Çatlaklar dermis tabakasında oluyor.
Dermis tabakasına da 2mm'de ulaşılıyor. Yani daha azı suya resim çizmek oluyor. Bence sen en az 1,5mm kullanmalısın.

Evet, gecici olsada 0,5 mm bile fayda ediyorda daha buyuk igneler daha cok aci demek.
Insallah yakin zamanda 1,5 mmlik dermarollerde alip mutlaka deneyecegim.
Yuzumdeki izlerde gozle gorulur sekilde azaldi.
Valla asrin icadi bu olsa gerek.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…