Çatlaklar Dermaroller sayesinde çatlaklardan kurtulan var mı ?

Çatlaklar; nedenleri ve çözümleri
merhaba herkese
çatlaklarıma cozum ararken buradan dermaroller hakkında bilgi edinip aldım 1.5mm olanlarından 4. seanstayım henuz cok degişiklik yok ama goguslerimdekilerde belirgin bir azalma var. annemin bütün yara bere için kullandıgı bir yağ var. kantoron yağı .yaraları inanılmaz bir hızla iyileştiriyo ben yaptıktan hemen sonra degil ama daha sonraki gunlerde surekli onu suruyorum herke 3 hafta demiş ama ben 4 gunde bir yapabiliyorum bu sayede . yaralar ne kadar erken iyileşirse o kadar çabuk biter çatlaklar.umarım işinze yarar

herkese kolay gelsinnn:KK1:

bende sürdükten sonra kantoron yagı kullanıyorum kırmızı kantaron 1,5 mm lik 4 defa anca yapmısımdır düzenli kullanılsa etkisi kesinlikle olacagına inanıyorum 10 günde bir bile yapılabilir bence 1,5 lik çünkü 3 günde kızarıklık falan kalmıyor :KK71:

valla hepsi orijinal mi bilemiyorum ama güvenmek lazım. annem ciceğini toplayıp kendisi yapmıştı:) kaç renk çeşidi var bilmiyorum ama bendeki de kırmızı :)

ben şmdlk kolajen maske kullandm cnm sonraki seanstada onu kullanablrm brz pahalı maske ama etkisi süper bakalım bide onu deneyelm tümden silinsin istiorum bayram ilan etcem :KK70:

tatlım kolajen tozunu bende almak istedm ama artık Türkiyeye yasaklanmış :S:S alamıcaz :KK43: bi bu ekskti :S gümrükte takılıomuş hep

kızlar merhaba.benimde basen ve göbek bölgemde hızlı kilo verip almaya bağlı fazlaca çatlak izi var.şimdi bu derma roller dan bende sipariş verdim 1.5 mm olanında.100 küsur sayfa olmuş okumak cidden zor.birisi bana neler yapmam gerektiğiniz özetleyebilirmi ? kaç haftada bir derma roller uygılıcam,uyguladıkdan kaç gün sonra merhem veya krem (neler) sürebilirim vs vs :KK43: ?

valla hepsi orijinal mi bilemiyorum ama güvenmek lazım. annem ciceğini toplayıp kendisi yapmıştı:) kaç renk çeşidi var bilmiyorum ama bendeki de kırmızı :)

kantron otunun belli bir mevsimi var o mevsimde toplanıyor zeytin yağının içine konuluyor saf zeytin yağı tabiki güneşte bekletiliyor kayınvaldem yapıyor benim midemde yara vardı ona bile ii geldi

dermaroller kullanıp sonuç alamayanlar özellikle almayanlar üstüne hangi kremi yada yağı kullandınız yada tekmi yaptınız baya etkili deniliyor yoksa canımızı durduk yere yakmayalım yahu

6 aydır dermaroller a ara verdim. ve kullanmıyorum ama tekrar başlıcam. son tavsiyeleriniz neler? çatlak için kullanıyordum. yüzdeki lekeler içinde aynı şekilde önerilere açığım. herkes ne kullandığını yazabilir mi ?

arkadaşlar ben dermarolleri 4 kez uyguladım çatlaklarım için .benimki 3mm lik. uygularken kanıyor. nerdeyse açılan her delikten kan çıkıyor. bastırarak yapıyorum ama ben derine inerse ancak bu çatlaklar geçer diye düşünüyorum . çünkü bende 2mm likte var ama o kadar kısa ki ben onun işe yarayacağını zannetmiyorum. uygulamadan sonra kanları silince zaten kızarıklık şeklinde izler kalıyor. nokta nokta izlerde tam 3. günde tamamen yok oluyor. 4 defa uyguladım ama öyle bariz düzelme yok çatlaklarımda. devam edecem ama. sonuçta çatlakları geçirmek adına mantığa en uyan bu gibi. haa bu arada emla kullanıyorum. emla kullanmadan batırmak bir yana dokunduramıyorum bile. ayrıca her ne kadar geçireceğini düşünerek yapsakta yaptığımız şey çok sadistçe. ama naaaapaalım bir ümit.

