Çatlaklar Dermaroller sayesinde çatlaklardan kurtulan var mı ?

Çatlaklar; nedenleri ve çözümleri
He bu arda ürün 2-3 dolar değil. Bu fiyatlara açık arttırmalar var. Teklif veriyorsun fiyat yükseltiyorsun kalırsa alıyorsun falan filan. Normalde en ucuzu 6,5-7$ civarı. Günlerdir baka baka ezberledim artık.

Merhaba bende gg dermaroller 2mm sipariş verdim. Dün geçti elime ve hemen akşam kullandım acıtır gibi geldi ama çok fazla canım yanmadı birde babe den çatlak kremi testerlerını aldım onu deniyorum şimdi memnun kalırsam paketini alıcam ben karnımdaki ve kalçalarımdaki çatlaklar için kullandım karınımda bir sorun yok ama kalçam biraz acıyor oturunca sanırım hor kullandım o bölgede biraz gelişme olursa tekrar yazıcam herkeze iii günler

(babe aslında tek başınada kullanılıyomuş ama böyle daha etkili olur gibime geldi paketinin fiyatıda 75 TL sağolsun bol bol tester verdiler bir ay gider sanırım :) inşallah kurtuluz bu çatlaklardan yaza kadar)

Merhaba bende gg dermaroller 2mm sipariş verdim. Dün geçti elime ve hemen akşam kullandım acıtır gibi geldi ama çok fazla canım yanmadı birde babe den çatlak kremi testerlerını aldım onu deniyorum şimdi memnun kalırsam paketini alıcam ben karnımdaki ve kalçalarımdaki çatlaklar için kullandım karınımda bir sorun yok ama kalçam biraz acıyor oturunca sanırım hor kullandım o bölgede biraz gelişme olursa tekrar yazıcam herkeze iii günler

(babe aslında tek başınada kullanılıyomuş ama böyle daha etkili olur gibime geldi paketinin fiyatıda 75 TL sağolsun bol bol tester verdiler bir ay gider sanırım :) inşallah kurtuluz bu çatlaklardan yaza kadar)[/QUOTE
ben henüz çatlaklara kullanmadım ama 0.5 mm likle yüzdeki akne izlerine yaptım 2 seans .. fayda görüyorum.. 1 seans daha yapcam daha sonra yükseltecem dermaroller boyutunu ... inşallah çatlaklarada iyi gelirr

ben henüz çatlaklara kullanmadım ama 0.5 mm likle yüzdeki akne izlerine yaptım 2 seans .. fayda görüyorum.. 1 seans daha yapcam daha sonra yükseltecem dermaroller boyutunu ... inşallah çatlaklarada iyi gelirr[/QUOTE]

İnşallah bir an önce gitsinler istiyorum birde ben dün dermaroller müş. hizmetlerini aradım ben 2 mm aldım kullanıcam evde diyince kızcağız şok oldu :KK52: evde kullanım için 0,2 mm ve en fazla 0,5mm öneriyolarmış. Daha yükseğinde mutlaka profesyonel yardım almalıymışız. birde çatlaklar için krem tavsiye etti singroline elast diye 110 TL miş fiyatı daha etkili olur dedi ama bu kremle ilgili nette ne yorum var ne kullanan kararsız kaldım.

Birde hijyeni nasıl sağlıyorsunuz alkol mu kullanıyonuz dermarol için uygulayacağımız bölgeyide mi alkolle temizlemek lazım bilgi verirseniz sevinirim arkadaşlar şimdiden teşekkürler :80:

ben henüz çatlaklara kullanmadım ama 0.5 mm likle yüzdeki akne izlerine yaptım 2 seans .. fayda görüyorum.. 1 seans daha yapcam daha sonra yükseltecem dermaroller boyutunu ... inşallah çatlaklarada iyi gelirr

İnşallah bir an önce gitsinler istiyorum birde ben dün dermaroller müş. hizmetlerini aradım ben 2 mm aldım kullanıcam evde diyince kızcağız şok oldu :KK52: evde kullanım için 0,2 mm ve en fazla 0,5mm öneriyolarmış. Daha yükseğinde mutlaka profesyonel yardım almalıymışız. birde çatlaklar için krem tavsiye etti singroline elast diye 110 TL miş fiyatı daha etkili olur dedi ama bu kremle ilgili nette ne yorum var ne kullanan kararsız kaldım.

