Çatlaklar Dermaroller sayesinde çatlaklardan kurtulan var mı ?

Çatlaklar; nedenleri ve çözümleri
canım 1,5 mm 2,5 mm e göre daha kısa dermis tabakasına inmiyo yani üstten bi yenileme sağlıyo madecassolü sür hayatım btnce doktora yazdr tek başına roller bişi yapmıcaktr mutlaka destekle

2.5 mm lik le kaç seans yaptın ? çatlakların kayboldumu yoksa inceldilermi ?

kolajen tozuda olur herhalde tatlım sen nerden aldın ?

canım benm yeniler kayboldu eskiler inceldi epey ama daha yokolmadı

ben iherb comdan almıştım kolajen tozunu. meyve suyuna karıştırıp içiyorsun normalde ama ben devam ettirmedim. aslında denemek lazım :S olur mu emin değilim ama yağ ve vitamin desteği ile olabilir sanki

boşalttım canım klasörü. bu arada kolajen gelmeyebilir sanırım çünkü yeni gümrük yasası çıktı :KK43:

kısaca bunu kullandım ve çatlak falan kalmadı diyen yok aramızda öylemi :KK43: keşke kurtulsak çok merak ediyorum hatırlarmısınız bilmem nadya süleman diye 8siz doğuran bir hanım vardı geçen bikini fotolarını gördüm nette dolaşırken o kurtulmuş ama nasıl kurtuluyorlarda biz kurtuamıyoruz off

merhaba arkadaşlar ben yeni üye oldum ve çok uzun olduğu için hepsini olmasa da ara ara okudum yazdıklarınızı. ergenlikten kalma çatlaklarım var basenlerde. sorum şu, %30 luk tca kullanıyorum yaklaşık 3 ayıdır ve daha az önce internette dolaşırken mikro rollerden yeni haberim oldu ve yardım istiyorum sizden. tca ile birlikte bu aleti kullansam olurmu ? olursa nasıl kullanmam gerek tca dan önce veya sonra mı yapmam lazım? kaç mm lik alayım ve nereden alayım? bana acilen yardımcı olurmusunuz lütfeeennn

saatlerdir yazılanları okuyorumm bayaa bilgilendim açıkçası ve spariş vermeye karar verdim. tca yı uygulamadan 3 gün önce falan dermoroller yapsam diyorum bi zararı olmaz herhalde. zaten tca nın yaraları bereleri iyileşmiş oluyor. ikisini de kullanmak istiyorum çünkü. dermoroller dan sonra ise herkes çinko kremi sürmek gerek demiş ama benim aklıma salyangoz kremi geldi. salyangoz kremi de hücre yenilayici bir krem . ne dersiniz daha fazla etkisi olurmu acaba?

canım evet o kremde etkili bio oil kullananlar oldu bende haftada bir sürüyorum benmkilerin çoğu gtti yırtık olanlarda inceldi hadi bakalım şimdi kolajen alıcam hayrlı olsun tatlım

teşekkürler tortilla, az önce gg dan 2.00mm sipariş verdim. uygulamayı tca dan 5 gün önce yapacam 5 gün boyunca salyangoz kremi sonra tca uygulayacağım. sonra 2 hafta bekleyip tekrar dermaroller şeklinde devam etmeyi düşünüyorum. ağustosta tatile gidecem ve o zaman kadar geçmesi için elimden geleni yapacam.

arkadaşlar ya şimdi dermarollerım elime geçti 2,00mm lik yeşil olandan. yalnız iğneleri bana çok kısa geldi. o iğneler çok yüzeysel bir batma yapar gibi geliyor. bildiğim kadarıyla dermis tabakasına inmesi gerek çatlakları iyileştirebilmesi için ama bana o kadar da derine inmez gibi göründü. oyuncak gibi

Ben de 10 gün önce dermarollera başkadım. Titanyum olanlardan aldım. Anneme uygulattım. Başkası daha iyi bastırıyor. İnsan kendine kıyamıyor. Uygulama sonrası bio oil sürdüm. Şimdi benek benek 25 kuruş büyüklüğünde beyaz lekeler oluştu. Bu iyi bişey mi yoksa kötü mü anlamadım. Cildim yenileniyordur diye düşünüyorum. Bugün 2. seansı yapacağız. Gelişmeleri yazarım.

Canım senin masörün türkiyeye gelme ihtimali varmı :))) bende yaptırmak isterim, yada bu işi türkiyede yapan kim vardır acaba, benimde kollarımda var çatlak inanki herşeyden daha kötü :KK43::KK43::KK43::KK43: istediğimi giyemiyorum, askılı giyemiyorum :95:

tatlım benm 4 ay falan oldu işte baya baya faydasnı gördüm şimdide kolajen süryorum ardından o daha çok etki etti burda bi arkadaş önermişti

X