peki hangi kremleri kullandınız arkadaşlar bende alıp almama ar<asında kaldım benim derim çok kalın doktorum öyle demişti :KK70: işe yaradı mı sizlerde ? ben felaket durumdayım

bende yeni gördüm bu aleti kızlar tavsiye edermsnz nerden alayım titanyumların iyi olduğunu okudum ama canım kıymetlidir kararsızım lütfen yardım :)

kızlar ben uygulayınca çatlaklarım beyaz kalıyo çatlağımın etrafı kırmızı oluyo nsıl anlamadım bende acaba yanlışmı yapıyorum? sizde durumlar nasıl oluyo

kullanAn arkadaşlar nerdesiniz????* ben kalçamda kullanıyorum psikolojik mi bilemiyorum ama sanki biraz silikleştiler ama emin değilim

bende yeni gördüm bu aleti kızlar tavsiye edermsnz nerden alayım titanyumların iyi olduğunu okudum ama canım kıymetlidir kararsızım lütfen yardım :)

benimkide titanyumlu 1.5 luk keşke 2.5 luk alsaymışım ince cizgileri etkiledi ama derinler duruyor malesef titanyumlu lar daha az can acıtıyormuş öyle söylediler yan ama diğerleri daha uzuzn ömürlüymüş kullandıkça uçları sivriliğini yitirirmiş titanyumlu için 6 aylık kullanımı demişti jilet gibi düşünmelisin demişti bana :KK43:

kızlar ben uygulayınca çatlaklarım beyaz kalıyo çatlağımın etrafı kırmızı oluyo nsıl anlamadım bende acaba yanlışmı yapıyorum? sizde durumlar nasıl oluyo
Aynen canım söylediğin gibi birde eklemek istiyorum 2 mm yüzeysel bi işe yaramıor arkadaşlar 2,5 -3 mm nerden buldunuz hekim yapmalıymış ya bişe anlamadım ben hem neden yapma aralığı 3 hafta ,yapıosun ertesi gün bişe kalmıo kızarıyor sadece iğnede batmıo az batıo gibi bende mi bi sorun var yahu 2 kez yaptım ama bişe olmadı ümidim kırıldı benim, yapıcam sonuçta para verdim ne kaybederim de ben yazmak istedim çünkü ,olmlu şeyler yazılınca hemen atlıyorum alıyorum ne ürünler aldım off offf ,kızlar iğne boyundandr belki de boşuna almayın derim 2 mm falan amaç bilgilendirmek ve lütfen olumlu sonuç alanlar yanında ne kullanıyor ben bide lierac ampul kullandım bişe olmadı yaa :KK43: kurtullalım artık yaaaaaaa

Aynen canım söylediğin gibi birde eklemek istiyorum 2 mm yüzeysel bi işe yaramıor arkadaşlar 2,5 -3 mm nerden buldunuz hekim yapmalıymış ya bişe anlamadım ben hem neden yapma aralığı 3 hafta ,yapıosun ertesi gün bişe kalmıo kızarıyor sadece iğnede batmıo az batıo gibi bende mi bi sorun var yahu 2 kez yaptım ama bişe olmadı ümidim kırıldı benim, yapıcam sonuçta para verdim ne kaybederim de ben yazmak istedim çünkü ,olmlu şeyler yazılınca hemen atlıyorum alıyorum ne ürünler aldım off offf ,kızlar iğne boyundandr belki de boşuna almayın derim 2 mm falan amaç bilgilendirmek ve lütfen olumlu sonuç alanlar yanında ne kullanıyor ben bide lierac ampul kullandım bişe olmadı yaa :KK43: kurtullalım artık yaaaaaaa

ben hafta sonu biraz inat ettim epey bi bastırdım 1,5 mm lik benimki ara küçük küçük kanadı 2 güne geçti oda, özellikle çatlaklarımın üzerine üzeirne yaptım hafif bi kızarma oldu ama o da hemen geçti. ben aklıma geldikçe yapıorum zaten 1-2 günde geçiyo acısı, haftalarca beklemeye gerek kalmıyo.

X