Çatlaklar Dermaroller sayesinde çatlaklardan kurtulan var mı ?

Çatlaklar; nedenleri ve çözümleri
sağolun kızlar:) bakıcam alıcam birşekilde.sadece şimdiki derdim de kredi kartı.benim yada tanıdığım kşmsede yok...kapıda ödeme yapailirlm.neyse artık birşekilde olucak...tekrar teşekkürler...

ben ebaydan daha almadım kii .. yeni gelcek .. att medikalden aldım 120 ytl verdim.. estetik cerhahların malzeme aldığı yer ... markası dr roler di... senin ki ne markası ??

dr rollerında vardr cnm fda onayı iyi yapmışsın benmki ns li bişi tatlım yeşil renk kutusu beyaz..

kızlar vazelin nemlendirici kullandınzmı ben alıcamda bi akıl verin nolur ??

Kızlar african queen diye bi ürün buldum ... Konu açtım bu konuda bilgiler yazıyoo .. Bu kremi kullanan duyan oldumu ??

slm kızlar benimde çatlaklarım var dogum da kalma derin kalınlar ben dün sipariş verdim 2.5mm salı günü gelir yapanlar nasıl gidiyor degişiklik varmı nasıl kullanıyorsunuz kaç hafta da bir yapıyorsunuz yapmadan önce bişe bürüyormusunuz yaptıktan sonrada memnun olan varmı

ben uzman doktırada sordum ve siperiş vermek için satıcıyala konuştum.1,5 dan sonrası gerçekten zararlıymış ve doktorun yapması gerekmiş..umarım gönkümüze göre olur herşey:S

canım vücut için 1,5 ve üstü uygun özellkle derinse çatlaklar 1,5 yetersz gelio ben eczaneden aldım eczacı hanımda aynını söyledi şimdi 2,5 mm le devam

canım vücut için 1,5 ve üstü uygun özellkle derinse çatlaklar 1,5 yetersz gelio ben eczaneden aldım eczacı hanımda aynını söyledi şimdi 2,5 mm le devam

evett sana katılıyorum ... vücut çatlağı için 2.5 mm lik veya 3 mm lik daha iyi olur... ben daha çatlak için kullanmadım yüzdeki lekeler için kullanıyorum dermaroller i ... ama çatlak için alırsam 2.5mm ve üstü alırım... uyuşturmak için anestol kullanılabilir ..
tortilla senin eczaneden aldığın dermaroller in markası neydi tam olarak adını yazar mısın ??

sağolun kızlar:) bakıcam alıcam birşekilde.sadece şimdiki derdim de kredi kartı.benim yada tanıdığım kşmsede yok...kapıda ödeme yapailirlm.neyse artık birşekilde olucak...tekrar teşekkürler...

canım tvshopta kapıda ödeme imkanı var ... ama en fazla 1mm liğe kadar satıyorlar :76:

slm kızlar dermaroller geldi akşam yapim dedim çok acıdı ben karın çatlaklarına yapıyorum çatlaklarına yapan varmı varsa bana yardımcı olabilirmi yapmadan önce bişe sürüyormusunuz sürüyorsanız bana ismini söylermisiniz yoksa yapamıcam çok acıyor

ben bırsey surmuyorum ama cok acıyorsa eczanede satılan emla dıye lokal uyusturucu bır krem var onu tavsıye ederım sanırım receteyede yazıylıyor ama emın degılım bır ara yazılıyorduda sımdı yazılıyormu bılmıyorum

aldım oda bi işe yaramıyor ama çözüm buldum ilk önce buzla uyuşturuyorum sonra yapıyorum bişe hissetmiyorum gayet iyi yapıyorum dayanılacak gibi degil yanii

Son düzenleme:
dermorollerin cilt bakımında kullanıldığını biliyorum..ama yüzümdeki çiller uzun zamandır vaar bunlardan kurtulabilir miyim? ayrıca hangi kremlerle beraber kullanılmalı??

slm kızlar ben yaptım kıpkırmızı oldu ufak kırmızı kırmızı noktacıklar oluştu daha bişe yok ama kullanan memnun olan varmı çatlaklarına herkes yenimi kullanıyor deneyimiolan cvp yaza bilirmi çatlaklarda ne kadar etkili bende sizle paylaşacam satıcı bir sene kullana bilirsin dedi ben 2.5mm aldım merak ediyorum çatlaklarda ne kadar işe yarıyor diye nezaman da sonuç alınıyor

Gelin hepbirlikte bir mantik yurutelim. Cildiniz kendini onarmaya programli vucudunuzun en buyuk organi ayni zamanda. En kucuk bir noktasina igne battiginda hemen onarim programi harekete geciyor, eskisinin aynisini yapmak uzere. Ya da ufak bir cizik dusunun, bunu da onarip eski haline getiriyor.
Dermarollerin en iyimser tahminle yapabildigi yuzeysel cizikler, mini delikler olusturmak. Oyle degil mi?
Oysa catlaklar derinde! Nasil bir iyilesme saglayacak peki dermaroller??????
Ikincisi: Bazi trajikomik aciklamalarda duydum, dermaroller'in actigi delikler uygulanann kremlerin daha iyi nufuz ettigi filan gibi???????? Cildini delikli suzgec mantigiyla anlamaya calismak bu mukemmel organa hakeret arkadaslar. Zaten canli bir organ ve emiciligi var. Ayrica dermarollerla actiginiz delik mesafesine kremler zaten kendiliklerinden iniyorlar. Kendinize eziyet etmeyin bence

Not: Korkarim birgun civili yataklari hepimize selulite kesin cozum diye pazarlayacaklar

Ben 0.5 mm lik dermarolleri 3 seans yaptım ve 1mm lik dermarolleri 1 seans yaptım yüzümde çatlak gibi duran bi iz var .... Vücuttaki çatlak gibi ama bi küçülme falan olmadı..... Sizde işe yarıyo mu dermaroller ??????

arkadaşlar ben epey faydasını gördüm yarı yarıya gitti gibi silindi zaten öle tamamen yok olsun diye beklentm yok canım zaten derma roller dermis tabakasına iniyor çatlakların olduğu yere o yüzden ben 2,5mm roller kullanmaya başladım sizlerede bunu öneririm

slm kızlar ben çatlaklarıma yaptım kaç gun oldu hatırlamıyorum ama çatlaklarımda kaşıntı başladı çok fena kaşınıyorum sizde oldumu ne gibi degişiklikler var ben at kestane yağı suruyorum dermarollerim 2.5mm aldım emsal krem kullanıyorum bu krem hemen etki etmiyor enaz bi saat beklemeniz gerekir yoksa çok acıyor ben çatlakların içine yapıyorum içi yara oldu kıpkırmızı bişi olursa yazarım degişiklik

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…