Birde hijyeni nasıl sağlıyorsunuz alkol mu kullanıyonuz dermarol için uygulayacağımız bölgeyide mi alkolle temizlemek lazım bilgi verirseniz sevinirim arkadaşlar şimdiden teşekkürler :80:[/QUOTE]

SANA BİLGİ VEREN KIZ BİLGİSİZ HERHALL.. 0.2 MM DEN NE OLACAK.. YÜZ İÇİN ALCAKSAN 0.5 MM ALL.. ÇATLAK İÇİN 1.5 MM VEYA 2MM AL.. ACIRSA EMLA KREMLE UYUŞTURP KULLANIRSIN.... YURT DIŞINDA 1MM DEN AŞAĞI KULLANAN YOK .. OKUYORUM SÜREKLİ.. SATICI KIZ BİLGİSİ OLMADIĞI İÇİN KORKMUŞTUR NASIL OLUR 1MM FALAN DİYEE... BEN KOLNYADA DERMAROLLERİ 15 DK BEKLETİYORUM SONRA ILIK SUYLA YIKAYIP PEÇETE ÜSTÜNE KOYUYORUM KURUSUN DİYE... KULLANDIKTAN SONRA VE KULLANMADAN ÖNCE BU TEMİZLİĞİ YAP MUTLAKA :KK54:

meloconcon teşekkürler bilgin için bende aynı işlemi alkolle uygulyayım o zaman zaten kullanmadan önce cildimi iyice temizliyorum alkolle temizlemem gerekmez o zaman çok mersi :90:

bencede kızlar onlar evde uygulamayın kliniğe gelin para kazanalım diye yapıyolar 0,2 mm çok çok saçmalamış :) bende eczaneden sıvı aldım cnım onla temzliyorum :) kızlar benim diz kapağımdakiler yok oldu sanki darısı diğerlerine :)

bende nie işe yaramıo ya bendemi tuhaflık var bırakın çatlagı yüzümdeki ufacık akne izinde bile zerre fayda etmio 1mm lik kullanıyorum

bende nie işe yaramıo ya bendemi tuhaflık var bırakın çatlagı yüzümdeki ufacık akne izinde bile zerre fayda etmio 1mm lik kullanıyorum

uygulamayı doğru yapıyomusun peki ?? 5 defa yana doğru 5 defa yukarı doğru 5 er defa çapraz şekilde yapılacak dermaroller....... 1 mm likle ayda 1 defa veya 3 haftada 1 defa yapılcakk.. üzerine nemlendirici bişey sür.. markası ne senin dermarollerin... ?? benimki dr roller 0.5 mm lik yüze kullanıyorum ... markayla alakası var mıdır bilmiyorum amaa :KK54:

merhaba arkadaşlar bende sizi uzun zamandır takip ediyorum.baştan sona kadar herşeyi okudum çook zmanımı aldı ama değsin istedim.doğumçatlaklarıma aklınıza gelebilecek birsürü krem aldım.ama koca bir hiç ... değmedi olmadı geçmedi.tabi bende bunalımdan hala çıkmadım hala sizin gibiyim bende sitemkarım çatlaklarıma.ben bir güzellik merkezine gittim ve bana kimaysal pellinge hayır dedi ben istediğim halde.olmadı bana dermotolojik olan bir jel önerdi.bende yok almam dedim çünkü birsürü şey aldım asla ve asla faydası olmadı artık güvenmiyorum dedim.anladıklarını sölediler.bir bayan müşterileri vardı 13 yaşında luşan çatlaklrını geçirdiğini söledi şuanda 30 yaşında bayan.neysem kerem bakarım dedim.diyorumki bu dermorellerden alsam sonrada o kremi sürsem çok faydası görürlürmü.????? çünkü garanti veriyolar %85,95 geçicek bu kadar eminiz kendimizden diyolar.bende bilemiyorum diyorum hala kullandıklarınızın pakeitni getirin içindekiler bölümüne uzman dotorumzla bakalım dediler.valla anlamadım.ayrıca adını yeni duydum.puffffff öleişte alırsam acaba daha etsini olurmu.????
bir arkadaşımda dermorelleri sürüp hani şu ex-tra-jell varya ondan sürsem dahada etikisi olurmu diyo yapan varmidur.ay bayanlar yardımpleas.noluuuuurrrrrrrr birşey diiyn bize:KK43:(bacılar kendinize ii bakın.. :KK5::KK5:

