Çatlaklar Dermaroller sayesinde çatlaklardan kurtulan var mı ?

Çatlaklar; nedenleri ve çözümleri
ben epey faydasını gördüm tatlım 1 seneye tamamlıcam yarı yarıya azaldı :)) ama ben sadece dermarollerla kalmıyorum madecassol sürüyorummasaj yapıyorum ama çok memnunum zaten bu alette geçirmezse başka bişe geçrmez memnun kalmayn arkadaşlar 2,5 mm le devam edin 1,5 mm bana yetersz geldi 2,5 mm le sonuç almaya başladım :)

ben kalçalarımda 1.5 mm lik kullanıyorum ama yaptıktan sonra sadece kızarıklık oluyo bende, acaba eksik mi yapıyorum kanatmak mı lazım ??

ya kızlar abartmayın. 2.5 luk sadece doktor kontrolunde yapılır. 1.5 catlaklar için cok ideal. zaten derma rollerin sitesinde 1.0 ve 1.5 catlaklar için deniliyor.Bu arada en kalitelisini ben 35 e aldım bir satıcıdan sahibinden. com da...acın bakın.1.5 mm catlaklarım için cok işe yaradı. hemde emla fln uygulamıyorum canım biraz yanıyor ama oyle katlanılmayacak birsey degil.emla karaciger için iyi degilmiş zaten. gerekte yok .

Son düzenleme:
bana gelen ozel messajlara cvp veremedigim için yazıyorum

ben kalcama catlak için. boynumdaki lekeye leke izi için gunes lekesi ... bir de goz altı morluklarıma derma roller kullanıyorum. kantaron yagıda kırmızı renkte oacak ne akdar kırmızı o kadar iyi... cunku ise yaran içindeki kırmızı rengi veren pigment zaten...

canım ben 1,5 mm le sonuç alamadm çok fazla kesnlkle 2 21,5 mm diyorum yapıyorum ve sonuç aldım yani hakkaten yabancı forumlardada öle

Arkadaşlar merhaba,, bu konuyu ve bahsedilen aleti ilk defa duyuyorum,, bi arkadaşım vasıtasıyla,, gerçektende ilgimi çekti,, bnmde yüzümde iğneli epilasyondan kalma delikler var ve gözenekli bir cildim var üstüne üstlük çatlakla dolu bir bacağım :)) yani olmayan şey yok !! bu dediğiniz aleti nerelerde bulabirim ve kullanımı hangi kremle birlikte nekadar süre aralıklı olmalı? şimdiden teşekkrüler...

canım sen 1,5 mm likle başlayablrsn hem izlerine hemde çatlaklarına ilk aşamada baya iyi gelir :) ben eczaneden aldım tatlım istanbulda internette satılıo her yerde var heralde artık :)

cnm bide bişi daha sorucam,, ben eczaneden aldım diyelimki bunu? ilk önce yüzümdeki gözenekller için kullanmak istiyorum özellkle alnım ve yanaklarım gözenek dolu :KK43:( delik delik gibi,, bu aletle yüzümde gezdirip sonra cilt sıkılaştırıcı kremmi sürmeliyim arkasından? madecassol sürsemde olurmu?

Son düzenleme:
ben de bugün derma roller uygulamamın birinci seansını yaptım.cayır cayır yanıyom:))) 2.0 mm aldım ben çatlaklar için...uygulamadan sonra belli bir süre bekliyo musunuz kıyafet giyinmek için, yoksa benim gibi kremledikten sonra kıyafetleri hemen çektiniz mi üzerinize:) ... acaba kremi iyice emene kadar öle beklemeli miydi? ne biliyim...ya da streç film le kapatsak daha mı iyi olur?uygulama sonrası ne yapıyorsunuz?bi de sonraki uygulama için ne kadar ara veriyim sizce...yabancı sitelerde 1,5 mm ve üstü için 1 ay ara vermeli yazmışlar ben de öle düşünüyorum ama sonuç alanlar nasıl yaptı merak ettim?

ben de bugün derma roller uygulamamın birinci seansını yaptım.cayır cayır yanıyom:))) 2.0 mm aldım ben çatlaklar için...uygulamadan sonra belli bir süre bekliyo musunuz kıyafet giyinmek için, yoksa benim gibi kremledikten sonra kıyafetleri hemen çektiniz mi üzerinize:) ... acaba kremi iyice emene kadar öle beklemeli miydi? ne biliyim...ya da streç film le kapatsak daha mı iyi olur?uygulama sonrası ne yapıyorsunuz?bi de sonraki uygulama için ne kadar ara veriyim sizce...yabancı sitelerde 1,5 mm ve üstü için 1 ay ara vermeli yazmışlar ben de öle düşünüyorum ama sonuç alanlar nasıl yaptı merak ettim?

cnm mrb,, nasıl uygulama yaptın? arkasından hangi kremi sürdün?

saman tatlım aynen öle yap o kremlerden sür madecassolde olur hangisini istiyosan :)

medinella canım hadi hayırlı olsun bakalım :KK70: bende çok sabredemiorum giyiyorum ama emmesini beklesen daha mantıklı ben 3 hafta bekliorum tatlım arada 1 ayda olduu oluo ama sonuç gayet ii bekledkçe bi arkadaşn yokolduunu görmüş bende süreyi uzun tutmaya çalıştım bakalım :)

peki bn yüzümdeki açık gözenekler için istiorum,, özellkle yanaklarım için :KK43: açık gözenekler için madecasssol olmaz herhalde ne sürmeliyimki ? bi fikri olan varmı?

kozmetik bi ürün olmayan,, sıkılaştırıcı ve su bazlı bildiğiniz krem varmı peki? daha 20 li yaşlardayım çok kozmetik ürünlere dadanmak istemiorum..

cnm mrb,, nasıl uygulama yaptın? arkasından hangi kremi sürdün?

cnm ben çatlaklar için bitkisel kozmetik marketten bir krem aldım, onu deniyorum, forumlarda adına rastlamadım bu kremin, deniyorum bakalım, iyi gelirse bir kutu daha alcam, gelmezse madecassolla devam etmeyi düşünüyorum. Cilt gözenekleri için bir fikrim yok...bir dermatoloğa sor istersen...

saman tatlım aynen öle yap o kremlerden sür madecassolde olur hangisini istiyosan :)

medinella canım hadi hayırlı olsun bakalım :KK70: bende çok sabredemiorum giyiyorum ama emmesini beklesen daha mantıklı ben 3 hafta bekliorum tatlım arada 1 ayda olduu oluo ama sonuç gayet ii bekledkçe bi arkadaşn yokolduunu görmüş bende süreyi uzun tutmaya çalıştım bakalım :)

saol tatlım...1 ay ara vermeyi düşünüyom ben de...bakalım umarım işe yarar...

canım sen 1,5 mm likle başlayablrsn hem izlerine hemde çatlaklarına ilk aşamada baya iyi gelir :) ben eczaneden aldım tatlım istanbulda internette satılıo her yerde var heralde artık :)

ya tortillla bisey sorucam sen 2 mm lik ile catlaklarına mı uyguladın? kanatmıyor mu? 1.5 bile hafif bazı noktaları kantıyor... sen ne için 2.5 mm kullanıyorsun?

X