Çatlaklar Dermaroller sayesinde çatlaklardan kurtulan var mı ?

Çatlaklar; nedenleri ve çözümleri
dermaroller biraz abartılıyorr 4 seans yaptım ama azıcıkta olsa bi fayda göremedim.. sadece yaradığı bir konu oldu sivilce çıkınca üzerine uygula hemen geçiriyor... lekelere falan bi etkisi olmadı .. bişey deyincede uzun zaman yapılması gerek diyorlar ama satarken 6 seans yeterli dediler.. 4 seansta birazcıkta olsa bir etki görülmeliydi .... çook abartıldığını düşünüyorum dermarollerin .. lekeye bile faydası yoksa çatlakta nasıl bi etkisi olacak o da garipp... önce yapınca yüzde bir şişkinlik oluyoo sanki cilt daha dolgunmuş gibi ama 1 hafta sonra yine aynı cilt .. benim alnımdaki ince kırışıklığa bile faydası olmadıı... birdaha kullanmam ...

Merhaba arkadaşlar,
Ben üç ay kadar önce burada okuduklarımın etkisiyle hemen bir 1,5mm lik dermaroller aldım. İlk gün bir heves yüzüme, kalça, göğüs ve diz arkası çatlaklarıma ve selülit için tüm üst bacağıma uyguladım. İlk uygulamamda her yerime sadece madecassol sürdüm. Sonra çalıştığım için ikinci uygulamamı ancak bir ay sonra yapabildim. İlkinde anlatmıştım, biraz sıkılmıştım, çatlakları pek yapamamıştım. İkincisinde hırslandım iyice bastırdım. Bacaklarıma selülit kremi, çatlaklara yine madecassol, yüzüme de evigen sürdüm. Sonra yapacaktım yeniden bir türlü olmadı. Taşınma falan derken ancak bugün yeniden yapayım dedim...

Belli ki o kadar işin arasında çatlaklarımı incelememişim. Daha önce de yazmıştım sağ taraf daha iyi diye ama bugün sağ tarafında neredeyse bulamadım çatlaklarımı. Göğsümde hiç kalmamış. Azdı ve çok incelerdi ama yine de harika bence. Yerini bulabilmek için ışığın tam altında bakmam gerekti Sağ kalçam da inanılmaz azalmış. Diz arkasında hala çok var ama yine de rengi cilt rengine çok yakın. Ancak sanırım sol tarafa pek yapamamışım. Onlar da incelmişler ama sağ tarafın neredeyse iki katı. Özellikle de diz arkası.

Bugün sola biraz daha fazla yaptım. Bakalım ne olacak. Ama son uygulamamdan bu yana 1,5 ay geçmişti. Ve 15 gün önce bu kadar fark yoktu. Zamanla düzeliyor demek ki dedikleri gibi. O yüzden acele etmeyin diyorum. Siz uygulayın, kendiliklerinden zamanla düzeliyorlar.

Bu arada selülit çok uzun sürüyor, yapamadım daha. Yüzüm uygulama sonrası ilk günler ödemden dolayı herhalde harika oluyor. Ama uygulamanın 10 gün sonrasında falan eski haline dönmeye başlıyor. Gerçi muhtemelen o da gelişiyordur ama yüzümü her gün gördüğüm için anlamıyorumdur.

Böyle benim deneyimim. Başlamadan önce fotoları çekmiştim. Kızarıklıklar geçince yine çekeceğim. Bir de öyle bakalım.

Yani işe yarıyor

ben 1.5 mm lik yapmadım hiççççç..... 0.5 ve 1mm lik yaptım ... acaba 1.5 mm lik mi alsam.

biped canım çok sevndm bende aynı şeklde oldu uzun aman beklemem gerekti ama sonuç harika
meloconcon tatlım sen 2 mm al bence ve titanyum dene birde bakalım 1 1,5 a çok yakın çünkü hayatım

mrh arkadaslar ben 1,5m lik kullanıyorum karın ve göğüs bölgemde yaptım yaklasık bir hafta olacak ilk üç gün kırmızı sekildeydi şimdi kırmızılık yok kantoron yagı kullanıyorum hergün düzenli kullanıldıgında işe yarayacağını düşünüyorum meleconcum 5 mmlik baya kısa bence catlaklar için 1,5bile kısa gibi gelgi bana yani gelişmeleri kulladıkca yazarım arkadaslar

bencede kızlar çatlaklar için 2,5 mm diyorum ben öle alın 1,5 mm i çatlaklara kullanmayı bıraktım ben kesnlkle çok az etki edio 2,5 mm daha ii geldi

biped canım çok sevndm bende aynı şeklde oldu uzun aman beklemem gerekti ama sonuç harika
meloconcon tatlım sen 2 mm al bence ve titanyum dene birde bakalım 1 1,5 a çok yakın çünkü hayatım

benim yüzümde çatlak gibi iz var şakakta onun için kullancam .. Yüz için 2 mm lik kullanılır mı ?

yüze 2 mm nasıl olur blmiorum tatlım ya senin cildin hassassa bide titanyum dene derim ben bilemedm şimdi :S ben vücut çatlağı sandım

iz kalmıo cnm ben bayadr kullanıorum hiçbişi yok kaliteli bi ürün al hijyenk olduğuna dikkat et kanasada sorun olmaz

peki dermarollerı nerden temin edebilirim, fiyatları ne civarda, alırken neye dikkat edeyim, markası önemli mi çok?önceki sayfaları okuyamadım, yardımcı olursanız sevinirim...:44:

şekerm ben eczaneden aldım o yüzden içim rahat 1,5 2,5 aldım fda onaylı ürün açılmamış olmasına dikkat et ne biliim bide titanyumlar daha ii diolar hoş benmki çelk ama bilemedm 50 tlydi cnm benm aldığım

deneyın bende gogsume uyguluyorum tamamen yok olmasını belemıyorum ama bıraaz azalma oldu rengınde duzelme falan oldu buarada en kolay uygulanan az acı duyulan yer gogus bence gecen bel kenarıma yapayım dedım de uf ne bıcım acıdı oyle

ay canım bende o kadar korkuyodumki göğüsten yumuşak ya dokusu :) cesaretlendm şimdi hemen denicem yarın ardından göğsüne ne sürüyosun cnm ?

Yabancı bir sitede okudum biraz önce. Kaç mm'nin cildin hangi tabakasına ulaştığı yazıyordu. Çatlaklar dermis tabakasında olduğuna göre bizim en az 2-2,5 mm ile uygulama yapmamız gerekiyormuş.

ay canım bende o kadar korkuyodumki göğüsten yumuşak ya dokusu :) cesaretlendm şimdi hemen denicem yarın ardından göğsüne ne sürüyosun cnm ?
bio oil almıstım onu kullanıyorum duzenlı bır sekılde bundan once hodan yagı ve cınko kremı kullandıgımda oldu bunlarıda dusunebılırsınız arastırın ıstersenız bır cınko kremı ve hodan yagını cılt yenılenmesınde baya etkılı ıkısıde

ee kızlar ne durumdasınız çatlaklar geçdimi... bı ara herkes yazıyomuş sonra ara verılmış kayda deger sonuç alınmadımı? bende başlayacagımda memmun değilsenız almayayım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…