merhaba arkadaşlar bende sizi uzun zamandır takip ediyorum.baştan sona kadar herşeyi okudum çook zmanımı aldı ama değsin istedim.doğumçatlaklarıma aklınıza gelebilecek birsürü krem aldım.ama koca bir hiç ... değmedi olmadı geçmedi.tabi bende bunalımdan hala çıkmadım hala sizin gibiyim bende sitemkarım çatlaklarıma.ben bir güzellik merkezine gittim ve bana kimaysal pellinge hayır dedi ben istediğim halde.olmadı bana dermotolojik olan bir jel önerdi.bende yok almam dedim çünkü birsürü şey aldım asla ve asla faydası olmadı artık güvenmiyorum dedim.anladıklarını sölediler.bir bayan müşterileri vardı 13 yaşında luşan çatlaklrını geçirdiğini söledi şuanda 30 yaşında bayan.neysem kerem bakarım dedim.diyorumki bu dermorellerden alsam sonrada o kremi sürsem çok faydası görürlürmü.????? çünkü garanti veriyolar %85,95 geçicek bu kadar eminiz kendimizden diyolar.bende bilemiyorum diyorum hala kullandıklarınızın pakeitni getirin içindekiler bölümüne uzman dotorumzla bakalım dediler.valla anlamadım.ayrıca adını yeni duydum.puffffff öleişte alırsam acaba daha etsini olurmu.????
bir arkadaşımda dermorelleri sürüp hani şu ex-tra-jell varya ondan sürsem dahada etikisi olurmu diyo yapan varmidur.ay bayanlar yardımpleas.noluuuuurrrrrrrr birşey diiyn bize:KK43:(bacılar kendinize ii bakın.. :KK5::KK5:
canım dermaroller hemen sonuçvermez önce bunu bil... 1.5 - 2mm lik dermarollerle ayda 1 defaa 8-9 seans yapacaksın.... bunun yanında o söylediğin kremide kullanırsan etkisi dahada artarr.. zaten nemlendirici bişey kullanmak gerekiyoo dermaroller sonrası ... yağ - krem vs . gibi... dermaroller ve o kadınların dediği kremi birlikte kullanabilirsin...:KK71:

çooook teşekkürler cnm bilgi verdiğin için.bende öle yapıcam artık bakalım.nasip kısmet valla artık şu çatlaklardan müthiş bir şekilde bıktım.hayırlısı artık.tekrar teşekkür ederim.:KK16:

dermorelleri ben gg den alıyımmı? hangi satıcıdan alsam önerirmisin?

canım bilgin olsun .... 1.5 -- 2mm lik dermaroler çabuk köreliyoo ... ben 0.5 mm lik yüze kullandım .. 2-3 seferde köreldi.. hemde en iyisini aldım medikalciden 120 ytl verdim.. dr. roller aldım.. şimdi ebaydan getirteceğim...1.5 mm lik kullancam atıcam .. 1 ay arayla yapcam.. daha faydalı oluyoo iğneler daha iyi giriyoo cilde.. sonrakilerde köreliyoo faydası azalıyooo...... benden tavsiyeee...:KK54: ebaydan al sende ucuz olur :KK71:

benimki ebaydan gelsin o nasıl olacak merak ettim .. gelince yazarım .. burda arada fark oluyo mu diye ...:KK53:

peki nasıl sipariş vercem ebaydan pek b ilmiyorum ben ingilizce yazıor birde pek anlamıyorum:KK43: offf ya nasıl sipariş verebilirm yazarmısnız:KK43: hem ben dermorellerle jeli sürcem zaten.sadce jel krem sürmiycemki.dermoreller şart.

peki nasıl sipariş vercem ebaydan pek b ilmiyorum ben ingilizce yazıor birde pek anlamıyorum:KK43: offf ya nasıl sipariş verebilirm yazarmısnız:KK43: hem ben dermorellerle jeli sürcem zaten.sadce jel krem sürmiycemki.dermoreller şart.

özelden mesaj attım onu oku ... ipeğimu yardımcı oluyooo sağolsunn:KK71:

melocaoncon tatlım benimki körelme yapmadı 1,5 2,5 kullanıyorum şimdi :/ iğnelerin kalitesiyle alakalı canım bu 2 3 kullanımda körelcekse neden alalım saçmalık :S
tatlım ben fda onayını sor derim ve mümkünse eczaneden al ebaydekiler çin hong kong malı ya ben korkuyorum Allah vermesin kanıyo bile bazen deri yaparken her türlü mikrop kaparız :S

X